Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

מקווה שרונן קצב לא ראה את ההודעה הזאת...

שלא תדליק אותו..

לא בקטע של פראייר או משהו בסגנון, כי הוא ממש לא, אלא נראה שבעניין של זהבי לפחות הוא שוקל יחד איתו עוד דברים חוץ מכסף ולא דוחף אותו מה שסוכן אחר לא היה עושה

לא בקטע של פראייר או משהו בסגנון, כי הוא ממש לא, אלא נראה שבעניין של זהבי לפחות הוא שוקל יחד איתו עוד דברים חוץ מכסף ולא דוחף אותו מה שסוכן אחר לא היה עושה

414672001000100408408no.jpg

לעוד מישהו הגיעה השמועה ההזויה שמכבי קרובה לסכם עם פורטו על השאלה של סטיבן דפור ?

ממך לא ציפיתי

אני לא ממציא. זה דבר שהגיע אליי בשעות האחרונות, סתם עניין אותי אם עוד מישהו שמע על זה.

זה שזה נשמע מופרך זה ברור.

אם אוסקר לא נכנס למסיבת העיתונאים על הכתפיים של איגיבור פלוס חאבייר פורטיו מגיש פלטות של טאפאס הישר מהמטבח - אפשר לשחרר את ג׳ורדי.

קוסמיק אכזבת

לא התכוונתי לג׳נן פה אף אחד, זה לא הסטייל שלי.

אני מבין שאף אחד אחר פה לא מכיר את העניין, ובהתחשב במי שסיפר לי את זה (מלכתחילה רשמתי שמדובר בשמועה הזויה) זה כנראה סתם המצאה של אדם עם מעט מאוד חיים.

עשיתי בדיקה לגבי הסטטוס של דפור בפורטו.

בעיקרון, הם רצו למכור אותו בינואר לפולהאם, אבל העסקה נפלה ברגע האחרון בגלל עזיבתו של לוצ׳ו גונזאלס.

אני חושב שפורטו מחפשים חיזוק לעמדה הזו, והגיוני שייצטרכו למצוא פתרון לדפור, אבל השאלה למכבי היא חסרת סיכוי ממשי. יש מועדונים שמוכנים לרכוש אותו ב 5 מיליון דולר.

בקיצור, חזל״ש.

חחחחחחחחח גדול

לעוד מישהו הגיעה השמועה ההזויה שמכבי קרובה לסכם עם פורטו על השאלה של סטיבן דפור ?

שחקן של חמש ספירות מעל מכבי, יכול לככב בכ-70% הקבוצות בחצי האי האיברי, ורחוק הופעה אחת בברזיל מלקבל הצעה בספרות שאפילו מיץ' ממצמץ מולן. ג'ורדי במקרה הטוב יקבל את המספר של הסוכן, וגם הוא יהיה עם ספרה חסרה, קידומת שגויה ויענה לו ערבי. דפדפו הלאה. הדיבור החם כרגע הוא דווקא סביב נביל גילאס האלג'יראי, כישרון ענק שכיכב בכל הנבחרות הפראלימפיות של אלג'יריה, קנה תהילת עולם בעקבות השלושער המפורסם מול אפרוחי ג'יבוטי, ונחטף ע"י פורטו אחרי העונה המופלאה במוריינסה לפני שנתיים. קצת נפל בין הכיסאות בשנה האחרונה אבל הוא מסומן כבנזמה הבא והילד הלא חוקי של ערן לוי. השמועות אמנם מספרות על השאלה לשנה עם אופציה, והגעה שלו סבירה כמו ממוצע דקות דו-ספרתי של עטר בעונה הבאה, אבל עם שורשים יהודיים מהסבתא ומעמד של דרוש חקירה בשב"כ הוא מרחק קוסקוס אחד מהשתקעות בארץ.

חחחחחחחחח גדול!!

שחקן של חמש ספירות מעל מכבי, יכול לככב בכ-70% הקבוצות בחצי האי האיברי, ורחוק הופעה אחת בברזיל מלקבל הצעה בספרות שאפילו מיץ' ממצמץ מולן. ג'ורדי במקרה הטוב יקבל את המספר של הסוכן, וגם הוא יהיה עם ספרה חסרה, קידומת שגויה ויענה לו ערבי. דפדפו הלאה. הדיבור החם כרגע הוא דווקא סביב נביל גילאס האלג'יראי, כישרון ענק שכיכב בכל הנבחרות הפראלימפיות של אלג'יריה, קנה תהילת עולם בעקבות השלושער המפורסם מול אפרוחי ג'יבוטי, ונחטף ע"י פורטו אחרי העונה המופלאה במוריינסה לפני שנתיים. קצת נפל בין הכיסאות בשנה האחרונה אבל הוא מסומן כבנזמה הבא והילד הלא חוקי של ערן לוי. השמועות אמנם מספרות על השאלה לשנה עם אופציה, והגעה שלו סבירה כמו ממוצע דקות דו-ספרתי של עטר בעונה הבאה, אבל עם שורשים יהודיים מהסבתא ומעמד של דרוש חקירה בשב"כ הוא מרחק קוסקוס אחד מהשתקעות בארץ.

אתה בא לראות איראן ?

מרוב התרגשות החלטתי להכין גירסה מודרנית לצ׳לאו קבב המסורתי, וכמובן, כדי לארוז את החוויה בצורה מושלמת, את השינפאקה הניגרית המפורסמת שלי כמנת פתיחה.

מה הולך גבר?

מה הולך גבר?

מנסה להתאושש מהמחצית המסעירה הזו של כדורגל שאנחנו רגילים לחוות רק בדרבי הלוהט של איספהאן. שלא תחשוב שבגלל זה שכחתי את ההתערבות שלנו על טורניר שחלת הזהב השנתי בבאקו שביציות מכבי הוזמנו אליו לראשונה. אנחנו רק משחק אחד מגמר יצרי במיוחד מול זרעוני טאלין (עם מאזן פורה במיוחד של 13-1 וחמש הפלות עד כה!), אז תקווה שניפול על איזה יריבה משעממת מווילס בסיבוב השני כי הבירה המקומית בקזחסטן גם לא רואה את הבירה שלנו מקילומטר וגם יקרה פי חמש.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.