Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

אפשר להביא את אחד מהשוערים שיירדו עם הקבוצות שלהם ליגה בספרד.

יש את נוסא איגבור שיעזוב את בטיס שיורדת ליגה בסוף העונה, בכלל הייתי מתמקד בהבאת שחקנים מהקבוצות שיירדו שם.

אפשר להביא את אחד מהשוערים שיירדו עם הקבוצות שלהם ליגה בספרד.

ואם זה לא יילך, תמיד אפשר להביא אחד מהשוערים שיירדו ליגה בספרד בעונה הבאה.

הלוואי שהרוש יבוא. גם מויאל יכול להיות חיזוק מצויין לקישור ביחד עם רייכרט.

אם היו אומרים לי בסוף העונה שעברה שאנשים ייתלו תקוות בקישור של קובי מויאל ובן רייכרט הייתי שולח אותם לבית משוגעים

ואם נוסיף את הרוש במקום אניימה, בכלל הייתי בטוח שהמצב אבוד.

אם היו אומרים לי בסוף העונה שעברה שאנשים היו תולים תקוות בקישור של קובי מויאל ובן רייכרט הייתי שולח אותם לבית משוגעים

תן לי קישור אחורי של אלברמן, מויאל, רייכרט וייני ואני מבסוט. תמצא לי קשר ישראלי אחד שעדיף על אחד מהם.

תן לי קישור אחורי של אלברמן, מויאל, רייכרט וייני ואני מבסוט. תמצא לי קשר ישראלי אחד שעדיף על אחד מהם.

נאתכו ריקן

מזו קבוצה של אייל לחמן? צריך לעמדה הזו מישהו יצרתי.

מקווה מאוד שבונים על זר כי אני לא רואה מישהו ישראלי שיכול לתרום לקישור שלנו.

מוסיף את גולסה

ולא דיברת על ריאלי, רק על מי עדיף עליהם

ואני גם בכלל לא בטוח שרייכרט עדיף על ראדי או איינבינדר. אגב, ייני, אלברמן ומויאל הם כולם קשרים אחוריים, אף אחד מהם לא יכול לשחק 50-50 - אחד שיתן גם התקפה בנוסף להגנה.

לייני דווקא יש אחלה ראיית משחק, והיה לא רע מהבחינה הזאת ב-2009/10.

לגבי גולסה, אחרי מה שג'ורדי אמר (האמת שלא ראיתי מה אמר בדיוק, שמעתי שאמר שמקווה שחיפה תתנצל אחרי שתראה שלא ישחק במכבי בספטמבר) לצערי כנראה שלא יגיע.

אני הייתי רוצה לראות את הקישור האחורי שלנו ככה :

אלברמן,ראדי,זר תותח מדהים על סף הגאוני,דן

כמובן שאני משחרר את ניקו, הלוואי שזה יקרה אבל אני לא אופטימי לגבי זה.

לייני דווקא יש אחלה ראיית משחק, והיה לא רע מהבחינה הזאת ב-2009/10.

לגבי גולסה, אחרי מה שג'ורדי אמר (האמת שלא ראיתי מה אמר בדיוק, שמעתי שאמר שמקווה שחיפה תתנצל אחרי שתראה שלא ישחק במכבי בספטמבר) לצערי כנראה שלא יגיע.

אחלה ראיית משחק, זה עושה אותו ל 50-50 טוב?

הרי הוא לא יכול לפרוץ בדריבל דרך האמצע, וגם לא להצטרף בקו שני ולהיכנס לרחבה ולהבקיע

מוסיף את גולסה

ולא דיברת על ריאלי, רק על מי עדיף עליהם

ואני גם בכלל לא בטוח שרייכרט עדיף על ראדי או איינבינדר. אגב, ייני, אלברמן ומויאל הם כולם קשרים אחוריים, אף אחד מהם לא יכול לשחק 50-50 - אחד שיתן גם התקפה בנוסף להגנה.

זה שצריך זר 50-50 לא סותר את העובדה שצריך גם חיזוק לעמדת הקישור האחורי, בטח אם נתקדם באירופה. אלברמן לא נהיה צעיר יותר. מויאל לדעתי יכול להיות חיזוק לא רע בכלל.

מויאל כסחן לא קטן ורוב התקלים שהוא מבצע זה סמוך לרחבה ולא ליד קו החצי היכן שצריך, זה משהו ששמתי לב שהוא עושה תמיד, פעם זה עלה לביתר בשער הפסד בדקה ה-92

לא יודע עד כמה הוא יכול לתרום, גם ייני יכול לשחק שם (תלוי בהבאת מגן ימין).

מויאל אופציה מעניינת. אם הוא השתדרג בשנה הזו הוא בהחלט יכול להלקח בחשבון ביחד עם גל בעמדת האחורי.

ואז כמובן ניתן יהיה להביא 50:50 זר תותח. שזה בגדר חובה.

עבודה יפה של הסוכן של קובי מויאל, בתקשורת צויין השבוע שהוא נבחר לשחקן העונה של הקבוצה.

מפתיע משהו בהתחשב בעובדה שהוא שיחק בסה"כ 14 משחקי ליגה מהם 5 פעמים כמחליף. כשבקבוצה שלו משחק שחקן שכבש 26 שערים ועוד שני שחקנים עם 12 ו13 שערים.

אני חושב שעדיף להביא מגן זר מאשר קשר זר , יש את ייני שמתאים בול לעמדת אחד משני הקשרים שהם לא זהבי , וראינו את זה יפה בנבחרת , וככה גם אם המגן נפצע יש עומק בעמדת הקישור בכל מקרה ואז שרן מוסט להיות מגן ימני. הפתרון הכי יעיל הכי זול והכי טוב .

טירספול נמצאת באיזה שטח במחלוקת, בעקבות מה שקורה באוקראינה מי יודע אם זה לא יהפוך לרוסיה בשנה הקרובה. יש סיכוי שמויאל ינסה לברוח משם.

אני חושב שעדיף להביא מגן זר מאשר קשר זר , יש את ייני שמתאים בול לעמדת אחד משני הקשרים שהם לא זהבי , וראינו את זה יפה בנבחרת , וככה גם אם המגן נפצע יש עומק בעמדת הקישור בכל מקרה ואז שרן מוסט להיות מגן ימני. הפתרון הכי יעיל הכי זול והכי טוב .

נכון להיום אין לך 50:50 אחד נורמלי שאתה יכול לסמוך עליו במשחקים גדולים ובאירופה.

ראדי, דן, ניקולה(כשלא משחק אחורי), אף אחד לא מספיק איכותי להתמודד עם לחץ וצפיפות ברמה אירופית.

כיוון שלמעט גולסה(וריקן שכנראה לא ריאלי) אין אף ישראלי ראוי לעמדה, צריך להביא זר.

גם בקשר האחורי יש לנו את אותה בעיה וראינו העונה שגל מתאים ומצויין לליגה, אבל לאירופה הוא לא מספיק חד ומהיר מחשבה. לכן מויאל כן יכול לעזור לנו.

תפסיקו לחיות בסרט. ריקן? הוא פתח בכל המשחקים שבהם לא היה פצוע ונתן עונה טובה. למה לו לחזןר כרגע?!

הלגיונרים שעשויים לחזור הם אלה שלא שיחקו רוב השנה ונמאס להם לשבת בספסל (חנן ממן דודו ביטון) ויש סיכוי נמוך לשחקנים שיתקעו ללא קבוצה נורמלית (מליקסון, חמד, אולי בן בסט).

לא רפאלוב, לא ריקן

טירספול נמצאת באיזה שטח במחלוקת, בעקבות מה שקורה באוקראינה מי יודע אם זה לא יהפוך לרוסיה בשנה הקרובה. יש סיכוי שמויאל ינסה לברוח משם.

על פי הראיון שלו באחד האתרים לא זוכר איזה הוא אמר שהוא מסיים חוזה ורוצה להתקדם אז אני מאמין שהוא לא ימשיך שם בכל מקרה

השאלה אם יחזור לארץ או שהתקדמות מבחינתו זה ליגה בלגית/שוייצרית (הבלגית החדשה)

תפסיקו לחיות בסרט. ריקן? הוא פתח בכל המשחקים שבהם לא היה פצוע ונתן עונה טובה. למה לו לחזןר כרגע?!

כי הוא משחק בקבוצת מרכז טבלה שככל הנראה לא יותר טובה ממכבי?

הוא לא משחק בבאזל ולא בגראסהופר.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.