Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

לא מבין למה מכבי לא מוכנה להוציא על זר מיליון יורו (מאמין שגם על 700-800 בטיס יתפשרו), אחרי שנתיים צריך לרענן קצת את השורות, לא תמיד נקלע בול כמו עם פריצה וקרלוס שבאו כשחקנים חופשיים.

כפי שכתבתי בנושא אחר כאן - יורדי משקיע את הכסף בהתאם לניהול סיכונים. אין שום ערובה שתפגע בינגו עם זר, ולאור מגבלת הזרים אתה לא רוצה לסכן חלק נכבד מתקציב הרכש שלך על שחקן שלא תדע מה תקבל ממנו. לעומת זאת, כאשר מדובר בישראלים בכירים או בליגיונרים איכותיים, אתה יודע מה תקבל ולכן קל יותר להשקיע את הכסף.

לא מבין למה מכבי לא מוכנה להוציא על זר מיליון יורו (מאמין שגם על 700-800 בטיס יתפשרו), אחרי שנתיים צריך לרענן קצת את השורות, לא תמיד נקלע בול כמו עם פריצה וקרלוס שבאו כשחקנים חופשיים.

כי מליון יורו זה הרבה כסף.

חוץ מזה, אני לא מבין למה אתה חושב שמה שרשום שם נכון. סך הכל כתבה.

יש מצב טוב שמכבי כן מוכנה לשלם.

יותר מזה, הוא רק בן 23, זה שחקן שתוך שנה-שנתיים של השתתפות באירופה אתה מוכר אותו חזרה בקלות.

כך שאתה יכול לעשות עליו קופה יפה, וגם להנות ממנו מקצועית.

יאללה צנצי תפגע עם נוסא נסלח לך על שפונגין.

שאני, אחרי שבשנתיים האחרונות התקשורת פגעה בערך בשתי החתמות מתוך הלא יודע כמה שלנו (וגם אחת מהן אניימה הדליף סביר להניח), אתם עדיין קונים את השטויות שנכתבות שם? אתם שוב מבקרים את ג'ורדי או את המדיניות רכש? לא למדתם כלום.

כפי שכתבתי בנושא אחר כאן - יורדי משקיע את הכסף בהתאם לניהול סיכונים. אין שום ערובה שתפגע בינגו עם זר, ולאור מגבלת הזרים אתה לא רוצה לסכן חלק נכבד מתקציב הרכש שלך על שחקן שלא תדע מה תקבל ממנו. לעומת זאת, כאשר מדובר בישראלים בכירים או בליגיונרים איכותיים, אתה יודע מה תקבל ולכן קל יותר להשקיע את הכסף.

אתם יכולים להפסיק עם הקלישאות המאוסות האלה ? חלק מהתפקיד של מנהל מקצועי זה לקחת סיכונים ולסכן את ישבנו. עם אייבנדר בן חיים ושפונגין לא תוכל לעשות קפיצת מדרגה אמיתית. נמאס כבר מהחסכנות הזאת שישימו על 2 זרים מוכחים את מה שצריך ויפסיקו לרדוף אחרי בן בסט וחמד כמו מעריצות של להקות בנים.

שאני, אחרי שבשנתיים האחרונות התקשורת פגעה בערך בשתי החתמות מתוך הלא יודע כמה שלנו (וגם אחת מהן אניימה הדליף סביר להניח), אתם עדיין קונים את השטויות שנכתבות שם? אתם שוב מבקרים את ג'ורדי או את המדיניות רכש? לא למדתם כלום.

<----

יצא נגד מכבי מספר פעמים אחרי שעזב וגם כל משפחתו עזבו את מכבי להפועל:

http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/109/284.html

שילך להזדיין הוא והמשפחה שלו חוץ מזה שגם מקצועית אנחנו מכירים את הסחורה ווואלה היא לא משהו בלשון המעטה. סתם מגן זבל שתופס מעצמו יותר מדי.

האם יש שחקן שיחתום במכבי ולא ישר יפתחו גוגל לחפש מה עשה נגד מכבי ואיזה קבוצה סבתא שלו אוהדת?!

ברוך השם יש את גורדי שממש לא מעניין אותו מה הקהל חושב..

אתם יכולים להפסיק עם הקלישאות המאוסות האלה ? חלק מהתפקיד של מנהל מקצועי זה לקחת סיכונים ולסכן את ישבנו. עם אייבנדר בן חיים ושפונגין לא תוכל לעשות קפיצת מדרגה אמיתית. נמאס כבר מהחסכנות הזאת שישימו על 2 זרים מוכחים את מה שצריך ויפסיקו לרדוף אחרי בן בסט וחמד כמו מעריצות של להקות בנים.

אל תהיה מושפע מהתקשורת. כשכתוב שיש "פערים" ושמכבי רוצה לשלם 800 אלף במקום מיליון זה כי ככה מנהלים מו"מ, מנסים להוריד את המחיר גם אם אתה יכול לעמוד במחיר הנדרש.

490RobertPattinson_fans.jpg

לפי שירלי שפונגין צפוי לחתום ל-3 שנים.

לא יודע בכלל, לא עובר לי חלק בגרון החתמה כזו.

גם בגלל שירן, וגם בגלל שפונגין עצמו(פחות היכולת יותר ההתנהלות). אם יש בזה משהו חיובי זה שכנראה יורדים מעוז ראלי האוברייטד.

כל מה שכתוב בתקשורת אני לא מאמין (כולל המחיר ואם מכבי מוכנה לשלם...)

אבל לגבי מה שרשמת, גורדי אמר שיש בעיה עם זרים שמגיעים לארץ, קשה להם מאוד להתאקלם פה.. בגלל זה אולי הולכים על אייגיבור שכבר שיחק בארץ והתאקלם מצויין. אני בטוח שמיליון דולר זה לא מה שיפיל את העסקה... כי אין כאן הימור גדול יותר מאשר להביא ליגיונר

חחחחח כן אה.

ניסיתי למצוא את הסרטון הזה במיוחד בשבילך מנש, כי אני יודע שאתה חולה בארסה.

לפי שירלי שפונגין צפוי לחתום ל-3 שנים.

לא יודע בכלל, לא עובר לי חלק בגרון החתמה כזו.

גם בגלל שירן, וגם בגלל שפונגין עצמו(פחות היכולת יותר ההתנהלות). אם יש בזה משהו חיובי זה שכנראה יורדים מעוז ראלי האוברייטד.

:|

מישהו עקב אחרי שפונגין בשנים האחרונות?

השם שלו מחזיר אותי אחורה לתקופות שכבר קיוויתי לשכוח...

מקווה מאוד שהוא שידרג את עצמו בשנים האחרונות.

2 זרים מוכחים אה? סעמק עם הג׳ורדי הזה, רק זקנים בהעברה חופשית הוא מביא לנו. מה הבעיה של הקירח הזין הזה ג׳ורדי למצוא 2 זריםתותחיםעםשפםכושים שנמצאים בשיא הקריירה שלהם, שרק מתחננים אליו כל יום לבוא לשחק במכבי, ועוד לפני מונדיאל כשהם יודעים שהופעה טובה יכולה להביא אותם למקומות טיפה יותר טובים מהליגה השישית בטיבה בעולם? יאללה לך תשחק במנג׳ר ואל תזיין תמוח.

בנבחרת הוא היה מצויין במשחקים שראיתי.

הוא מגן ימני קלאסי, מה שאין לנו היום בסגל בכלל.

אבל אופי מעצבן, ואנחנו לא ברירת מחדל של אף אחד, בטח לא שלו. וזה מרגיז אם הוא באמת יבוא.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.