Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

צהבי מה שאתה אומר זה להביא את ורמוט לשלישיה למעלה,יחד עם בן בסט ומיכה

ובספסל יחכו יצחקי בן חיים ופריצה?

תראה איזה שחקנים יש על הספסל לא צריך את ורמוט

וורמוט באמצע זה התפקוד הכי אפקטיבי בשבילו איפה שערן משחק

בנבחרת זהבי וורמוט משחקים מעולה יחד עם טבח ודמרי.

בהחלט אפשר לייצר מערך שיכלול גם את בן בסט ויאפשר לכולם להתבטא ולקחת על עצמם משחקים כשצריך.

חירבתם את הנושא. אי אפשר להתעדכן פה בכלום. אולי תפתחו נושא נפרד לחרטות שלכם ותשאירו את הנושא הזה לטהרת העדכונים מהחלון המייאש גם ככה הזה?

ביצה קשה

נוסא-קרוב כנראה, העסקה כנראה באמת על סף סגירה, לא בטוח עדין במאה אחוז, אני לא מאמין לכל הדיווחים הספרדיים האלה עד שלא ייצא הודעה רשמית באתר של מכבי, כל הידיעות בארץ הם רק באים מדיווחים מחו"ל.

וירמוט? הפועל לא תשחרר אותו, זה סתם עוד הנפצה של מקרובים כדאי שהפועל תקדם רכש רציני אחרי דמארי.

דמארי? לדעתי 70-80 אחוז שהוא יעבור לאירופה, לא יודע אם אוסטריה וינה, אבל לאירופה כן.

בן בסט? כרגע מחכים לראות את ההתפתחיות.

מתוך 3 מכבי תביא אחד, הסיכוי ל2 קטן, שלוש? אין סיכוי.

יש פה כמה חברים שחולים במחלה קשה - תסמונת שחקני הבית. להגיד שורמוט שחקן חלש שנתן רק עונה אחת ולתת קונטרה את מיכה... נו באמת, אם ורמוט נתן עונה טובה כל הקריירה, אז מיכה לא נתן אפילו עונה אחת כזו. תהיו רציניים. אפשר להגיד שמיכה פוטנציאל ענק ושהוא יהיה בשיא הקריירה שלו כמו ורמוט הוא לא יראה אותו, זה לגטימי (למרות שלדעתי לא נכון...). אבל להגיד שמה שורמוט עשה עד היום לעומת מיכה זה כלום, זה כבר לעוות את המציאות .

בהרכב הזה ב"ש או חיפה לבחירתך שמים לנו 3 בקל.

לא חושב אבל אפשר גם

.....דמארי..בן בסט.....

.ורמוט.............טבח.

......זהבי....נוסא......

.שפונגין...........עמבה.

.......טיבי..גרסיה......

לא חושב אבל אפשר גם

.....דמארי..בן בסט.....

.ורמוט.............טבח.

......זהבי....נוסא......

.שפונגין...........עמבה.

.......טיבי..גרסיה......

אין לך כאן שחקן אחד בעל אופי הגנתי..

בן בסט
מיכה ורמוט
נוסא זהבי
אלברמן
ייני טיבי קרלוס עבה
חואן
יותר טוב וריאליסטי לדעתי.

לא חושב אבל אפשר גם

.....דמארי..בן בסט.....

.ורמוט.............טבח.

......זהבי....נוסא......

.שפונגין...........עמבה.

.......טיבי..גרסיה......

לשחק בלי קשר אחורי מובהק זו המצאה של עטר ובנאדו. לא כ" תפס..

אז אני מעדיף שמיכה יפרוץ וכבר יתן את מה שמצפים ממנו במקום שורמוט יבוא לפה ויעשה טובה שהוא משחק ויעצור את ההתקדמות של מיכה.

אני מעדיף שחקן בית שמחובר לאוהדים שיתן את שלו, להביא את ורמוט=לאבד את מיכה לשנים הבאות.

אז תסלחו לי, אני מעדיף שמיכה יפרוץ.

יש פה כמה חברים שחולים במחלה קשה - תסמונת שחקני הבית. להגיד שורמוט שחקן חלש שנתן רק עונה אחת ולתת קונטרה את מיכה... נו באמת, אם ורמוט נתן עונה טובה כל הקריירה, אז מיכה לא נתן אפילו עונה אחת כזו. תהיו רציניים. אפשר להגיד שמיכה פוטנציאל ענק ושהוא יהיה בשיא הקריירה שלו כמו ורמוט הוא לא יראה אותו, זה לגטימי (למרות שלדעתי לא נכון...). אבל להגיד שמה שורמוט עשה עד היום לעומת מיכה זה כלום, זה כבר לעוות את המציאות .

אמן

.........דמרי........

.בן בסט.........טבח..

......ורמוט..זהבי......

.........נוסא.........

.שפונגין..........עמבה.

......טיבי...גרסיה.....

.......חואן פאבלו.....

מרגיש כמו הרכב של בנאדו. מי מרוויח פה כדור?

חייבים לתת תמיכה את הצ'אנס לפרוץ השנה.. זה כלכך ישתלם לנו

לגיטמי. אני מקבל את זה. אני גם מקבל כאלה שיגידו שורמוט זין ושלא צריך להתחנן אליו ולהוסיף עוד "סמל" של הפועל.

אני, אישית, לא מסכים עם שתי הדעות הנ"ל. אבל אם אנשים מציגים טיעונים לגבי ורמוט כן/לא, שידייקו בעובדות.

השאלה הגדולה היא כיצד ינהג אוסקר בכל הנוגע לרוטציה, במידה ונעפיל למפעל אירופאי. אם הוא ינהיג רוטציה קבועה, באופן כזה שלא יתסכל שחקנים, יש מקום ל"עומס" בעמדות הקישור.

חייבים לתת תמיכה את הצ'אנס לפרוץ השנה.. זה כלכך ישתלם לנו

איזה צ׳אנס? הילד כבר בן 22 ופותח עונה רביעית בבוגרים. יש לו עשרות הופעות בהרכב, מהן גם במשחקים גדולים בארץ וגם באירופה. מה עוד צריך לתת לו כדי ש״יפרוץ״?

מיכה שחקן טוב, אפילו טוב מאד לפרקים קצרים מהרצוי. את הצ׳אנס לפרוץ הוא קיבל במשך שלוש שנים, ובינתיים קשה להגיד שהוא הוכיח שהוא עילוי. שחקן ליגה טוב, מתאים לרוטציה במכבי.

לא רוצה שיעזוב, אבל מבחינתי כבר עברנו את השלב שמוותרים על שחקן טוב ממנו כדי לתת לו מקום.

דור מיכה בתוך 3 עונות ראשונות שלו בקריירת בוגרים נתן 12 גולים ו17 בישולים.

ורמוט ב3 עונות ראשונות שלו נתן 10 גולים ופחות בישולים ממיכה.

עונת השיא של ורמוט כללה 9 גולים ו17 בישולים(שיא בליגת העל עד היום). לפני ואחרי - לא קרוב לתת מספרים כאלה. לרוב נפצע, לא השלים עונה אחת כמו שצריך. נותן משחק אחד סבבה ואחרי זה 6 חלשים.

מיכה כיום שחקן יציב יותר מורמוט. לא עשוי מפלסטלינה, ויש לו השפעה ישירה על קבוצה אלופה. לעמות ורמוט שמתבלט בחבורת הכלום ושום דבר בשם הפועל תל אביב.

תוסיף למשוואה שמיכה שחקן בית וורמוט לבש הזונה ה-12.

מה קיבלת?

איזה צ׳אנס? הילד כבר בן 22 ופותח עונה רביעית בבוגרים. יש לו עשרות הופעות בהרכב, מהן גם במשחקים גדולים בארץ וגם באירופה. מה עוד צריך לתת לו כדי ש״יפרוץ״?

מיכה שחקן טוב, אפילו טוב מאד לפרקים קצרים מהרצוע. את הצ׳אנס לפרוץ הוא קיבל במשך שלוש שנים, ובינתיים קשה להגיד שהוא הוכיח שהוא עילוי. שחקן ליגה טוב, מתאים לרוטציה במכבי. מבחינתי כבר עברנו את השלב שמוותרים על שחקן טוב ממנו כדי לתת לו מקום.

לכל שחקן יש את הזמן שלו וכמו שאמרת הוא רק בן 22, הבעיה פה ושל כולם היא כזאת היא שאין סבלנות, היית עכשיו משחרר את מיכה בגלל שהוא עדיין לא פרץ ?

אפחד לא טען שמיכה הוא עילוי או משהו שקרוב לזה, אני לא הייתי מוותר עליו כל כך מהר ובטח שלא בגיל כל כך צעיר.

מיכה יצטרך העונה לממש את הפוטנציאל שממנו מצפים, אבל צריך סבלנות מסוימת, לגמור שחקן בגיל 22 ? הזוי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.