Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

לנו אין זמן לספקולציות ושמועות, תקופת חידוש המנויים לעונה הקרובה תסתיים מחר בחצות. מהרו להבטיח את מקומכם בעונה הקרובה. פרטים בכתבה http://goo.gl/OPHl8X.

אחת ההודעות היותר מעצבנות שהם הוציאו אי פעם ביי פאר

לא נראה לי שלאוהדים האמיתיים יש קשר בין רכש לבין רכישת מנוי - ככה שזה בכלל לא רלוונטי האחד לשני,

מצד שני, אתם מבינים את הרחשים של הקהל (אחרת לא הייתם מגיבים ככה) ובוחרים ללגלג עליהם בשביל להקפיץ מכירת מנויים.

יותר מזה, הם מנצלים את הרגישות של הקהל היום, וזה שהיום כל פוסט של מכבי יזכה לתהודה עצומה בגלל דיבורי רכש כאלה ואחרים, בשביל לעקוץ את הדבר עצמו שעליו הם בונים.

תאכלס הדבר האחרון שבא לי לעשות כרגע זה לקנות מנוי. האחרון. ותכננתי לחדש היום.

אז מכבי, בזכות הפוסט הדבילי שלכם, אני מחדש מחר. זדיינו.

באיזה שלב של העונה אתם חושבים שהפועל יבקשו מדמארי לקצץ בשכר?

מיד לאחר ההדחה מאירופה שבעזרת השם תבוא בהקדם.

אם נעזוב רגע את השמחה לאיד ואת הפועל, ונסתכל שנייה על עצמנו, המצב רחוק מלהיות משביע רצון.

מכבי ניסתה ללכת עד עכשיו בכל הכוח על שלושה שחקנים - חמד, דמארי ובן בסט. בשני מקרים זה נגמר בכישלון חרוץ. בנוגע לשלישי אין יותר מדי אופטימיות.

באופן אישי הייתי רוצה לראות את מכבי משיגה את היעדים שלה, ואת השחקנים שהיא רוצה, בקלות גדולה יותר.

זה לא סוף העולם, זה בטח לא אומר יותר מדי, אבל זה קצת מציק.

האידאל - כשמכבי רוצה אותך, אתה בא. או במילים אחרות, מכבי תל אביב כדורסל.

אנחנו עוד לא שם, אבל בדרך.

אנחנו שם.

99.9% מהשחקנים יבואו על ארבע.

האידיאל זה לעשות את המהלך הנכון - וג'ורדי עשה מהלך גדול.

כל הכבוד? סליחה אבל הוא חתיכת מטומטם, והייתי אומר את זה גם אם לצורך העניין זה היה יענקלה שחר שהיה מציע לו להצטרף למכבי חיפה אחרי אליפות.

שחקן כדורגל זה מקצוע, הפועל ת"א זאת בדיחה שלא תקדם אותו לכלום אלא להיפך - רק תעכב את ההתפתחות שלו כשחקן, והוא פשוט גומר לעצמו את הקריירה עם סדרת החלטות רעה במיוחד. בטוח שעוד כמה שנים, כשהוא יתקרב לגיל 30 ויבין שעוד מעט נגמרת הקריירה, ושבמקום 25 שערים לעונה הוא יבקיע 5, הוא יסתכל אחורה וייתן לעצמו חתיכת כאפה שהוא לא לקח ב-2 ידיים הזדמנות לחוזה גבוה והזדמנות לעלות לצ'מפיונס כשהוא בשיא הכושר שלו. יש הבדל בין ללכת רק אחרי הכסף, כלומר ללכת לצורך העניין לשחק באיחוד האמירויות רק כי איזה שייח' נתן לך צ'ק פתוח, לבין להתקדם מבחינה מקצועית על הדרך. אין לי ספק שליגת העל היא לא פסגת שאיפותיו של עומר דמארי, אבל הוא לגמרי בדרך הבטוחה להישאר תקוע כאן להרבה מאוד זמן.

כל הכבוד לו.

במציאות שבה כל אחד היה מוכר את אמא שלו בשביל עוד כמה שקלים, דמארי נשאר בהפועל למרות הכסף שהצענו לו. נכון לכרגע, מכבי היא לא מקפצה רצינית לאירופה, או בכל מקרה, לא בהפרש גדול מכל קבוצה מובילה אחרת בארץ (אלא אם כן נעלה לאלופות וניתן שם הופעה מכובדת).

כבר ראינו שעם סוכן טוב אפילו ניסו קפילוטו יכול לראות אירופה. תהיה בטוח שדמארי יכול לצאת גם מקבוצות אחרות ובטח שמקבוצה כמו הפועל תל אביב, ואני בטוח שעד סוף העונה הבאה (אם לא כבר העונה) נראה אותו באירופה. ונניח בצד את העובדה שאני מקווה שיפול היום במקלחת וישבור את 2 הרגליים.

לצערי שמועות מאוד חזקות מהבוקר שזהבי בדרך החוצה :(

מקווה מאוד שזה לא נכון,מה גם שזה יראה ממש לא טוב מצד מכבי שחיכו להודיע על זה לאחר תום מועד חידוש המנויים.

מקווה מאוד שזה לא נכון,מה שגם שזה יראה ממש לא טוב מצד מכבי שחיכו להודיע על זה לאחר תום מועד חידוש המנויים.

יפתיע אותך אם זה ככה ?

אותי לא.

סתם הפוסט שלהם עכשיו גרם לי תחושה לא טובה. הציניות שם כבר מעבר לטעם הטוב.

הישגים:

הפועל תל אביב - הצליחו להשאיר את דמארי וורמוט שהיו מועמדים למכבי

הפועל באר שבע - הצליחו להחתים את מליקסון שהיה מועמד למכבי וגם את ארבייטמן וכנראה קובי מויאל

מכבי תל אביב - שפונגין ! וכנראה שזהבי, טיבי וייני - בדרך החוצה :mellow:

לא זוכר חלון כזה רע של מכבי בחיים.. אשכרה אף שחקן לא רוצה לבוא לפה כאילו זה מכבי פתח תקווה..

איבדתי תקוות לרכש בחלון הזה, אולי זר סרבי מקסימום

כל אלה שכל פעם מתפלאים מחדש איך להפועל יש כסף תנו לי להפתיע אתכם

יש להם!!

עכשיו תחשבו מראש שדמארי היה סוגר בהפועל בלי ההתפרצות של האוהדים לאימון ובלי השיחות טלפון

היו מעריכים את אותו תורם צדדי באותה מידה?

זאת בסך הכל שיטה פשוטה להורדת לחץ וציפיות בסוף להפועל יהיה תקציב כמו בכל שנה...

ב"ש עם ברדה, מליקסון, בוזגלו, ארבייטמן, פלט והקשר הגרמני שחותם אצלם עכשיו (152 הופעות בבונדסליגה) זאת קבוצה לאליפות, אפשר להסתלבט, אפשר להגיד נשק יום הדין אבל על הנייר הם התחזקו בצורה משמעותית וכרגע ב"ש מועמדת לאליפות.

והאמת שאני קצת מאוכזב מההתנהלות של מכבי בנוגע לרכש וכרגע אני לא רואה אותנו מתקרבים לבתים של האלופות, שחקנים מסרבים למכבי, כחלק ממדיניות הרכש החדשה הכיס לא נפתח כמו בעבר והבור שנוצר לנו בקישור מבאס לי תתחת כבר מאמצע העונה הקודמת, בנוסף לזה יש את חוסר הידיעה עם זהבי והצפייה להגיע ל15.

בקיצור זאת עונת המלפפונים הכי מעיקה שאני זוכר.

הישגים:

הפועל באר שבע - הצליחו להחתים את מליקסון שהיה מועמד למכבי וגם את ארבייטמן וכנראה קובי מויאל

אתם כל כך אוהבים להעצים פעולות של קבוצות אחרות ולהקטין את פעולות הקבוצה שלנו..

מה הקשר זהבי, טיבי וייני בדרך החוצה?

ברקוביץ' (בעזרתו האדיבה של ג'ורדי הגאון) קבר כלכלית את הפועל.

750 אלף יורו + העלאת השכר של דמארי (100 אלף דולר לעונה לפחות) - לא משהו שהפועל יכולה לעמוד בו.

הישגים:

איזו היסחפות.

על סמך מה בדיוק ה"כנראה" הזה?

עזוב זה לא מעניין כי אף אחד לא יודע כלום, כולל גדולי החרטטנים שמסתובבים כאן ומטלטלים את הפורום כמו רוח בים.

כמו שאין מה להתרגש מפרסומים של מקורבים בלירה על רכש שיבוא אין גם מה להתרגש ממקורבים עם נבואות זעם על עזיבת זהבי או טיבי.

ובאמת הקטע של ההנפצות בנושא הזה הפך כבר מזמן לבלתי נסבל.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.