Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

חח איך אנשים פה עפים היה הכי טוב בליגה עלק,היה זבל בהתחלה ואז התחיל גרף שיפור שבסוף העונה הוא היה טוב אפילו טוב מאוד בטח לא הכי טוב,עכשיו מאז עברו 3 שנים שאני מקוה מאוד שהוא השתפר,כי אם נקבל את השחקן שעזב את הפועל לפני 3 שנים אני אתאכזב

חח איך אנשים פה עפים היה הכי טוב בליגה עלק,היה זבל בהתחלה ואז התחיל גרף שיפור שבסוף העונה הוא היה טוב אפילו טוב מאוד בטח לא הכי טוב,עכשיו מאז עברו 3 שנים שאני מקוה מאוד שהוא השתפר,כי אם נקבל את השחקן שעזב את הפועל לפני 3 שנים אני אתאכזב

רק אל תתאכזב

גם אני לא תפסתי ממנו שהיה בהפועל. אבל, הוא היה בסה"כ ילד שנתן מספרים מעולים לגילו. לא סתם הגיע לבטיס, לא סתם היה מצוין שם. אומנם עונה אחרונה בקושי שיחק בגלל פציעות, אבל שחקן מהסוג שלו יכול לתרום לנו מאוד.

מה אתם אומרים על נוסא איגבור? שחקן טוב שכבר היה בישראל וחי בתל אביב, בדיוק ירד ליגה עם בטיס ולא זכה שם ליותר מדי דקות משחק בשנתיים האחרונות. בן 23 ומשחק בעמדה שאנחנו די צריכים חיזוק בה.

על פניו עומד בכל התנאים של ג'ורדי, יכול להיות אחלה מחליף למיטרוביץ', צריך לבדוק מתי נגמר החוזה שלו.

בום.

עמוד 97.

הכי הזוי זה שעד עכשיו one לא פירסמו את זה

וואן כשהם לא בפרסום ראשון אוהבים לחכות לבדוק מה קורה מסביב ואז לעלות עם ידיעה מפוצצת שתיהיה אחת מן השתיים

1.איגבור סיכם במכבי תל אביב.

2.איגבור יקר מדי ולא יגיע.

אגב איך אני אוהב את ספורט 2, כתב שם לא צריך לעשות כלום רק לשבת מול המחשב כמונו ולהסיק מסקנות מופרכות ולכתוב אותם כמו עובדות

http://sport2.thepost.co.il/content/100502

"...המנהל המקצועי של מכבי תל אביב ג'ורדי קרויף קיבל את חוות דעתו החיובית של המאמן אוסקר גרסיה על השחקן ונפגש עם אגיבור לפחות 3 פעמים."

באמא שלך קרוייף דיווח לך דורון בר?

"איגייבור שלא נכלל בסגל ניגריה למונדיאל, הסכים לחזור לישראל. נותר המו"מ הכספי בין מכבי תל אביב לשחקן המבקש סכום של 375 אלף יורו לעונה, כמעט כפול ממה שהרוויח בהפועל תל אביב."

לוקחים סכום מהאתר ההוא לוקחם סכום מאתר אחר, באים לאמצע הדרך ומסדרים אותו שיראה הגיוני.

ריאלי פצצות.

ג'ורדי חם עליו, ולא מהיום.

* אלמוג, לא כתבתי שנוסא לא ריאלי, רק ציינתי שכבר חרשנו את הדיון עליו לפני כמה חודשים. (בקצרה - אני אמרתי שהוא בקאליבר

של בואטנג - חצי פורום זרק עליי עגבניות כתגובה).

אני עוד ששיחק בהפועל אמרתי שלדעתי הוא אוברייטד. שחקן טוב לליגה בהשוואה לרמת הזרים כאן, אבל לא להיט ביחס למה שאנחנו מסוגלים להביא. בואטנג הוא ממש לא. מקווה שאצא אהבל בסוף. בכל מקרה שמישהו יחתום כבר קודם כל.

אני עוד ששיחק בהפועל אמרתי שלדעתי הוא אוברייטד. שחקן טוב לליגה בהשוואה לרמת הזרים כאן, אבל לא להיט ביחס למה שאנחנו מסוגלים להביא. בואטנג הוא ממש לא. מקווה שאצא אהבל בסוף. בכל מקרה שמישהו יחתום כבר קודם כל.

לא שעקבתי אחריו, אבל כבר בהפועל הוא סיים בצורה הרבה יותר טובה ממה שהתחיל.

לפי מה שאומרים הוא אחד הברגים החשובים בבטיס.

וחשוב לציין שבהפועל הוא היה צעיר בשנתיים והוא סביר להניח התבגר בספרד.

יש כבר רכש?

לא, יש 4094 תגובות בנושא מלפפונים

השמועות אומרות שבהודעה ה-5000 של הנושא ג'ורדי יכריז על רכש

רוצה להאמין שזה נכון, חוץ מזה שזה דוגמת השחקן שחסר לנו מאוד במרכז המגרש, זה שינוי לטובה במדיניות בחירת הזרים של ג'ורדי

הלוואי שלא יבוא.

לא רוצה עוד פליט אדום, גם טבח היה מיותר להביא...

הלוואי שזהבי יעוף כבר הפליט האדום הזה.

אני מבין שהדרבי סלפי היה יום אבל מבחינתך

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.