Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

לא כזה משנה לי דמארי בהפועל או לא, משנה לי למה שחקנים ברמה שלו ושל מליקסון לדוגמא לא נמשכים לבוא למכבי כלכלית ומקצועית. זה הדבר היחידי שאני לוקח מהיום הזה

לא כזה משנה לי דמארי בהפועל או לא, משנה לי למה שחקנים ברמה שלו ושל מליקסון לדוגמא לא נמשכים לבוא למכבי כלכלית ומקצועית. זה הדבר היחידי שאני לוקח מהיום הזה

דמארי אדיוט.

למליקסון לפחות לפי הדיבורים אין ממש ברירה.

תמשיך לעדכן

דמארי אדיוט.

למליקסון לפחות לפי הדיבורים אין ממש ברירה.

יום שלם שמענו ששחקנים זה לא עבדים ואי אפשר להכריח שחקן לשחק איפה שהוא לא רוצה ועכשיו אין לו ברירה? יש יותר מזה.

עזוב ביסטר, שחרר. גם אם דמארי יעשה קעקוע של האולטראס UH ויחברו לו תג באוזן כמו של פרה עם סמל של הפועל, עדיין אנשים פה יגידו שעוד שעתיים הוא חותם.

כמו שאמרתי לפני 100 עמודים ואין לי כח לחפש ולצטט- כרוניקה ידועה מראש אותו ספין בשינוי אדרת.

= בדיוק ,

לטעמי, בכלל לא היתה פניה בשבוע האחרון של ג'ורדי לדמארי.

הספין הוא -שבגלל הקרבה של ברקוביץ' לאופירה , הוא רצה להראות לאוהדים עד כמה הוא קוסם ומשפיע כמנג'ר , יענו - 'תותח' ,

ועשה כותרות כאילו דמארי הולך לעזוב - וברגע האחרון , כמו בסרטים , הוא מושיע עם חתימה שקרכלשהיא והציל את המולדת...

צפו לכך הרבה העונה - ספר הוצאה לאור בשם = "הקוסם של אופירה"

אם מליקסון לא מגיע למכבי זה רק בגלל שאמור להגיע מישהו הרבה יותר טוב ממנו.

אין סיכוי שג'ורדי היה מוותר עליו אם הוא היה חושב שהוא מתאים.

ודמארי, זה בדיחה בפני עצמה... מעניין מאיפה יגיע הכסף :)

נראה לי שסאגת דמארי רחוקה מסיום(אפילו היום) יש עוד פגישה בין לוזון לדמארי בערב

אין מצב שהוא מגיע למכבי תעברו הלאה ומי שעוד רוצה אותו פה סמרטוט

= בדיוק ,

לטעמי, בכלל לא היתה פניה בשבוע האחרון של ג'ורדי לדמארי.

הספין הוא -שבגלל הקרבה של ברקוביץ' לאופירה , הוא רצה להראות לאוהדים עד כמה הוא קוסם ומשפיע כמנג'ר , יענו - 'תותח' ,

ועשה כותרות כאילו דמארי הולך לעזוב - וברגע האחרון , כמו בסרטים , הוא מושיע עם חתימה שקרכלשהיא והציל את המולדת...

צפו לכך הרבה העונה - ספר הוצאה לאור בשם = "הקוסם של אופירה"

דווקא בעניין של הפניה לדמארי נראה לי שבאמת הייתה הצעה ודווקא עמוס נשמע לי אמין בראיון שלו ב-103 . ברקוביץ' לא עד כידי כך גאון כידי ליצור תסריט כזה. אבל הוא כן השתמש בתקשורת כידי לגרום למכבש לחצים על דמארי כידי שישאר בהפועל ולהוציא את עצמו בתקשורת כמי שהצליח להשאיר אותו בהפועל. נראה איך הוא יתמודד עם הבור התקציבי וחדר הלבשה שילתוש עיניים לעבר השכר של דמארי אחרי שקיצצו שם לכולם.

נראה לי שסאגת דמארי רחוקה מסיום(אפילו היום) יש עוד פגישה בין לוזון לדמארי בערב

אני חושב שהגיע הזמן להגיד, די.

לא כל אדם חזק מספיק כמו זהבי לעמוד במבול הרגשי של אוהדי הפועל, לנו יש כסף להם יש מניפולציות, וברור שהאופי של דמארי זה לא הדבר המרשים אצלו בלשון המעטה. שיירקב בבינוניות, זה כנראה מקומו. כמה שהוא טוב מקצועית עם אופי כזה אי אפשר להגיע לגדולות.

נקסט.

חשוב לי להגיד דבר אחד

נדב צנציפר כתב חצר בדיוק כמו תומר לוי, מתסיס, מרעיל, אפס מקצועיות ויושרה מקצועית, ים הנפוצות, שכמו שאר התרנגולים העיוורים פה ושם מוצא גרגר..

אתה שומע אותו מתראיין על מכבי והשנאה נוטפת לו מהפה המסריח שלו.. איך החלאה חסר המקצועיות והאתיקה עיתונאית מינימלית הזה מסקר את מכבי אלוהים יודע..

חשוב לי להגיד דבר אחד

נדב צנציפר כתב חצר בדיוק כמו תומר לוי, מתסיס, מרעיל, אפס מקצועיות ויושרה מקצועית, ים הנפוצות, שכמו שאר התרנגולים העיוורים פה ושם מוצא גרגר..

אתה שומע אותו מתראיין על מכבי והשנאה נוטפת לו מהפה המסריח שלו.. איך החלטה חסר המקצועיות והאתיקה עיתונאית מינימלית הזה מסקר את מכבי אלוהים יודע..

בוקר טוב.

אם מליקסון לא מגיע למכבי זה רק בגלל שאמור להגיע מישהו הרבה יותר טוב ממנו.

אין סיכוי שג'ורדי היה מוותר עליו אם הוא היה חושב שהוא מתאים.

ודמארי, זה בדיחה בפני עצמה... מעניין מאיפה יגיע הכסף :)

שמע, אתם הבן אדם הכי אופטימי שיצא לי לראות בפורום. אני באמת לא מבין מאיפה אתה מביא את זה כל פעם :)

אני כנראה מתפרץ לדלת פתוחה עם ההודעה הזו, אבל שמעתי עכשיו את הראיון של עמוס לוזון. דמארי כנראה לא יהיה פה בסופו של דבר, אבל המצב בהפועל הזיה. ברקוביץ' מחתים שחקנים על חוזים שאין להם שום כיסוי והבעלים לא יכולים לעמוד בהם, וכובל אותם משפטית להסכמים שהם לא רוצים לבצע. הבעלים שלא רוצה להיות בעלים מת למכור שחקן שלא רוצה לעזוב. כמה כיף.

ברקוביץ' לא מבין שהוא צריך לשאול את הבעלים (השאלה בהפועל היא איזה בעלים לשאול?) לפני שהוא מבצע מהלך כזה? זה שהוא מנג'ר לא אומר שהוא הבעלים

למשהו נראה הגיוני שג'ורדי יוציא את הסכום הכי קטן שיש מבלי שהוא ישב קודם כל עם אנגלדיס וגולדהאר.

ברקוביץ' הכיף שלא נגמר

מה אני אגיד לך, אשרי המאמין. וצריך להביא זרים אחרים. אם החיזוק יסתכם במאוויס ורוקביצה, אני לא בטוח שאנחנו כ"כ הרבה יותר טובים משאר הליגה.

בסופו של דבר, לא אנחנו קובעים דברים במכבי וטוב שכך, אני מאמין בשחקנים האלה וביכולת שלהם על פני קבוצות אחרות, מקווה שלא אתבדה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

עד כמה שהפועל זה שכונה, ולוזון עוד יותר, לא הייתי לוקח את הדברים שלו כתורה מסיני, בייחוד לנוכח האינטרס העצום שלו בכל הסיפור. אני מניח שברקוביץ' עדכן את חג'ג' (אם כי ייתכן שבשכונתיות המאפיינת אותו מבלי להיכנס לפרטים) והכסף יימצא באורח פלא כתמיד.

אלי פסטמן, יו"ר עמותת האדומים, אמר בהקשר להשארותו של החלוץ: "אני וכל אוהדי הפועל תל אביב מודים לעידו שהצליח להשאיר את עומר. אני קורא מכאן לכל האוהדים לרכוש כמה שיותר מנויים כדי לתמוך במועדון ואפילו לשבור את הנתונים של העונה שעברה. הפועל, וזו לא בושה להגיד, הוא מועדון עני והוא זקוק לנו, לאוהדים".

ענק!! הוא מודה לעידו חג׳ג׳ שהשאיר את עומררר בהפועל, כאשר חגג בכלל לא ידע על המהלך. באמת שלא יכלו לבקש בהפועל ליצן יותר גדול כמו ברקו.

אני כנראה מתפרץ לדלת פתוחה עם ההודעה הזו, אבל שמעתי עכשיו את הראיון של עמוס לוזון. דמארי כנראה לא יהיה פה בסופו של דבר, אבל המצב בהפועל הזיה. ברקוביץ' מחתים שחקנים על חוזים שאין להם שום כיסוי והבעלים לא יכולים לעמוד בהם, וכובל אותם משפטית להסכמים שהם לא רוצים לבצע. הבעלים שלא רוצה להיות בעלים מת למכור שחקן שלא רוצה לעזוב. כמה כיף.

פשוט לא יאמן מה שקורה בהפועל, לא האמנתי שזה יגיע לרמות האלה.

עוד שנה-שנתיים המועדון הזה מתרסק.

מהאנשים שהביאו לכם את הסרט המרגש גילי בוא הביתה ואת המסע להצלת שכטר

מגיע הלהיט החדש של השנה. עמלת דמארי השובר הקופות הבא מבית היוצר של הפועל לבלב.

בתפקיד הטוב ברקוביץ'

הרע- ג'ורדי קרויף

המכוער- עמוס לוזון

שאני אבין, זה נראה למישהו סביר שהפועל שקיצצה לכולם בשכר, תחת הנחה שמקבלים עוד כסף מהמכירה של דמארי, פתאום משדרגת לו את השכר? ושהיא מחתימה אותו על סעיף לא הגיוני שהוא לא עובר לקבוצות בארץ?

באירופה עד ספטמבר. עשו תמונה יפה כדי למכור מנויים.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.