Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

כמו שכתבתי, הפטריות יקפצו אחרי הגשם

זה היה ברור שעכשיו יראו כתבות דומות עם נוסחים דומים.

טוב בוא נקווה שבשבועיים הקרובים יהיו התפתחיות לגבי שחקנים

http://sport2.thepost.co.il/content/101746

הלוואי למרות שלא נראה לי

בחיים אבל בחיים לא יקרה, גם אם הוא ירצה לבוא הקבוצה שלו תרצה המון כסף ואני לא רואה את גולדהאר שם את זה

http://sport2.thepost.co.il/content/101746

הלוואי למרות שלא נראה לי

אני רק יגיד פה לצורך הדיון שהוא נכנס כרגע לשנה האחרונה בחוזה שלו,

אז או שהוא חותם על חוזה חדש או שלברוז' יש עניין למכור אותו עכשיו (נקנה בזמנו ב2 מיליון יורו)

בשום צורה אני לא מאמין שהוא יבוא אלינו. באמת שזה אתר מיותר

אלא אם כן אם מישהו יודע שהאישה בהריון או משהו?

אם מכבי תמכור את זהבי, ולפי מה שנראה כרגע, זה צפוי לקרות.אולי יהיה על מה לדבר

יש לי הרגשה שמכבי וזהבי משעים את ההודעה בנושא שלו, עד שלמכבי יגיע מחליף.

הלוואי שזהבי ישאר.

איך אפשר לקחת ברצינות אתר שכותב ככה :

שעם זהבי מימין ורפאלוב משמאל, הכנפיים של הקבוצה יהיו מסוכנות לא פחות מאשר החוד.

מישהו יכול להסביר לי את עניין מליקסון?

איך זה הגיוני שהוא עבר 2 או 3 קבוצות מאז באר שבע , הוא לא קשור איתם בשום חוזה ועדיין יש לו את הסעיף הזה?

הסעיף הזה אם קיים מחייב אותו מול באר שבע בלי קשר להתאחדות ולחוקי העברות של אופ"א

הוא יכול לחתום במכבי וב"ש תתבע אותו בבית משפט אזרחי על הפרת הסכם , לדעתי הדבר ההגיוני היחיד שלבאר שבע יש אפשרות להשוות לו את החוזה ואז הוא מחוייב לחתום שם

כל דבר אחר לא נשמע כמה משהו שיעבור בית משפט , אם אין לסעיף הזה גם ציון לכמה זמן הוא רלוונטי ובאיזה מקרה מותר למליקסון להשתחרר מהתנאי הזה , אז לא בטוח אם הסעיף חוקי

ואם זה לא נוגד את חופש העיסוק

מכבי מבינה שאם היא מאבדת את זהבי(1.7 מליון יורו ) היא תצטרך להשקיע את מלוא הסכום, ואולי יותר מזה כדי להנחית שחקן ברמתו.........להגיד שכחו מזה, ותורידו מהפרק בגלל כסף, זה לא יקרה, גם אל תשכחו שאמור להתפנות 600 אלף יורו מהמשכורת של זהבי, אם זהבי יעזוב, רפאלוב יכול להיות ריאלי אם הוא ירצה לחזור...

אי אפשר להמשיך לחפש מציאות ולשכוח משחקנים שיש להם דמי העברה, אם זהבי יעזוב, מכבי תצטרך לעבוד קשה להנחית מחליף ולפתוח את היד עמוק(היא גם אמורה לקבל כסף על זהבי כמו שציינתי).

חייבים למצוא איזה מתווך דירות באזור באזל/אנגליה לשאול אותו אם יש מצב שערן פנה אליו, רק ככה נדע אם הוא באמת נשאר או עוזב.

יאללה מתווכי דירות באזור אנגליה, כמה כאלה כבר יש בתכלס? שעתיים אני סוגר את הפינה הזאת

אני לא מבין את אתם אוכלים את הלוקשים האלה שיש מצב שרפאלוב בכלל יגיע לכאן.

רפאלוב שחקן מאוד מוערך בקבוצת צמרת בבלגיה שהיא ליגה יותר טובה משלנו.

הוא מקבל יותר כסף, יותר חשיפה ויותר מעמד בברוז' אז אין לו סיבה בכלל לפזול למכבי.

בינואר האחרון היו דיבורים שצסק"א רצתה לו והייתה מוכנה להציע לו המון כסף ורק בגלל שברוז' סירבה לשחרר אותו הוא לא עבר לשם.

זה שרוצים את רפאלוב זה נכון, ספורט2 לא ממציא.

זה שהוא לא יגיע כי עדיף לו לסיים את החוזה בברוז' זה גם נכון.

אני מת על הכתבות האלו של מכבי רוצים.

יופי שאנחנו רוצים אנחנו גם רוצים את אניימה זה אומר שהוא יבוא? לא

מישהו יכול להסביר לי את עניין מליקסון?

איך זה הגיוני שהוא עבר 2 או 3 קבוצות מאז באר שבע , הוא לא קשור איתם בשום חוזה ועדיין יש לו את הסעיף הזה?

נורא פשוט, ברגע שמליקסון מסכם עם מכבי, לב"ש יש אפשרות להשוות את ההצעה ואז הוא מחוייב לשחק אצלם.

סתם עושים רעש הבאר שבעיים, בסופו של דבר גם אם הוא יחליט לשחק אצלנו תמורת אותה הצעה, הם לא יעשו עם זה כלום, בית המשפט בחיים לא יהיה לטובתם. מקסימום יגמר בפיצוי.

דיווח בפולין: וולנסיין מתכננת קיצוץ גדול בתקציב ובהתאם לכך, היא מחפשת להיפטר מהמשתכר הגדול שלה. היה כבר נראה שהכל כבר הסתדר והכוכב לשעבר של קראקוב יצטרף ללגיה ורשה וינסה לעזור לה להעפיל לליגת האלופות.

אולם, פתאום זה נראה שהחתמת מליקסון אינה משימה כל כך פשוטה מכיוון שאלופת ישראל מכבי תל אביב וסגניתה באר שבע מעוניינות גם הן בקשר.

ובעוד שלגיה ורשה מסוגלת להציע לקשר כ 250 אלף יורו, הקבוצות הישראליות מסוגלות להציע יותר.

http://www.transfering.pl/newsroom/23873,melikson-oraz-dalej-od-legii

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.