Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

אבל כבר הבאנו את בן בסט לא כלכך צריך אותו אלא אם אתה שם את בן בסט רק בצד שמאל , אם ורמוט ודמארי באים זה כבר יהיה יותר מדי לא יהיה מקום לכלכך הרבה שחקנים בטח שיצחקי יחזור

שמע, לא רציתי להגיד משהו אבל אני אגיד לך מה שמעתי מעומר דמארי עצמו (לא מקור של מקור של, ממנו),

א. ההתבטאות בינואר נבעה מתוך תפיסה שאוטוטו הוא בסלטה ויגו ושזה סגור. עם זאת הוא ניסה להיות כמה שיותר דיפלומטי מתוך הבנה שלכשיחזור לארץ יש מצב טוב שזה יהיה למכבי.

ב. הוא טוען בתוקף שלא יצאה מפיו מאז שום התבטאות כלשהי שקשורה למכבי, לשום התבטאות שיכולה אפילו להשתמע קרוב לכך. אותו דבר גם אבא שלו אמר ברדיו. טוען שהכל שקרים.

לא חושב שהבאה שלו כרכש אופציונלי מורידה מכבודנו משום שיש ציטוטים שלו אומר כך וכך בתקשורת שפתחנו עליה איזה עשרה נושאים על כמה היא פח ובושה..

סבבה, תירוצים זה לא בעיה. אני לא יודע ולא מעניין אותי מה הוא באמת חושב. אני יודע מה הוא אמר ועשה. בגלל זה לא מגיע לו להיות במכבי. אם זו לא היתה המטרה שלו, אז זה בעיה שלו, והוא גם אידיוט בנוסף להיותו בן זונה.

את דמארי באמת לא צריך! חלאס כבר, שישימו את 1.5 מיליון יורו על איזה שוער/קשר גרזן ברמה גבוה וזהו.

אפילו לא את כל ה1.5 אפילו חצי מיליון יורו זה סבבה.

אגב אני מסכים שאין מקום לדמארי בקבוצה בלי קשר... אלא אם משחררים את פריצה וגם אז הוא יראה הרבה ספסל (לא בשביל זה משלמים 1.5 מליון יורו)..

מילא הוא היה חלוץ 9 אז היה היו מביאים אותו במקום פריצה, אבל הוא ובן בסט זה אותו דבר פחות או יותר.

לפי דעתי, עם כל הצער, לסיים את הסיפור עם פריצה ולהביא חלוץ 9 קיר.

נראה לי ורמוט כבר צהוב.

לא מדבר מאיזה מידע שיש לי, יש לי תחושה כזאת.

אגב, אם ורמוט באמת חותם אצלנו, באיזה שלב באירופה הוא יוכל לשחק?

בתים.

חלוץ 9 במקום פריצה זה בהחלט משהו חשוב.

להציע לפריצה תפקיד מקצועי..

אגב, מקצועית גם אני חושב שאחרי שבן בסט הגיע דמארי מיותר מקצועית. במיוחד במחיר שרוצים עליו.

ערן, יצחקי השחקן הישראלי הכי משמעותי אחרי זהבי.

לא משנה את מי תביא מהליגה הישראלית.

משגע אותי חוסר הערכה אליו.

גם אני מת על יצחקי וחושב שהוא השיקן הכי כישרוני בדור הזה אבל ... קשה לי להאמין ששוב הוא יצליח להתגבר על הפציעה המזדיינת הזו .. אם היו מבטיחים לי שבאוקטובר / נובמבר הוא כבר חוזר לשחק , הייתי אומר לך שיזדיינו דמארי והפועל , יש לי את ההתקפה הכי מגוונת וטובה בליגה , אבל כשהמצב שלו לא ברור .. ורק במכבי יודעים אם מתי ואיך יצחקי יחזור מהפציעה , דמארי הוא אופציה מצוינת .

דמארי זה הרכש הכי המיותר שאפשר להביא

במקם זה שישימו 750 אלף יורו על קשר אחורי גרזן ו750 אלף יורו על קיצוני ויש פה את אחת הקבוצות הכי מפחידות בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי

גם אני מת על יצחקי וחושב שהוא השיקן הכי כישרוני בדור הזה אבל ... קשה לי להאמין ששוב הוא יצליח להתגבר על הפציעה המזדיינת הזו .. אם היו מבטיחים לי שבאוקטובר / נובמבר הוא כבר חוזר לשחק , הייתי אומר לך שיזדיינו דמארי והפועל , יש לי את ההתקפה הכי מגוונת וטובה בליגה , אבל כשהמצב שלו לא ברור .. ורק במכבי יודעים אם מתי ואיך יצחקי יחזור מהפציעה , דמארי הוא אופציה מצוינת .

לנסות להביא בכסף של דמארי איזה חלוץ 9 ולא בן 30, איזה אחד בן 26 ככה שיהיה סיכוי עוד איכשהו לדפוק עליו קופה.

אבל הבעיה שאני לא רואה הרבה שחקנים שכן ירצו להגיע לפה.

אגב אני יכול לדמיין את הסיטואציה הבאה:

ג'ורדי וברקוביץ במו"מ על שחקן מסויים:

ג'ורדי: אוקיי, סגרנו. נחתום?

ברקו: רק עוד תנאי אחד.. תארגן לאופירה ראיון בלעדי עם מיץ' בחייאת ג'ורדי.

איך אפשר להגיד שמקצועית לא צריך את דמארי

לא מבין את זה

כי ממש לא צריך אותו אחרת שהבאת את בן בסט ובנוסף יש לך את פריצה ובדש. אם כל הכבוד אנחנו לא בפיפא אתה צריך להרכיב קבוצה מאוזנת שכל אחד יודע את מעמדו ובנוסף הוא שחקן יקר מאד

אגב אני יכול לדמיין את הסיטואציה הבאה:

ג'ורדי וברקוביץ במו"מ על שחקן מסויים:

ג'ורדי: אוקיי, סגרנו. נחתום?

ברקו: רק עוד תנאי אחד.. תארגן לאופירה ראיון בלעדי עם מיץ' בחייאת ג'ורדי.

התיאוריה הכי סבירה עד כה לראיון היום

כי ממש לא צריך אותו אחרת שהבאת את בן בסט ובנוסף יש לך את פריצה ובדש. אם כל הכבוד אנחנו לא בפיפא אתה צריך להרכיב קבוצה מאוזנת שכל אחד יודע את מעמדו ובנוסף הוא שחקן יקר מאד

מקצועית פריצה ובטח שבדש צריכים לחמם את הספסל טוב טוב בשבילו

מקצועית פריצה ובטח שבדש צריכים לחמם את הספסל טוב טוב בשבילו

בן בסט חלוץ ראשון

פריצה שני

בדש שלישי

שבנוסף גם יצחקי יכול במידת הצורך לשחק כ 9

אחלה היררכיה דמארי לא יבוא לפה בשביל לשבת בספסל

עדיף את פריצה כחלוץ יכול להתמודד פיזית ועולה לכדורי גובה מאשר להוציא 1.5 מיליון יורו על דמארי וגם להציל את הפועל. להביא בכסף הזה קשר אחורי זר ועוד איזה שיר צדק או מישהו בסגנון

בוא נתקדם צעד קדימה, הם עפים היום

מה אז? אתה מצפה שדמארי יבוא לפה?

אני לא רואה איך משלבים את כל החלוצים שיש לנו

'כל החלוצים שיש לנו'.

אני רוצה קבוצה מפחידה, כרגע חוץ מבן בסט אני לא חושב שאף אחד מהחלוצים שלנו ראוי לפתוח בהרכב (פריצה חלוד כבר תקופה איך שלא תסובבו את זה, ובדש אף פעם לא היה שחקן גדול).

מזכיר לך גם שבהנחה ואתה עובר את מאריבור אתה מבטיח לעצמך עוד עונה ארוכה באירופה ועוד עומס שבשבילו צריך עומק בחלק הקדמי. בסיטואציה שבה דמארי מגיע אז הוא יפתח במרכז ובן בסט יועדף באגף על פני בן חיים/מיכה שיחכו על הספסל. אולי חלק מהקהל לא יאהב את זה אבל אני חושב שזה יהפוך את החלק הקדמי מטוב למצוין.

ובלי שום קשר, אני עדיין חושב שהיחיד שיגיע זה בכלל ורמוט.

זה לא חוסר הערכה כמו שכבר פחות סומכים עליו. מדובר בשחקן שעבר 2 פציעות קשות שהשביתו אותו כל אחת להמון זמן, לך תדע איך הוא יחזור מעוד פציעה וגם אז כבר חוששים שההיסטוריה תחזור על עצמה שוב. מסכים שכשהוא בכושר טוב הוא שחקן נהדר אבל כנראה שמכבי כרגע מעדיפה לא לקחת סיכונים איתו, ובצדק לדעתי. אם הוא יהיה טוב הוא ישחק הרבה גם ככה.

אולי מספיק להסתכל רק שנה קדימה? פריצה ובדש לא ימשיכו עונה הבאה, דמארי ישראלי ובהחלט יש לו מקום במכבי גם העונה.

עונה הבאה שהוא לא יהיה פה מה תגידו? אם יש הזדמנות צריך להביא. עונה הבאה אנחנו בלי חלוץ 9 קלאסי רק להזכיר לכם (לפחות מבחינת חוזים).

בואו נחשוב קדימה קצת תודה.

יש לי הרגשה שעוד הרבה כובעים ייאכלו בכל מה שקשור לפריצה (בתור התחלה הסגנון הפחות "מתפרץ" של אוסקר יתאים לו יותר מזה של סוזה). ב-16 של היריב הגיל לא משחק תפקיד כזה משמעותי, במיוחד כשהבן-אדם התאמן ברמה אירופאית כל חייו ויש לו חוש שערים מצוין. בנוסף אני מאמין/מקווה שראקוביצה יחתום בסוף (לא יצא עם מיינץ למחנה אימון).

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.