Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

אין ספק ששוב הוכח שהנשמה והאהבה מנצחת את הקפיטליזם הצהוב והכסף הגדול.

כמה מחמם את הלב.

קבוצה ש90 אחוז מהתקציב שכר שלה מופנה לשני שחקנים וכל השאר מקבלים סנדוייץ טונה בחודש. יהיה בטח יופי של חדר הלבשה בריא.

העיקר שאין להם כסף לקליימן ואנטבי והם צריכים לייבא שחקנים מליגות נמוכות בשביל שיהיה כסף לשני שחקנים

יחי הסוציאליזם, יחי הקומוניזם, יחי הערכים!!!

כל המהלך הזה פשוט פנטסטי עבור מכבי, ולא משנה איך הוא ייגמר.

דמארי שחקן מצוין, אין ספק בזה. מצד אחד, במידה והיה חותם במכבי, הקבוצה הייתה מתחזקת בצורה משמעותית. מצד שני, בכל פעם שהפועל "מתאבדת" על עיקרון כלשהו כדי לא לחזק את מכבי, זה חוזר להם בהפוכה בהמשך. זה קרה עם שכטר, זה קורה עם ורמוט, ועכשיו זה יקרה גם עם דמארי. כל עוד בהפועל ימשיכו לפעול לפי גחמות ורצונות של הקהל, מכבי תרוויח. ביום שהם יקלטו את זה, כנראה שייגמר שם הברדק. בינתיים נותר לנו ליהנות מהקומדיה המודרנית שנקראת הפועל תל אביב. הבדיחה על חשבונם.

מותר גם קול שפוי?

כל הכבוד לו. אם שחקן היה עושה את זה למען מכבי, אין לי ספק שהיינו סוגדים לו - ובצדק. מקרה יפה בנוף של כדורגל שנע כולו סביב כסף.

אני מקווה מאוד שלג'ורדי יש תכנית ב'. תכננתי גם לכתוב על כמה מכבי נמצאת במצב עם דמארי בwin-win, אבל לובסטר עשה את זה נפלא בתגובה מעליי.

תאכלס מגיעה מילה טובה ל GOMTA שבניגוד לסרטים שאנחנו אכלנו,התעקש כל הימים האחרונים על כך שדמארי לא יעבור אלינו וישאר בהפועל.

לפי גורמים מקורבים החוזה הזה תקף רק אם הפועל משלמת את חצי מההצעה של מכבי.

מה שאומר שהפועל וויתרה על 4.5 מיליון שקל ממכירה.

הפועל תצטרך להוסיף 4.5 מיליון שקל על חצי כרטיס ללוזון.

הפועל תשדרג את שכרו של דמארי ל 280 אלף דולר נטו = 2 מיליון שקל ברוטו.

הפועל עשתה מהלך שיעלה לה 11 מיליון שקל שהיא בתקציב של 25 מיליון שקל השנה.

ג'ורדי אליל.

אשכרה חצי מהתקציב הולך על דמארי חחחח

אם דמארי באמת חתם על החוזה החדש הזה, הוא חתיכת אידיוט. בעיקר כי זה עדיין לא אומר שלהפועל יש את הכסף לשלם ללוזון (ואם הם יילכו ראש בראש עם הלוזונים הם בסופו של דבר ייאלצו לשלם עוד יותר על הפרת חוזה). וגם כי זה סוגר סופית את האופציה של מכבי שהייתה מוכנה לתת לו הרבה כסף+אפשרות לשחק בליגת האלופות, מה שלא יתאפשר לו בזמן הקרוב. בהיעדר הצעה רלוונטית מאירופה, זה כנראה אומר שדמארי נשאר בהפועל לכמה שנים טובות בשכר נמוך מאוד (ובחייאת, אם אחרי עונה כזאת לא הצליחו לסדר לו אפילו איזה קבוצה אירופאית בינונית, זה כבר כנראה לא יקרה). חבל בעיקר בשבילו, כי הוא שחקן ענק עם פוטנציאל גדול שנמצא במקום שרק מעכב אותו. אנחנו נסתדר גם בלעדיו.

אני לא יודע אם ברקוביץ' מתואם אפילו עם ההנהלה שלו, 290 אלף יורו?

זה יותר מ4.5 מליון שקל ל4 עונות+2 מליון שקל לפ"ת

שעם חוק גולדהר הם יצרטכו שוב להפקיד סכומים שאין להם בכלל.

ואני שואל..מאיפה הכסף?????

אבל דמארי עצמו קוקסינל, שרף את עצמו, מקווה שקרויף בכל מקרה לא יסתכל על התימני המטומטם יותר...

אין לי מושג איך להפועל יש את האומץ ללכת על מהלך כזה טיפשי מצדם.

מה שכן , זה win win שלנו.

ייאלה בן בסט בכל הכוח.

אנשים פה מגיבים בהתלהמות, דמארי לא חייב לכם כלום.

אם אני מבין נכון דמארי חתם כרגע על חוזה שיופעל רק אם הפועל תשלם על חצי מכרטיסו,

שזה נחמד ויפה כל עוד היא תשלם על חצי מכרטיסו זה מראה על כוונותיו "הכנות" של החלוץ לשחק בהפועל ומוציא אותו בצורה אנושית וטובה,

אך כאשר יודיעו בזמן הקרוב שלהפועל אין כסף אז אין לה ברירה אלא למכור את דמארי והוא מצידו כבר חתם על חוזה וכל הצדדים יצאו הכי טוב שאפשר.

הדבר הכי רע שיקרה בסופו של דבר שהפועל הגדילה את הגירעון שלה משמעותית והכל טוב ויפה שבשנה הקרובה יאלצו לפרק את הקבוצה בגלל חמדנותו של ברקוביץ'...

אגב יש 250 אנשים בנושא חיחי

אני לא יודע אם ברקוביץ' מתואם אפילו עם ההנהלה שלו, 290 אלף יורו?

זה יותר מ4.5 מליון שקל ל4 עונות+2 מליון שקל לפ"ת

שעם חוק גולדהר הם יצרטכו שוב להפקיד סכומים שאין להם בכלל.

ואני שואל..מאיפה הכסף?????

אבל דמארי עצמו קוקסינל, שרף את עצמו, מקווה שקרויף בכל מקרה לא יסתכל על התימני המטומטם יותר...

אולי ברקובץ הביא כסף מהבית...זה כסף קטן בשבילו.

מדהים..

54379760990100408307no.jpg

בחוזה ישנו סעיף שמותיר לדמארי לצאת לשחק בחו"ל במידה ותגיע הצעה עד סוף חלון העברות. אגב, לא מן הנמנע שמי שמחזיק במחצית מכרטיסו של החלוץ, עמוס לוזון, יביע התנגדות לחתימה והסוגיה תיבחן בפן המשפטי.

אם נעזוב רגע את השמחה לאיד ואת הפועל, ונסתכל שנייה על עצמנו, המצב רחוק מלהיות משביע רצון.

מכבי ניסתה ללכת עד עכשיו בכל הכוח על שלושה שחקנים - חמד, דמארי ובן בסט. בשני מקרים זה נגמר בכישלון חרוץ. בנוגע לשלישי אין יותר מדי אופטימיות.

באופן אישי הייתי רוצה לראות את מכבי משיגה את היעדים שלה, ואת השחקנים שהיא רוצה, בקלות גדולה יותר.

זה לא סוף העולם, זה בטח לא אומר יותר מדי, אבל זה קצת מציק.

האידאל - כשמכבי רוצה אותך, אתה בא. או במילים אחרות, מכבי תל אביב כדורסל.

אנחנו עוד לא שם, אבל בדרך.

בזמנו ברקוביץ' הצליח לשכנע חצי מדינה שהוא יכול להיות מאמן נבחרת ישראל.

ברור שבשיחה אחד על אחד עם דמארי הוא פיזר לו הבטחות מכל עבר.

במקרה הזה ספציפית אני חושב שברקוביץ' פשוט פחד על הכבוד שלו ועל האגו - לאבד את הסקורר שלך לטובת היריבה הכי גדולה.

כל בנאדם בר דעת מבין שאם ברקוביץ' מוותר על דמארי הוא יוצא אפס ומוותר מראש על עונת המשחקים הבאה

אני מאמין שהוא יצליח לגייס כסף, כמו עם שכטר בזמנו.

מה שאותנו אמור לעניין עכשיו זה שדמארי, חמד, מליקסון - אמרו לא!

נשאר לנו להתאבד על רפאלוב ובן-בסט (שבטח יעלו את את הבקשות לנוכח המצב של מכבי)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.