Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4535151,00.html

ייני לא יעזוב לעולם :wub_anim:

עריכה: ציטוט מהכתבה:

אם ייני עוזב נותן תזכות שלי המנוי

למכבי ,וגם למכבי חיפה אגב, יש טונות של מושאלים, מעטים השחקנים שפורצים בעונת השאלה, וחוזרים כסופרסטארים הביתה.

למשל לוגסי היה יכול להצליח יותר בבית"ר אם הוא היה חלק מהקבוצה, ולא אוטסיידר.

השיטה הזו לא כל כך עובדת...

ברור שיש מושאלים, העניין הוא שרובם גם ככה שחקנים שלא ממש בונים עליהם ודוחים את ההחלטה לגביהם לעוד שנה שנתיים. לוגסי אחד מהם אגב. יש לך כמה 'יהלומים' ביד, שהטיפול איתם חייב להיות מוצלח. שניים כאלה כבר איבדת בגלל שטויות. בכדורגל של היום שחקן ישראלי צעיר יכול להשיג חוזה יפה בבלגיה אחרי חצי עונה טובה, יש לו קלפי מיקוח הרבה יותר מוצלחים מהמועדון עצמו שצריך להתבסס על השחקן הישראלי בגלל מגבלת זרים. אף שחקן לא ירצה להישאר אצלנו בשביל לשחק 10 דקות בחודש, גם לא שחקן בית. זה טיפשי ולא צריך לקרות עם שחקנים שאתה רוצה שיפרחו. איך מרגוליס יוכל לבוא לידי ביטוי בקבוצה עם כל כך הרבה שחקנים בולטים ועם דקות משחק מועטות? או ברק לוי שהולך לאיבוד במקום להשאיל אותו ולהביא איזה שוער מבוגר שישב על הספסל למקרה הצורך? ז'אן רואה את זה וחווה את זה על בשרו, ומבין שזאת תהיה טעות בשבילו להישאר בשביל לקשט את הספסל בנוכחותו. אני חושב שדור שחקן עם פוטנציאל גדול שיכול להתפתח לשחקן מעולה. אם מכבי יוותרו גם עליו? טעות גדולה.

חבל שאי אפשר לעשות מכבי ב (או שכן אפשר בארץ וזו סתם פרוצדורה). זה היה פותר כל כך הרבה בעיות של השחקנים הצעירים.

באיזה עמדה צ'יבוטה משחק? הבנתי שהוא גמיש ויכול לשחק בכמה עמדות, אבל מה העמדה המקורית שלו שאם יחתימו אותו על חוזה בבוגרת הוא ישחק בה?

ממליץ בחום

לחשוב פעמיים לפני שאתם כותבים משהו בגנותו של דור ג'אן ו/או משפחתו.

מדובר במשפחה מכביסטית, מנויה כל החיים, קעקועים - יותר אוהדים מ95% מהפורום זה בטוח.

דור ג'אן מאוד רוצה לשחק במכבי (זה החלום שלו כמובן) - תאמינו לי שאם התפוצץ המו"מ זה לא באשמתו.

באיזה עמדה צ'יבוטה משחק? הבנתי שהוא גמיש ויכול לשחק בכמה עמדות, אבל מה העמדה המקורית שלו שאם יחתימו אותו על חוזה בבוגרת הוא ישחק בה?

בבוגרים הוא מתורגל כרגע כקיצוני ימני. אבל יכול לשחק ב2 הכנפיים וגם בתור סקנד סטרייקר.

Kyle Beckerman, קשר אחורי יהודי בן 32, משחק בנבחרת ארה"ב במונדיאל (הסטלן עם הראסות).

מי מעביר לג'ורדי?

לפי transfermarkt

הוא מרוויח 300K$ בעונה,

ושווה קצת פחות ממיליון.

אגב, בדקתי איתו, הוא מוכן לגדל שפם בשביל התפקיד..

חבל שאי אפשר לעשות מכבי ב (או שכן אפשר בארץ וזו סתם פרוצדורה). זה היה פותר כל כך הרבה בעיות של השחקנים הצעירים.

יותר מדי כסף. צוות מקצועי, איצטדיון, ציוד, משכורות, נסיעות. כל זה שההכנסות שואפות לאפס - אין קהל, אין מרצנדייז, בספק ספונסר.

ממליץ בחום

מדובר במשפחה מכביסטית, מנויה כל החיים, קעקועים - יותר אוהדים מ95% מהפורום זה בטוח.

דור ג'אן מאוד רוצה לשחק במכבי (זה החלום שלו כמובן) - תאמינו לי שאם התפוצץ המו"מ זה לא באשמתו.

בבוגרים הוא מתורגל כרגע כקיצוני ימני. אבל יכול לשחק ב2 הכנפיים וגם בתור סקנד סטרייקר.

והעובדה שהוא לא שיחק כל העונה אמורה להשפיע עליו?

ממליץ בחום

ועוד איך אשמתו הוא שיחק במצטבר בבוגרים אולי 90 דקות וכבר הוא בא עם דרישות

גם בעבר ליאור זאן לא היה מרוצ מחוזה שקיבל ועשה על גולדהאר שרירים, איפה הוא משחק היום?

איזה דרישות? למה אתם סתם מקשקשים על דברים שאין לכם מושג ... דור זאן אוהב את מכבי זה בטוח

גם בעבר ליאור זאן לא היה מרוצ מחוזה שקיבל ועשה על גולדהאר שרירים, איפה הוא משחק היום?

יותר עשה שרירים על רוני מאנה...

לא ברור לי איך שחקן,שנראה כאילו הוא הבייבי החדש של המועדון, פתאום הופך להיות המצורע שרודפים אחריו ופוגעים בו.

אם מכבי לא היו מאמינים בו, ובונים עליו לעתיד, יותר הגיוני שמרגוליס/אלטמן היו מקבלים את כל הדקות שלו העונה.

ממליץ בחום

ההיסטוריה קצרת הטווח של אותם "סמלים", משפחות מכביסטיות שהשחקנים והקרובים לו "שרופים" על המועדון, הסמל והתחת שלך גל,

די מראה את ההפך.

רוצה לעשות שרירים בפומבי אל מול הנהלת הקבוצה?

הוא מוזמן.

הוא מוזמן גם להעביר קריירה מחוץ למועדון.

יש יותר מדי שחקנים בסקלה של "שחקני בית" שהעבירו או ניסו להעביר את מסת השריר שלהם על הגרון של כולנו.

אולי הייתי מהיר מידי עם הקביעה שדור ג'אן חוצפן , אבל זה בגלל שכתוב בכל האתרים שהמו"מ פוצץ והוא בדרך החוצה.

הסיבה הראשונה שעולה לראש שבגללה המו"מ פוצץ זה בגלל כסף, כי זאת הסיבה העיקרית שבגללה רוב הפעמים מו"מ מתפוצץ.

עכשיו פרסמו בONE שזה קשור לדברים אחרים ולא לכסף, אז למה לא לרשום את הסיבה שבגללה זה פוצץ?מה זה כבר יכול להיות?שרוצים להשאיל אותו?אני לא באמת מאמין שהוא חשב שהוא בטוח יהיה בסגל בעונה הבאה.

בכל מקרה לדעתי מכבי לא תפסיד כלכך אם הוא יעזוב,כי הוא לא "כוכב נוער" בקנה מידה של מרגוליס/מואנס/גוזלן. יכול להיות שהוא יהיה שחקן גדול בעתיד, אבל יש לו המון המון אספקטים לשפר במשחק שלו.

לפני 4 שנים שגולהאר ״ התפרע״ ושילם סכומי עתק ליצחקי, עטר, קולאטי, זיו וכו, הציעו לשרן וליאור זאן חוזה דומה ל4 שנים( 150 אלף דולר בערך) הראשון חתם בלי להסס אבל השני חשב שאפשר לסחוט מגולדהאר יותר ועשה פוזות

כיום הראשון המגן הטוב בארץ משחק בהרכב של הנבחרת וקיבל חוזה חדש וגבוה והשני משחק בקבוצת שקר כלשהו

דור גאן צריך כיום להודות על כל שנייה שהוא בקבוצה הבוגרת ולא אחרי שהוא שיחק איזה 10 דקות בבוגרים להתחיל לעשות פוזות על כסף או כל סעיף אחר

לא הייתי ממהר לשלוח את מיטב שחקני הנוער המבטיחים של מכבי למגרשים מלאי חול ובורות מול יריבים חובבנים בליגות מדכאות ואלימות

אם יכלנו להכניס קבוצה ישירות לליגה הלאומית, אולי. וגם אז לא בטוח.

אה בסדר גבר ... הוא צריך להתחנן להישאר במכבי אתה צודק... יאללה אל תגזימו

לא גבר, אתה צודק-מכבי צריכה להילחץ מהרעש שג'אן, משפחתו וסוכניו יוצרים סביב הישארותו במועדון,

בדומה לאינספור שחקני "בית" שהתגלחו על הזקן של המועדון והבעלים השונים לאורך השנים. אותם שחקנים בית, כביכול, עשו לביתם

וניהלו מלחמות דומות על דפי העיתון והאינטרנט בניסיון להשיג את אותם רצונות, מוצדקים או לא מוצדקים, במקום לנסות ולפתור את אותן בעיות מבלי לעשות רעש מיותר.

הוא מוזמן למצוא את הדרך שלו במקום אחר.

אוף, אתה כזה טיפש.

ההיסטוריה קצרת הטווח של אותם "סמלים", משפחות מכביסטיות שהשחקנים והקרובים לו "שרופים" על המועדון, הסמל והתחת שלך גל,

די מראה את ההפך.

רוצה לעשות שרירים בפומבי אל מול הנהלת הקבוצה?

הוא מוזמן.

הוא מוזמן גם להעביר קריירה מחוץ למועדון.

יש יותר מדי שחקנים בסקלה של "שחקני בית" שהעבירו או ניסו להעביר את מסת השריר שלהם על הגרון של כולנו.

גם לך, כרגיל.

אין מושג.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.