Jump to content

כרטיסים נגד ב"ש

oded ger

Recommended Posts

בקיצור מה עדיף שער 7 או שער 9 עדיין לא הבנתי

9 רואים יותר טוב, אבל לפי מה שאמרו הפנאטיקס יושבים ב7-8 אז דילמה איפה לשבת

אגב, מכבי ולאן פירסמו שאיסוף הכרטיסים יתבצע רק מחר בבלומפילד ולא יהיה ניתן לאסוף באיצטדיון ומי שלא יאסוף עד מחר הכרטיס שלו יבוטל.

כל פעם מושפרים עוד טפטופי כרטיסים. תעשו רענן כבר פעם שלישית אחרי שרשמו פה שנגמר שנכנסתי לאפשרות רכישה. תרעננו תדף

קרה לי משהו מאוד מוזר.. בחרתי את הכרטיסים, שמתי את כרטיס האשראי ולחצתי כדי לקנות

ואז האתר כתב לי:

יישום התשלומים המאובטח נכשל. הודעת השגיאה: PaymentServer_FailedToUpdateAcknowledgedPayments. קיים חשש שהתשלום בוצע! אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי לפתור את הבעיה. לבירורים, מס' האסמכתא לתשלום הוא: *מספר ארוך*

מה זה אומר? הצלחתי לקנות?

אני לא מצליח להתחבר לאתר שלהם.. נרשמתי כרגע (בעת קניית הכרטיסים) וזה שלח לי סיסמא למייל.. ואני לא מצליח להתחבר איתה

מישהו יודע?

עכשיו הצליחתי ליכנס לחשבון בלאן והכרטיסים לא מופיעים נראה לי..

יש מצב שהם לא העבירו את הכרטיסים לחשבון או שנדפקתי?

אגב, מכבי ולאן פירסמו שאיסוף הכרטיסים יתבצע רק מחר בבלומפילד ולא יהיה ניתן לאסוף באיצטדיון ומי שלא יאסוף עד מחר הכרטיס שלו יבוטל.

כמעט. אפשר לאסוף גם בשבת.

ביום שישי בין השעות 12:00-17:00 וביום שבת בין השעות 10:00-13:00 יעמדו לרשות האוהדים שירכשו כרטיסים באמצעות אתר האינטרנט קופות איסוף כרטיסים באצטדיון בלומפילד סמוך לשערים 10-11. בעת האיסוף יש להגיע עם כרטיס האשראי בו בוצעה העסקה וכרטיס המנוי של העונה הנוכחית. מי שלא יאסוף את הכרטיסים עד שבת יזוכה ולא יחויב על הכרטיסים.

כל פעם מושפרים עוד טפטופי כרטיסים. תעשו רענן כבר פעם שלישית אחרי שרשמו פה שנגמר שנכנסתי לאפשרות רכישה. תרעננו תדף

אחרי מלא F5 וב3 הזמנות שונות השגתי 3 כרטיסי נוער ואחד מבוגר, תמשיכו לנסות! לאן ביזיון

טוב אז זה עשה שנגמר ונגמר ונגמר - אבל איכשהו בסוף, יד האלוהים והצלחתי לקנות 2 כרטיסים ואגב בשתי הזמנות שונות, שבאחת מהם גם בלי לשים איימיל וכתובת כי זה לא נתן, אתר ביזיוני.

נערך על ידי דורון

מישהו יודע?

עכשיו הצליחתי ליכנס לחשבון בלאן והכרטיסים לא מופיעים נראה לי..

יש מצב שהם לא העבירו את הכרטיסים לחשבון או שנדפקתי?

לי הייתה גם את ההערה הזאת. עשיתי הקודם, הזנתי את הפרטים שוב ובפעם השנייה זה אישר. תבוא מחר לבלומפילד עם המספר הזמנה שקיבלת ותקווה לטוב (תחושה שלי, הכרטיסים שמתפנים אחרי שכבר רשום שנגמר זה כאלה שעשה להם שגיאה :dry: ). בהצלחה.

זה ביזיון לדעתי שאי אפשר לאסוף את הכרטיס בקופות האיצטדיון, או לחילופין, להשאיר כמות מסויימת של כרטיסים לרכישה שם

אחרי מלא F5 וב3 הזמנות שונות השגתי 3 כרטיסי נוער ואחד מבוגר, תמשיכו לנסות! לאן ביזיון

אני אשמח לעזרתך אם אפשר.

זה ביזיון לדעתי שאי אפשר לאסוף את הכרטיס בקופות האיצטדיון, או לחילופין, להשאיר כמות מסויימת של כרטיסים לרכישה שם

היית במשחק הראשון שם העונה ואספת את הכרטיסים מהקופות?

אני כן. הגעתי שעה לפני המשחק למגרש, נכנסתי פנימה עם השריקה אחרי שנמחצתי בקופות.

זו לא אשמת מכבי שהמתקן בבאר שבע לא ראוי לבני אדם, וטוב שהם עשו כך.

למוכשרי המחשבים\רענוני דפי האינטרנט-כרגע אין ביכולתי להיות מול מחשב.

אשמח לעזרה מבין אלו שמצליחים ל"תחמן" את דרכם באתר "לאן" ברכישת כרטיס.

תודה.

קמחי לדעתי אבוד כבר...

ובאמת שאני מזדהה עם האנשים פה.. תחושה מסריחה. למרות שהצלחתי לקנות זה מעצבן אותי הקומבינה הזאת