Jump to content

כרטיסים נגד ב"ש

oded ger

Recommended Posts

מישהו יכול להיות צדיק ולעשות סדר בבקשה בתמצות לאיזה יציע כדאי לקנות ואיזה יציע נגמר ומה היציעים שבאר שבע קיבלו?

באמת שאני רוצה לעבור על הנושא כדי להבין בעצמי אבל אין לי זמן בגלל עבודה..

אשמח להסבר קצר

קיבלנו שער 7-8 שזה היציעים מאחורי השער שנגמר הכרטיסים לשמה...באר שבע קיבלו את שער 2 3 5 6...במידה ויגמרו כרטיסים לכל היציעים האלה לבש יפתחו לקהל של בש גם את שער 9...במידה והם לא יקנו מעבירים לנו את שער 9....בכל מקרה תקנה כרטיס או לשער 6 או שער 9 שיפתח הם צמודים לשערים 7-8 שהם שלנו..

קיבלנו שער 7-8 שזה היציעים מאחורי השער שנגמר הכרטיסים לשמה...באר שבע קיבלו את שער 2 3 5 6...במידה ויגמרו כרטיסים לכל היציעים האלה לבש יפתחו לקהל של בש גם את שער 9...במידה והם לא יקנו מעבירים לנו את שער 9....בכל מקרה תקנה כרטיס או לשער 6 או שער 9 שיפתח הם צמודים לשערים 7-8 שהם שלנו..

אוקיי הבנתי בגדול, אבל למה לקנות ל-6? האוהדים שלהם קנו כבר ל-6? לא קנו בכלל?

אתה אומר ש-9 כרגע סגור והוא בעדיפות לקהל שלהם ואם הם גומרים את כל הכרטיסים יפתחו אותו להם ואם הם לא גומרים את כל הכרטיסים יתנו אותו לנו בסוף? יש דד ליין כלשהו לקהל שלהם? כי אולי במצב הזה עדיף לא לקנות ל-6 ולחכות ל-9?

אני מבולבל בקיצר...

בספורט 5 כתבו שנכון להבוקר

נמכרו רק 1000 כרטיסים לשערים 3 ו-6

ואם עד הערב הם לא יימכרו את הכל

שער 9 ייפתח לאוהדי מכבי.

מעניין מי רכשו את כל הכרטיסים לשער 6

אתה אומר ש-9 כרגע סגור והוא בעדיפות לקהל שלהם ואם הם גומרים את כל הכרטיסים יפתחו אותו להם ואם הם לא גומרים את כל הכרטיסים יתנו אותו לנו בסוף? יש דד ליין כלשהו לקהל שלהם? כי אולי במצב הזה עדיף לא לקנות ל-6 ולחכות ל-9?

אני מבולבל בקיצר...

שער 9 יפתח לאוהדי ב"ש רק אם הם יקנו את רוב הכרטיסים ליציעים שלהם, מה שכרגע לא נראה ריאלי.

בסוף היום ב"ש אמורה להכריע אם להעביר את שער 9 אלינו, ואז הכרטיסי יועברו ללאן שיחלקו מחציתם לקומבינות והשאר על בסיס כל הקודם זוכה.

לדעתי לחכות למחר שימכרו ל-9, אם לא משיגים/מתקמבנים לקנות ל-6.

אני מבולבל בקיצר...

כן הבנתה נכון אם הם לא קונים את כל הכרטיסים לשערים האחרים מביאים לנו את שער 9....כרגע הם קנו רק 1000 כרטיסים בנוסף ל3500 מנויים שיש להם(קצב מכירה חלש מאוד) וכנראה שהיום בערב יעבירו למכבי את שער 9...שער 6 זה שער של מנויים שלהם גם אבל יש המון כרטיסים לשמה אז הקהל שלנו גם קונה לשמה לעשות התארגנות גדולה בשער 6...

התקשרתי עכשיו לשלולשת המספרים של לאן כולם ענו לי שמחר תהיה המכירה של ההקצאה הנוספת...לא יודע עד כמה זה אמין אבל נחכה למחר.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

התקשרתי עכשיו לשלולשת המספרים של לאן כולם ענו לי שמחר תהיה המכירה של ההקצאה הנוספת...לא יודע עד כמה זה אמין אבל נחכה למחר.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

זאת אומרת שמחר האח של יובל נעים מקבל עוד כרטיסים.

לכו ללאן מה קרה..הייתי בלאן מ2:30 ויצאתי עם כרטיס,שווה את זה

לא כולם גרים בתל אביב. אנחנו בשנת 2014 ולאן מחלקת כרטיסים כאילו אנחנו משחקים נגד המשטרה הבריטית.

לא כולם גרים בתל אביב. אנחנו בשנת 2014 ולאן מחלקת כרטיסים כאילו אנחנו משחקים נגד המשטרה הבריטית.

גם אני לא גר בתל אביב וראיתי אנשים שנסעו לקנות בבאר שבע כרטיסים אז כבר לא עדיף לנסוע ללאן?

יופשרו כרטיסים לשער 9, אוהדי ב"ש קנו רק 1500 כרטיסים (בניהים יש אוהדי מכבי) היום בערב/מחר בבוקר תפתח מכירה עבורנו, לאלה שרוצים לקנות כרטיסים לשער 6 וכו שיתאפק...

רק מי אמר שהפעם נצליח לשים את ידינו על הכרטיסים

בone רשום שפעם קודמת היתה מככירה רק בטלפון שזה בכלל הזוי

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

כן כמו שהייתה אתמול באינטרנט.

סתם ספין להוריד מהם את הלחץ במערה שלהם.

חבר קנה לי ולעוד חבר כרטיס נוער במקום מבוגר ל7-8 כי הוא חשב שזה תופס על סטודנט....אין לנו כח לכאבי ראש - אז אנחנו מחפשים להחליף למבוגר. נשלם את ההפרש כמובן.

מי שרוצה שישלח הודעה פרטית. רק לשער של מכבי.

לפי לאן יש דיבור שמחר יש כרטיסים לשער 9

לאן אמרו שאין להם מושג ושנתקשר מחר לברר שוב

3 אנשים שונים שהתקשרנו ביחד, בשום שיחה הם לא ידעו להגיד אם יהיו.

גם אני לא גר בתל אביב וראיתי אנשים שנסעו לקנות בבאר שבע כרטיסים אז כבר לא עדיף לנסוע ללאן?

הבעיה בלאן זה בעיקר החניה, אם היו עושים מכירה בבלומפילד זה היה הרבה נוח.

לתושבי ת״א יש את החניון בנורדאו פינת פרוג. עולה 3/4 שקלים ועדיף על המרדף הבלתי אפשרי אחרי כחול לבן.

נוסעים עם עוד חבר ,אחד נשאר באוטו השני קונה

נוסעים עם עוד חבר ,אחד נשאר באוטו השני קונה

אתה מדבר כאילו זה ממש פשוט למצוא עוד חבר שיסכים לוותר על יום עבודה וללכת איתך בהתראה של 3-4 שעות באמצע יום עבודה ללאן כדי לשבת ולחכות לך באוטו.

הבנתי כבר שאתה לא העיפרון הכי מחודד בקלמר, אתה לא חייב להפגין את זה שוב שוב.