Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

לא נעשתה פנייה של מכבי לבולאניוס.. מה גם יש לו הצעה מקבוצה ערבית שכמובן מוכנה לשלם המון כסף, ככה שאל תצפו לכלום. אם בכל זאת הוא יחתום כאן, הוא יעשה את זה בגלל הרצון שלו לשחק בצ'מפיונס.

לא נעשתה פנייה של מכבי לבולאניוס.. מה גם יש לו הצעה מקבוצה ערבית שכמובן מוכנה לשלם המון כסף, ככה שאל תצפו לכלום. אם בכל זאת הוא יחתום כאן, הוא יעשה את זה בגלל הרצון שלו לשחק בצ'מפיונס.

ברונו קטן עלייך.

אני אוהב את זה שעם הזמן המונופול של ברונו מתחיל להישבר. רפורמות נכונות שנעשו בשוק החרטטנים מביאות לצמיחתה של תחרות בריאה. כרגיל בתחרות המרוויח העיקרי הוא אנחנו - נהנים מהרבה יותר סקופים שקריים ובמחיר נמוך משמעותית.

ונרשמת לפני 3 ימים רק בשביל התגובה הזאת??? איזה אח!!

או שעכשיו תגיד שאתה קורא פה שנים ורק עכשיו החלטת להירשם?

ונרשמת לפני 3 ימים רק בשביל התגובה הזאת??? איזה אח!!

או שעכשיו תגיד שאתה קורא פה שנים ורק עכשיו החלטת להירשם?

אתה מזלזל אבל אני שנתיים קראתי פה לפני שבאמת החלטתי להרשם

אתה מזלזל אבל אני שנתיים קראתי פה לפני שבאמת החלטתי להרשם

אני איתך, גם לי לקח הרבה זמן להפוך לאקטיבי בפורום.

הבעיה היא אחרת, יש פה שני יוזרים שטוענים דברים הפוכים לחלוטין. אחד אומר שהשחקן מגיע השבוע לחתום והשני אומר שלא נעשתה פניה בכלל. מן הסתם מישהו מהם מחרטט.

מה שמעניין זה שמיטשל דיבר גם על בן בסט:

אני יודע שבטח תפקפקו בי, אבל בן בסט הוא חבר טוב מאוד של אחי עוד מהימים שלו בהפועל חיפה, ונראה שהוא ממש על סף חתימה במכבי. הוא רק רוצה לבחון אופציות אחרות בדומה לתומר חמד, ואם הוא לא ימצא עד אחרי שמכבי יחזרו מאנדורה, הוא יסגור את החוזה.

יש למה לצפות!! :yahoo:

אם אח שלך סיפר לך על בן בסט, מי סיפר לך על בולניוס???? :cc_confused:

וואי וואי, תחרות מרתקת בין קווקזי צהוב למיטשל על הכניסה לרשימה!

נו באמת הרי ברור שמיטשל זה פיקטיבי של קווקזי צהוב ושניהם פיקטיביים של סוייר שמפעיל פה מונופול על אמצעי החירטוט

נו באמת הרי ברור שמיטשל זה פיקטיבי של קווקזי צהוב ושניהם פיקטיביים של סוייר שמפעיל פה מונופול על אמצעי החירטוט

זו העבודה הראשונה או השנייה שלו , לא הבנתי

Sent from my iPhone using Tapatalk

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.