Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

האמת שהתיאור מתאים מאוד למה שאוסקר אוהב.

1 על 1 באגף, לעלות ולרדת לתמוך גם בהגנה וללחוץ על היריב. כמו עטר.

בול עטר אחי.

אני לא מבין מה משווים בין פאקו מונטאנס ששיחק בליגה הספרדית הבכירה

למיטרוביץ,אין קשר למציאות בהשוואה הזאת

אני לא מבין מה משווים בין פאקו מונטאנס ששיחק בליגה הספרדית הבכירה

למיטרוביץ,אין קשר למציאות בהשוואה הזאת

מעבר לכך שהם על עמדה שונה, אופי וצורת משחק שונה ובעלי כלים שונים לחלוטין-עצם העובדה שניקו לא מחזיק ברזומה בליגה הספרדית לא עושה אותו שחקן טוב או שלם יותר, וכך גם להפך.

מונטאנייס בילה את רוב הקריירה בליגה הספרדית השנייה בלי הצלחה יוצאת דופן.

בסדר גם את קרלוס גארסיה רובנו לא הכרנו לפני שהוא חתם במכבי,

אף פעם אי אפשר לחזות יכולת של שחקן במקום חדש ובליגה חדשה, רק עפ"י רקורד עבר בליגות אחרות (כי אז רנגלוב, קודרו,ומודניאנין היו אמורים להיות ענקיים)

זה המון תלוי סיטואציה: מאמן,מקום,גיל, תקופה בקריירה של השחקן, מנופי תמיכה חברתיים,ועוד מיליון דברים..

ככל שאתה רואה יותר כדורגל ככה אתה מבין פחות על מה גורם ל X להצליח ול Y להיכשל...

יש המון אלמנטים של מקריות מזל ואופי וזה דברים ששום קליפ ביוטיוב או פרופיל ויקיפדיה/טרנספמרקט לא יודעים לתת

גבריאל מסכים עם כל מילה,חוץ מזה בטח יצוצו עוד שמות של שחקנים בזמן הקרוב,אז פאקו הוא לא היחיד

ברשימה של קרוייף,זה בטוח.

מנפלאות היוטיוב חח...

אנשים פה שוכחים מהר כמה גדולים גונזאלו, מדוניאנין, גונתן אסוס, וחבריהם נראו בסרטונים שלהם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

פאקו הזה נשמע שחקן מעניין, אבל אני בספק אם ג'ורדי יניח הצעה כספית לסרגוסה, זה לא סגנון הרכש שלו.

לפני שנתיים ההעברה המפתיעה הייתה של איתן טיבי

לפני שנה דן איינבינדר.

מה אתם אומרים מי זה יהיה השנה ?

אם נגיד זה לא יהיה מפתיע, לא?

מה אתם אומרים על נוסא איגבור? שחקן טוב שכבר היה בישראל וחי בתל אביב, בדיוק ירד ליגה עם בטיס ולא זכה שם ליותר מדי דקות משחק בשנתיים האחרונות. בן 23 ומשחק בעמדה שאנחנו די צריכים חיזוק בה.

על פניו עומד בכל התנאים של ג'ורדי, יכול להיות אחלה מחליף למיטרוביץ', צריך לבדוק מתי נגמר החוזה שלו.

מה אתם אומרים על נוסא איגבור? שחקן טוב שכבר היה בישראל וחי בתל אביב, בדיוק ירד ליגה עם בטיס ולא זכה שם ליותר מדי דקות משחק בשנתיים האחרונות. בן 23 ומשחק בעמדה שאנחנו די צריכים חיזוק בה.

על פניו עומד בכל התנאים של ג'ורדי, יכול להיות אחלה מחליף למיטרוביץ', צריך לבדוק מתי נגמר החוזה שלו.

אמרתי את דעתי בעניינו לא פעם, אחד השחקנים הכי מעניינים שאפשר להביא, מכיר את ישראל, משחק בדיוק בעמדה שאנחנו צריכים, לא יודע עד כמה יהיה קשה להביא אותו, כבר פה בארץ הראה ניצוצות שבספרד הפכו ליותר מזה, התקדם בגיל והוא כבר לא ילד כמו בהפועל.

אם ינחת במכבי אני חושב שזה יכול להיות מכה מעולה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.