Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

"אני לא רוצה לעבור למכבי ת"א, לא רוצה לעזוב אתכם. אני מקווה שאייל ברקוביץ' ועידו חג'ג' יסגרו איתי את החוזה החדש וינסו להשיג כסף נוסף כדי שאשאר. אם לא אני מעדיף לצאת לאירופה כדי לא לפגוע בכם"

הדבר הכי מטומטם שהוא יכול לעשות, זה לצאת בהצהרות כרגע. הכי טוב לו לשתוק, ולדבר רק אחרי שהדברים יסגרו (לכאן או לכאן) ככה הוא ישמע הכי פחות גרוע.

אני מניח שאחרי ההצעה הרשמית מכבי רוצה תשובה תוך 24 שעות, זה לא ימתח עכשיו, הוא יהיה חייב לדבר.

לא צריך לקחת ברצינות את כל מה שמפורסם בתקשורת שאומרים הבעלים של הפועל(אוהדים) וגם דמארי בעצמו שעושה מה שמצפים ממנו.

צריך לחכות לפגישה בין דמארי עם לוזון וקרויף כדי להבין אם הוא מסכים לעבור למכבי.

דמארי פרסם בפייסבוק עכשיו

"לא רוצה לעזוב אותכם לא רוצה לעבור למכבי."

זה לא הפייסבוק שלו. זה עמוד אוהדים, והפוסט הזה הוא כביכול ציטוט שלו מאיפושהו.

חלאס עם השטויות.זה חלק מהמשחק.הוא רוצה לצאת גדול עם הקהל של הפועל ולהראות שזה לא בא לו בקלות,הפועל רוצים להראות שהם עשו הכל בשביל להשאיר וג'ורדי מגהץ את החולצה לערב.

לא יכול לשמוע את השם הזה יותר.

תשמע רק את השם הפרטי. מומלץ בסרטןן של דרבי סלפי...

אם מצאו לקפילטו קבוצה בחו"ל אז זה באמת תעלומה

אם גל שיש שיחק בליגת האלופות, אני יכול לעשות הכל בחיים...

"אני לא רוצה לעבור למכבי ת"א, לא רוצה לעזוב אתכם. אני מקווה שאייל ברקוביץ' ועידו חג'ג' יסגרו איתי את החוזה החדש וינסו להשיג כסף נוסף כדי שאשאר. אם לא אני מעדיף לצאת לאירופה כדי לא לפגוע בכם"

זה עמוד שאוהד יצר

זה פורסם באתר הרשמי של הפועל(ONE) בדיוק כמו שפורסם דאז על טל בן חיים

http://www.one.co.il/Article/236070.html

בסיום האימון המתינו אוהדים לעומר דמארי ושאלו אותו מה קורה איתו בעונה הבאה. דמארי השיב לאוהדים: "אני לא רוצה לעבור למכבי ת"א, לא רוצה לעזוב אתכם. אני מקווה שאייל ברקוביץ' ועידו חג'ג' יסגרו איתי את החוזה החדש וינסו להשיג כסף נוסף כדי שאשאר. אם לא אני מעדיף לצאת לאירופה כדי לא לפגוע בכם".

ברגע שדמארי יגיד בגלוי בתקשורת "אני לא רוצה לעבור למכבי" גם אני לא ארצה אותו

כל עוד ONE אומר שדמארי אמר את זה לאוהדים , שוואלה טוען שבכיר בהפועל אמר שהוא יטיל וטו, ושYNET טוען שאביו מפעיל עליו לחץ כבד , זה בגדר לא אמיתי

הוא אמר כמה פעמים ושמעתי אותו אומר את זה ברדיו גם

אני לא רוצה אחד כזה שבשביל ללקק לאוהדים של הפועל מדבר ככה

זה בכלל הציטוט שלו מוואן.

הוא אמר כמה פעמים ושמעתי אותו אומר את זה ברדיו גם

אני לא רוצה אחד כזה שבשביל ללקק לאוהדים של הפועל מדבר ככה

הוא בחיים לא אמר את זה ברדיו..

הוא בחיים לא אמר את זה ברדיו..

אני שמעתי ב 103 שהוא אמר את זה מה אתה אומר לי לא

אומנם זה היה באמצע העונה שעברה אבל עדיין אמר

דמארי פרסם בפייסבוק עכשיו

"לא רוצה לעזוב אותכם לא רוצה לעבור למכבי."

זה לא הוא פרסם, אלא קבוצת אוהדים בפייסבוק פרסמה "ציטוט" שלו.

אתם פשוט מצחיקים. שבא לכם, הפרסומים זה חרטוט, שלא בא לכם זה אמת. תפסיקו כבר, יש אלף ואחת תסריטים לסיפור הזה ולמהלכים שלו. תפסיקו להתייחס לכל כתבה ברצינות.

יש שני דברים שהם לא ניתנים לסתירה:

1. דמארי חותם בהפועל/מכבי/ב"ש/סלטיק

2. דמארי עולה לשידור ברדיו/טלויזיה ואומר א ב ג.

כל השאר נע בין חרטא של כתב לספינים שנגועים באינטרסים.

אני מציע קצת לנוח עם עניין דמארי.

הסיכוי לראות אותו במכבי ביחד עם ערן זהבי נמוך מהסיכוי לראות את מכבי ללא ערן וללא דמארי.

סעיף וטו? אתם אשכרה חושבים שדמארי צריך סעיף כדי שלא ישחק איפשהו בניגוד לרצונו? ונניח שכן ונניח שאין, אתם אשכרה רוצים שהוא ישחק כאן בניגוד לרצונו?

א. הוא לא ישחק בשום מקום בניגוד לרצונו

ב. יש מיליון ספינים של גורמים שונים בעלי אינטרסים שונים

ג. דמארי כרגע מתנהל כפי שהיה צפוי שיתנהל - הוא לא רוצה לצאת שמעון גרשון

מקרה קלאסי של בנאדם שלא מסוגל לעשות מהלכים קיצוניים, למרות שברור לו בשלב זה שהישארות בהפועל זה בערך הדבר האחרון שנכון לו מקצועית/כלכלית, אבל הוא טיפס בשנה האחרונה על עץ כל כך גבוהה שהוא לא יכול לרדת ממנו (הוא הפך ליקיר אוהדי הפועל - וברור לו שמכאן עד להפוך לשמעון גרשון המרחק קצר - כמו המרחק בין אהבה לשנאה) הוא פשוט מחכה שמישהו יעשה בשבילו את כל המהלך - על מנת שיוכל לעבור ולא לצאת זה שעבר.

אפשר לקחת סיטואציה ולקרוא אותה בדרכים שונות. כל אחד מהזווית שלו. ככה אני רואה את הסיטואציה. הוא מבין שהוא צריך לעבור - הוא לא יכול לעבור - הוא רוצה שיעבירו אותו.

אז זה לא בניגוד לרצונו - אבל הוא גם לא יצהיר בקולו שהוא רוצה לעבור (= שמעון גרשון) נוח לו שאבא שלו/עמוס לוזון/עידו חג'ג יקבלו את האש והוא יקבל את מה שהוא רוצה.

אני לא רוצה להיות נביא הזעם אבל ההיגיון שלי אומר שאם מכבי מחתימה את דמארי זה כנראה בגלל שזהבי הולך, לא יכול להיות שמכבי רודפת ככה אחרי שחקנים לחינם...

תראו, הוא אמר בעבר שהוא לא רוצה לשחק פה וגם לוזון אישר את זה.

מה קורה עכשיו? לא יודע.

אני מאמין שהוא מחפש דרך להוציא את כולם מרוצים.

למיטב הבנתי מכבי אמורים לשלש את משכורתו הנוכחית. קשה לי להאמין שהוא יסרב לזה. בייחוד כשהוא יודע שגם אם הפועל ישדרגו לו את החוזה, הוא לא שווה את הנייר עליו הוא חתום.

אם הבן אדם הולך למכור את הקריירה שלו בשביל הסימפטיה שיש לו להפועל הוא אדיוט.

וכן, אם היו מציעים לייני\מיכה\זהבי משכורת משולשת ועוד במועדון גדול ומסודר יותר הייתי מצפה מהם לעבור גם עם מדובר בהפועל גיהאד אסלאמי

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.