Jump to content

נשבר שיא הלוזריות העולמי - כפיים לליברפול

Omer

Recommended Posts

הם לא אימפריה מטורפת שתתחיל שוללת, אלא קבוצה קטנה עם עבר גדול (כן כן, אני יודע שהעונה גם יונייטד מוכיחים את זה, אבל עזבו אותי מהעובדות שלכם), ואם הם יקחו אליפות העונה - כאן זה יסתיים. יותר מדי די אן איי של כשלונות שאליפות אחת לא תשנה את זה.

את אותו הדבר היה ניתן לומר על יונייטד ב-1992

אתם חסרי הבנה לצערי כל אלה שאומרים שאם ליברפול העונה לא לקחה אליפות הם לא רואים אותם לוקחים אליפות עוד הרבה זמן זה קשקוש. הסגל של העונה הוא סגל שרודגרס הוציא ממנו 250% וזה סגל פחות טוב גם מזה של צלסי גם מזה של סיטי ומשתווה לשל ארסנל כמובן להוציא את סוארז השחקן הכי טוב בפרמיירליג.

נכון שזה כואב ואחרי שאתה כבר במרחק נגיעה מהתואר לאבד אותו זה נראה כמו כישלון טוטאלי ואולי זה גם נכון אבל רק לשני המשחקים האחרונים של העונה ולא לעונה כולה אבל בקיצור כמו שהייתה המטרה בתחילת העונה שגם היו רבים שלא האמינו שנשיג אותה וכמו חשבנו ותכננו וכמו שהיו הציפיות של רודגרס וההנהלה בתחילת העונה הצלחנו להגיע לליגת האלופות ולהתחיל את תהליך ההבראה של המועדון עם סגל צעיר ופוטנציאל להרבה שחקנים טובים שירצו לבוא לליברפול בעקבות ההשתתפות בליגת האלופות, סיבה טובה לבעלים להשקיע הרבה כסף ברכש, וכל זה צריך להוביל לכך שליברפול תהיה פקטור באליפות לשנים הבאות ותחזור להיות הקבוצה הגדולה של פעם.

YNWA

אתם חסרי הבנה לצערי כל אלה שאומרים שאם ליברפול העונה לא לקחה אליפות הם לא רואים אותם לוקחים אליפות עוד הרבה זמן זה קשקוש. הסגל של העונה הוא סגל שרודגרס הוציא ממנו 250% וזה סגל פחות טוב גם מזה של צלסי גם מזה של סיטי ומשתווה לשל ארסנל כמובן להוציא את סוארז השחקן הכי טוב בפרמיירליג.

נכון, ובדיוק בגלל זה אם השנה הם לא לוקחים לא ברור מתי הם כן יקחו.

זה לא שכל שנה הם יוציאו מעצמם 250%.

אתה חייב לעבוד על הלוגיקה שלך

עומר ברור שאתה צודק אבל הקטע הוא שהוא הוציא 250% משחקנים כמו שקרטל פלאנגן לוקאס לייבה וגו אלן.

אין ספק שהשחקנים המשמעותיים כמו סוארז סטארידג יספקו את הסחורה מה גם שקוטיניו וסטרלינג רק ישתפרו ויתרמו יותר ועוד כמה תותחים שיצטרפו וזאת עונה שנראית עם הרבה יותר סיכויים אפילו מהעונה הזאת.

נכון שזה כואב ואחרי שאתה כבר במרחק נגיעה מהתואר לאבד אותו זה נראה כמו כישלון טוטאלי ואולי זה גם נכון אבל רק לשני המשחקים האחרונים של העונה ולא לעונה כולה אבל בקיצור כמו שהייתה המטרה בתחילת העונה שגם היו רבים שלא האמינו שנשיג אותה וכמו חשבנו ותכננו וכמו שהיו הציפיות של רודגרס וההנהלה בתחילת העונה הצלחנו להגיע לליגת האלופות ולהתחיל את תהליך ההבראה של המועדון עם סגל צעיר ופוטנציאל להרבה שחקנים טובים שירצו לבוא לליברפול בעקבות ההשתתפות בליגת האלופות, סיבה טובה לבעלים להשקיע הרבה כסף ברכש, וכל זה צריך להוביל לכך שליברפול תהיה פקטור באליפות לשנים הבאות ותחזור להיות הקבוצה הגדולה של פעם.

YNWA

מי כבר ליברפול יכולה להביא בקיץ?

המבחר לא כזה גדול והסכומים מוגזמים

איזה כשרונות יוצאים מהכלל יש לליברפול בקבוצה(אולי חוץ מסטרלינג וקוטיניו)?

ג׳רארד לא נהיה צעיר יותר וסוארז בשנה שעברה חיפש לעזוב מאמין שהשנה יתנו לו ללכת תמורת סכום הוגן

הבעיה היא שאני לא רואה תחליף מספק

מסכים עם העניין שרוגרס הוציא 250% וקשה לי להאמין שהוא יצליח לשחזר את זה

תוסיף את זה שצלסי, סיטי ויונייטד לא ממש מרשימות העונה(גם אם סיטי תסיים אלופה אפשר לומר שהם הגיעו ל70-80% מהפוטנציאל הקיים) וישקיעו בקיץ סכומים רציניים

בקיצור אם ליברפול תסיים בשנה הבאה עם כרטיס לליגת האלופות אני אהיה די מרוצה

YNWA

כמה בעיות:

- כפי שציינת, רוג'רס הוציא את המקסימום מהסגל, הכל התחבר והקבוצה הגיעה לשיא היכולת - יהיה קשה לשמר את המומנטום.

- השנה ליברפול נהנתה ממסגרת אחת שאפשרה לה להתרכז בליגה, מה שנתן לה יתרון על היריבות.

- העונה היתה הזדמנות שלא ברור מתי תשוב כשצ'לסי בעונת בנייה עם מוריניו שחזר(מגיע לשיא עם הקבוצות שלו בעונה השניה), סיטי עם סגל מפחיד קרטעה מסיבה לא ברורה, ויונייטד בעונת נפל.

כל השלוש אמורות להיות טובות יותר משמעותית בעונה הבאה, וכולן הולכות להמשיך בפיזורי הכספים וההתחמשות.

לתפוס עוד פעם את כל ה3 בסיטואציה הזו? לא סביר. (וזה מבלי שדברתי על ארסנל ואחרות).

עומר ברור שאתה צודק אבל הקטע הוא שהוא הוציא 250% משחקנים כמו שקרטל פלאנגן לוקאס לייבה וגו אלן.

אין ספק שהשחקנים המשמעותיים כמו סוארז סטארידג יספקו את הסחורה מה גם שקוטיניו וסטרלינג רק ישתפרו ויתרמו יותר ועוד כמה תותחים שיצטרפו וזאת עונה שנראית עם הרבה יותר סיכויים אפילו מהעונה הזאת.

אתה אופטימי, זה נחמד...

לדעתי לליברפול לא תהיה עונה כזאת בעונה הבאה אם היא לא תתחזק, כמובן שיכולים לקרות דברים, ליברפול של השנה היא הוכחה לכך, אבל אין להם אופי, אני לא חושב שהם יזכו בזמן הקרוב...

מי כבר ליברפול יכולה להביא בקיץ?

המבחר לא כזה גדול והסכומים מוגזמים

איזה כשרונות יוצאים מהכלל יש לליברפול בקבוצה(אולי חוץ מסטרלינג וקוטיניו)?

ג׳רארד לא נהיה צעיר יותר וסוארז בשנה שעברה חיפש לעזוב מאמין שהשנה יתנו לו ללכת תמורת סכום הוגן

הבעיה היא שאני לא רואה תחליף מספק

מסכים עם העניין שרוגרס הוציא 250% וקשה לי להאמין שהוא יצליח לשחזר את זה

תוסיף את זה שצלסי, סיטי ויונייטד לא ממש מרשימות העונה(גם אם סיטי תסיים אלופה אפשר לומר שהם הגיעו ל70-80% מהפוטנציאל הקיים) וישקיעו בקיץ סכומים רציניים

בקיצור אם ליברפול תסיים בשנה הבאה עם כרטיס לליגת האלופות אני אהיה די מרוצה

לא מסכים לגבי סוארז מאמין שהוא ישאר וגרארד יכול לתת עוד עונה טובה וזה כל ההבדל.

אם ההתקפה נשארת כמו שהיא אין ספק שביחד עם סיטי היא החזקה בליגה.

עכשיו אם יחזקו את ההגנה ואני מאמין שילמדו לקחים מהעונה ביחד עם קשר אחורי לליברפול יש סגל מאוד טוב שלדעתי יכול להתמודד על האליפול וגם לקחת.

מילק מסכים איתך לא לקחתי בחשבון את זה שליברפול שיחקה רק במסגרת אחת העונה שזה חשוב מאוד.

לגבי יונייטד לא בטוח אם הם יחזרו כלכך מהר

אתה אופטימי, זה נחמד...

לדעתי לליברפול לא תהיה עונה כזאת בעונה הבאה אם היא לא תתחזק, כמובן שיכולים לקרות דברים, ליברפול של השנה היא הוכחה לכך, אבל אין להם אופי, אני לא חושב שהם יזכו בזמן הקרוב...

אני דווקא לא חושב שהיתה בעיית אופי השנה אלא חוסר מזל.

בסופו של דבר האליפות נפלה נגד צ'לסי, סיטי היתה מנצחת את שני המשחקים הנותרים בכל מקרה ככה שהתיקו מול פאלאס הוא לא זה שהכריע.

ונגד צ'לסי זה פשוט חוסר מזל, צ'לסי לא עשו כלום באותו משחק חוץ מלהתבנקר ואם לא אותה החלקה אומללה ליברפול לא מפסידה.

גם ליברפול עשו השנה לא מעט נצחונות גדולים, כולל בחוץ ובמשחק מאני טיים נגד סיטי בבית, רק מה לעשות קשה מאוד לשחק נגד בונקר כמו שמוריניו עשה.

חבל, פשוט הגיע להם לקחת את זה.

אמרתי לכם לא להפריע לי עם העובדות שלכם.

שהן נכונות, מה לעשות? מנצ'סטר יונייטד עד האליפות ה-1 של פרגוסון ב-93' הייתה מועדון עם 25 שנות כשלונות, לוזריות, וכל מה שאתה רוצה.

אני לא טוען שליברפול בוודאות תרוץ עונה הבאה לאליפות. אני חושש שהפעם הבאה שהיא תהיה כ"כ קרובה תהיה מי יודע עוד כמה זמן, אבל מצד שני, להתלות בעובדה ששליברפול כיום יש רק עבר רחוק של הצלחות בליגה האנגלית ומסורת של חוסר הצלחה ב-24 השנים האחרונות ולתלות את העתיד שלה בזה זו טעות, והדוגמא של יונייטד היא קלאסית לזה.