Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

אם הוא כ"כ הצליח, ויש לו חוזה בבטיס, כל העסק הזה לא אמור להיות קצת מאוד יקר?

קבוצה שירדה ליגה, נמצאת במשבר כלכלי ודי מתפרקת מנכסיה.

אני לא כל כך זוכר אותו מהתקופה בהפועל, ולא ראיתי אותו בכלל בבטיס- אבל הוא לא בגדול על המשבצת של זהבי? מה התפקיד המדוייק שלו?

קשר אמצע / קשר התקפי

שחקן מצוין, השתפר בספרד במשחקים הבודדים שראיתי אותו

בהפועל הוא היה ילד,

והכי חשוב..... סמל אדום!

האמת שגם לי יצא לראות אותו במספר משחקים בודדים (שלא נאמר בודדים מאוד) והתפלאתי מזה שהוא טוב כי לא זכרתי אותו ככה בהפועל

פשוט רכש אדיר. ראיתי אותו מספר משחקים בבטיס בשנה שעברה והוא פשוט שחקן מעולה לליגה שלנו.

גם פיזי וגם טכני. משחק במרכז המגרש. אם זה קורה אני מבסוט.

חברים דיברתי עם ברונו בטלפון עכשיו וזה מה שהוא מסר לי:

אכן דיברתי עכשיו עם צנציפר ושחררתי לו את המידע,

אתם יכולים להיות רגועים. אם בטיס תאשר את השחרור שלו וג'ורדי ירצה אותו ונוסא יסכים לחזור לישראל - הוא יהיה שחקן מכבי בעונה הבאה.

עם זאת יש סיכוי שלמרות כל התנאים האלו מכבי תצטרך להביא זרים לעמדות אחרות ואז נוסא לא יגיע למכבי.

וכמו שאמרתי,

ההחתמות יגיעו אולי בצרורורת ואולי כבר 2 השבוע. אבל ככל הנראה לא. אז 2 שבוע הבא. או גג בשבוע אחריו

קבוצה שירדה ליגה, נמצאת במשבר כלכלי ודי מתפרקת מנכסיה.

אז תגידו מודל ויאדוליד. אם כבר, יש מצב לקמבן משם איזה מגן במחיר מבצע? שמישהו יעיר את קוסמיק

אז תגידו מודל ויאדוליד. אם כבר, יש מצב לקמבן משם איזה מגן במחיר מבצע? שמישהו יעיר את קוסמיק

יש דובר ספרדית באיזור? נשלח פקס עם הצעה פיקטיבית...

ניגרי במכבי :wubyellow3:

איגייבור התייעץ בימים האחרונים עם וינסנט אניימה, אחד הקפטנים של נבחרת ניגריה, וזה המליץ לו להגיע לקריית שלום, שם לקח אליפות. אניימה היה למעשה אחד מהאנשים ששיכנעו את איגייבור לבצע את המהלך.

אחלה וינסנט

קודם כל ישששששש שמות להתעסק בהם סוף סוף.

לגבי נוסא, מתאים לנו מאוד. הוא פחות תואם דיה יותר תואם בואטנג, אבל העיקרון של 50:50 כושי חסון אך טכני תופס אצלו.

דווקא בהפועל לא תפסתי ממנו כל כך כי הוא שיחק שם כקשר התקפי, ולדעתי הוא(לפחות היה) קצת גמלוני בשביל שחקן התקפה, כך שהמעבר ל50:50 לא מפתיע אותי.

וכמובן עבר בהפועל וכו' וכו'...ג'ורדי איש עקרונות.

עוד יתרון זה שהוא שיחק בארץ וחי פה, כך שזו התאקלמות בטוחה של זר שזה פלוס גדול.

אגב, הכתבה של צנציפר היא ידיעת ברונו קלאסית שממנה עושה רושם שאיגיבור לא סיכם בכלל את התנאים שלו במכבי, ככה שלא הייתי ממהר לשמוח ולעדכן את ״כבר החתימו״.

התרגשתי גם אדידס גם פרסום על שחקן ואיי ישישישיישישיש ישי. עונה ההעברות התחילה רשמית היום... אייגבור וואלה שחקן אשש אבל סבל מכמה פציעות וחזר אבל בסוף העונה לכושר לא רע.

ניגרי במכבי :wubyellow3:

איגייבור התייעץ בימים האחרונים עם וינסנט אניימה, אחד הקפטנים של נבחרת ניגריה, וזה המליץ לו להגיע לקריית שלום, שם לקח אליפות. אניימה היה למעשה אחד מהאנשים ששיכנעו את איגייבור לבצע את המהלך.

אחלה וינסנט

09:55

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.