Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

מצחיק אותי הסעיף בחוזה שהפועל מדברים עליו בהקשר של עומר דמארי וגילי ורמוט, סעיף שאוסר עליהם לעבור לקבוצה אחרת בארץ.

הרי אם מכבי פונה למועדון כלשהו בקשר לשחקן כלשהו, ההצעה מתקבלת ומכבי נכנסת למו"מ עם השחקן, והוא מצטרף. זה לא אומר שהחוזה שהיה לו מול המועדון הקודם התבטל בעצם? מה ההבדל בעצם למקרה הנוכחי? אז יופי שלורמוט יש סעיף בחוזה שאומר שהוא ישחק בארץ רק בהפועל, אבל אם מכבי תציע להפועל הצעה והם יאשרו אותה, וגילי יסכים לעבור, אז במילא החוזה הזה יתבטל.

או אם להסתכל על זה הפוך, אז גם חוזה שאין בו סעיף כזה עדיין אוסר על שחקן לשחק בקבוצה אחרת בארץ, כי הוא משחק כבר עבור הפועל, לפחות עד שהחוזה הזה יתבטל אם וכאשר.

הסעיף כשלעצמו מטומטם, אבל אם לורמוט יש סעיף שחרור כפי שפורסם, אז יש לסעיף משמעות.

סעיף שחרור או לא, אם אנחנו מציעים 500 אלף יורו על ורמוט חג'ג' אורז אותו בקופסא עם סרט יפה מלמעלה, וברגע האחרון ברקוביץ' עושה תחזיקו אותי ודואג לכותרת ראשית בוואן ומשאיר אותו בהפועל.

הדבר היחידי שזה אומר זה שרז קרא פה בנושא.

אל תהיו ילדים.

כן, אבל תגובת הסוכן שרז אמיר התקשר אליו כדי לבדוק את ההנפצה השבועית בנושא הזה (וסליחה מראש אם יתברר שלשם שינוי זאת לא הנפצה :P ), נשמעת כאילו זה לא תלוש מהמציאות..

כן, אבל תגובת הסוכן שרז אמיר התקשר אליו כדי לבדוק את ההנפצה השבועית בנושא הזה (וסליחה מראש אם יתברר שלשם שינוי זאת לא הנפצה :P ), נשמעת כאילו זה לא תלוש מהמציאות..

רז אמיר גם פיברק, סליחה, כתב על שיחות עם הסוכן של חורחה מולינה.

לא מכיר את רז אמיר, אבל הוא לא כתב שום דבר חד משמעי סטייל "חמד חותם מחר". הוא כתב שמולינה במו"מ מתקדם, היה קצת שקט, פתאום הגיע דמארי - הגיוני שמחכים עם מולינה. נפל דמארי, פתאום עולה בן בסט - הגיוני שמחכים עם מולינה. לא מבין את הצורך הזה להוציא את כתבי הספורט קטנים בכל סיטואציה - ברוב המקרים הם יודעים לעשות את זה בעצמם.

אני יודע שבטח תפקפקו בי, אבל בן בסט הוא חבר טוב מאוד של אחי עוד מהימים שלו בהפועל חיפה, ונראה שהוא ממש על סף חתימה במכבי. הוא רק רוצה לבחון אופציות אחרות בדומה לתומר חמד, ואם הוא לא ימצא עד אחרי שמכבי יחזרו מאנדורה, הוא יסגור את החוזה.

יש למה לצפות!! :yahoo:

הגיוני שהוא קיבל את הידיעה מפה.

ועדיין הוא עשה את עבודתו העיתונאית בצורה טובה.

הצליב מקורות ע"י שהתקשר לסוכן והעלה כתבה עם פרטים נוספים על השחקן (כמו הצעות נוספות).

תפסיקו להתלונן, מגיע לכם פרימו

עם אחוזי הפגיעה פה בחלון הזה רז אמיר לקח פה סיכון כשהסתמך על הפורום, מצד שני שכשקווקאזי כלשהו אומר לי משהו אני לא נוטה לפקפק

"סיכון", כתב הוצע לקבוצה, יכול היה לצרף חצי ליגה ספרדית שנייה באותו דיווח וזה עשוי היה להיות נכון באותו איזור מיקוד.

אני יודע שבטח תפקפקו בי, אבל בן בסט הוא חבר טוב מאוד של אחי עוד מהימים שלו בהפועל חיפה, ונראה שהוא ממש על סף חתימה במכבי. הוא רק רוצה לבחון אופציות אחרות בדומה לתומר חמד, ואם הוא לא ימצא עד אחרי שמכבי יחזרו מאנדורה, הוא יסגור את החוזה.

story of my window

הסקופ היחידי שהוא לא אח של בן בסט - התקדמות.

קווקזי צהוב כתב בצורה די ברורה ממי הוא קיבל את המידע, לא צריך להיות אידיוט כדי להבין.

אני מניח שהבן אדם הזה נמצא ביחסים כלשהם עם רז אמיר, אז רז בטח התקשר אליו. שאל "יש דברים בגו?" הוא בטח אמר לו משהו מעורפל או אפילו כן. (וזה כבר מקור מתוך "מכבי")

ואז רז הוסיף והתקשר לסוכן שלו, לא קיבל הכחשה (ואפילו תדרוך שיחה שנשמע כאילו ג'ורדי נתן)

החליט שזה שווה פרסום והוציא החוצה.

בימים שצנציפר ממציא פה קבוצות לא הגיוניות אחת אחרי השניה שיקלטו את סוזה למרות שהן החתימו מאמן יום קודם

אין מה להתלונן על רז

אל תתפסו אותי במילה, אבל אח של חבר של אחי הוא החבר הכי טוב של אח של חבר של אח של בן בסט, ובזמן החתונה של בן בסט הוא במקרה היה בחתונה אחרת והוא שמע שם, שאם מכבי עולים לבתים של האלופות ומסיימים 1-2 בבית שלהם ועולים לשמינית גמר, יש סיכוי 50-50 שהוא יבוא בינואר.

סבלנות. תוך 48 שעות נדע יותר.

אם באמת בולאנוס ובן בסט חותמים במכבי אלו החתמות אדירות שבאמת משדרגות אותנו,הלוואי שזה יקרה אבל החלון ובעיקר הנושא הנאחס הזה גורמים לי להיות סקפטי

אל תתפסו אותי במילה, אבל אח של חבר של אחי הוא החבר הכי טוב של אח של חבר של אח של בן בסט, ובזמן החתונה של בן בסט הוא במקרה היה בחתונה אחרת והוא שמע שם, שאם מכבי עולים לבתים של האלופות ומסיימים 1-2 בבית שלהם ועולים לשמינית גמר, יש סיכוי 50-50 שהוא יבוא בינואר.

ואם לא אז אתה לא כותב פה יותר?

הכי אמין עד עכשיו

נראה שאח של עדן בן בסט הוא בעצם זקנה פולנייה שיושבת על הספסל בגינה הציבורית ומספרת לכל דורש על ההחלטות של עדן

Sent from my iPhone using Tap

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.