Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

אני ממש לא מחסידי מיכה , ותאמת מהדור שחקנים שלו אותו הכי פחות אהבתי ... אבל הוא היה מלך הבישולים שלנו וסגן הליגה .. הוא מביא אחלה מספרים ואני לא רואה בליגה ילד בן 21 שנותן מספרים טובים משלו תקנו אותי אם לא

זהבי ונוסא יכוליםנלחלץ כדורים ולהניע את המשחק יותר טוב מאלבראדי

יצא לך לראות את מכבי בשנתיים האחרונות או שאתה מדבר מקריאה בעיתון ?

אני ממש לא מחסידי מיכה , ותאמת מהדור שחקנים שלו אותו הכי פחות אהבתי ... אבל הוא היה מלך הבישולים שלנו וסגן הליגה .. הוא מביא אחלה מספרים ואני לא רואה בליגה ילד בן 21 שנותן מספרים טובים משלו תקנו אותי אם לא

בעמדה אחרת, קהת ;)

אם כבר שיחקנו בוורמוט במכבי אז אפשרי גם לשחק ככה כשזהבי מתופקד באגף כשחקן חופשי, גם אפשר להרוויח ממנו כמו בשנה שעברה כשתופקד בעמדה קדמית יותר, גם יש לך אחלה של פליימיקר בקישור וגם דור האח בהרכב.

אבל מפה עד לשם יש הרבה זמן אם בכלל.. לדעתי וורמוט לא יגיע למכבי בכלל, בן בסט עוד רחוק ואפילו נוסא עוד לא סגור.

-----------בן בסט-----------

זהבי------------------מיכה

------------------------------

--------ורמוט--נוסא----------

-----------אלברמן------------

אם כבר שיחקנו בוורמוט במכבי אז אפשרי גם לשחק ככה כשזהבי מתופקד באגף כשחקן חופשי, גם אפשר להרוויח ממנו כמו בשנה שעברה, גם יש לך אחלה של פליימיקר בקישור וגם דור האח בהרכב.

אבל מפה עד לשם יש הרבה זמן אם בכלל.. לדעתי וורמוט לא יגיע למכבי בכלל, בן בסט עוד רחוק ואפילו נוסא עוד לא סגור.

-----------בן בסט-----------

זהבי------------------מיכה

------------------------------

--------ורמוט--נוסא----------

-----------אלברמן------------

תחליף זהבי בורמוט ובינגו. זהבי באגף זה הבזבוז הכי גדול לדעתי..

מי שאומר שמיכה יותר טוב מורמוט שכח לקחת את הכדורים הבוקר.

שמע, עדיין אי אפשר לעשות את ההשוואה הזו.. מיכה צעיר מאד ועכשיו זו רק העונה ה-4 שלו בבוגרים. וורמוט התחיל את הקפיצת מדרגה רק בגיל 24-25...

ההשוואה הזו בין מיכה לוורמוט זה כמו לעשות את ההשוואה בין אוסקר של העונה ה-1 לסוזה..

(האחד טיקי טאקה אבל בלי אירופה, השני טקטיקן עם אירופה ורוטציה)...

לכן , עדיין לא יהיה צודק לעשות השוואה עד שמיכה יגיע לפחות לשיאו, לגיל 24-26 ...

חז"ל : "אל תשפוט את חבריך עד שתגיע למקומו"... ;)

אם ורמוט מוצע למכירה, מכבי קופצת עליו. במשחק מול אסטנה הוא היה היחיד שתפקד כמו שצריך, פשוט הגיש לחלוצים את הכדור מול השער. מבחינה מקצועית, אין לי ספק בכלל שהוא יפרח במכבי ויפתח את משחק האגפים שהעונה לא תרם יותר מדי מבחינת שערים (רונאש, יכול להיות שיש לך איזו סטטסטיקה על כמה שערים נכבשו כתוצאה מהתקפות מהאגף?). אם רוצים לעלות לליגת האלופות מיכה וטב"ח לא ברמה הדרושה, ורמוט כן. לגבי רוקאביצה אין לי מושג. בליגה כמובן שיהיה כדאי לשתף את מיכה כדי לאפשר לו להשתפר.

אם קונים את ורמוט, בן בסט ונוסא העמדה הבאה היא הקישור האחורי, שאלברמן מחזיק כרגע לבד. באירופה או במשחקי צמרת מול חיפה ובאר שבע יהיו משחקים בהם ידרש קישור אחורי מעובה, ולכן לדעתי כדאי יהיה לקנות גרזן זר שיפתח בהרכב, כשבעת הצורך (פציעה או משחקים באירופה) אלברמן יצטרף אליו. אפשרות אחרת שיתכן שג'ורדי חושב עליה לאור העובדה שכרגע נראה שלוגסי לא יושאל העונה, היא לפתח את לוגסי בתור הקשר האחורי של מכבי שיחליף את אלברמן בעתיד. לדעתי אוסקר מאוד תופס ממנו. את מיטרוביץ' אפשר לשחרר, ואת איינבינדר להשאיר במקרה שלא מגיע חיזוק זר. ראדי כנראה ישאר בעקבות הזכרונות הטובים של אוסקר ממנו, ויתכן שבינואר נפרד ממנו.

זהבי ונוסא יכוליםנלחלץ כדורים ולהניע את המשחק יותר טוב מאלבראדי

אין ספק שזהבי יכול לחלץ כדורים, גם נוסא

אבל לא לשים את זהבי קרוב לרחבת היריב זה פשע, וגם נוסא הרבה יותר מתאים כ 50-50 מאשר כגרזן

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.