Jump to content

כרטיסים נגד ב"ש

oded ger

Recommended Posts

תקשיבו לא הפסדתי משחק כל העונה פרט לאשדוד וקריית שמונה בינואר בגלל שהייתי באבטש ושבוע שעבר בגלל ההגרלה המזדיינת

היום במשך שעתיים ניסתי לתפוס את לאן ולא הצלחתי בגלל ההתנהלות המפגרת שלהם בקיצור אין מצב שאני מפסיד את המשחק הזה ואני לא לוקח סיכונים

יש 4 כרטיסים לשער 6!!

הספקתי לקנות כרטיס בלאן. אבל!! ההסעה אזלה, מה לעזאזל אני אעשה?!?

קו 370 בשעה 17:30 מהתחנה המרכזית בתל אביב. בגג 18:45 אתה בב"ש.

אין באינטרנט ?

זה אומר שצריך לנסוע לבש ביום שבת ולהתפלל שיש כרטיסים

זה הדרך היחידה ?

אין באינטרנט בכוונה הם לא פתחו מכירה באינטרנט שאוהדי מכבי לא יקנו תבוא יום שבת מבטיח לך שיהיה כרטיסים לאחד היצעים של באר שבע האוהדים שלהם לא באמת מסוגלים למלאות את וסרמיל לשער 6 אולי לא כי כל אוהדי מכבי מתחילים ליקנות לשם אבל לאחד היציעים יהיה בדוק...

למי שלא הבין

ההמלצה היא בסה"כ להיות עם יד על הדופק לדקה ה-90. מישהו חושב שאם שער 9 ייפתח לנו יהיה פשוט להשיג כרטיס?

ושוב, התכולה של השער הזה מסתכמת ב1,600 כרטיסים בלבד. יעוף תוך זמן קצר.

אם לא תהיה ברירה אני בהחלט יקנה ל-6. אף אחד לא יכול לערוב פה על כרטיס. בטח כשרואים שלא מעט הולך לספסרים.

אין באינטרנט בכוונה הם לא פתחו מכירה באינטרנט שאוהדי מכבי לא יקנו תבוא יום שבת מבטיח לך שיהיה כרטיסים לאחד היצעים של באר שבע האוהדים שלהם לא באמת מסוגלים למלאות את וסרמיל לשער 6 אולי לא כי כל אוהדי מכבי מתחילים ליקנות לשם אבל לאחד היציעים יהיה בדוק...

תודה

וממש ממש לא מעניין אותי לאיזה שער

רק שאני יהיה בפנים באצטדיון

אני אגיע לחפש כרטיסים :thumbs:

למי שלא הבין

ההמלצה היא בסה"כ להיות עם יד על הדופק לדקה ה-90. מישהו חושב שאם שער 9 ייפתח לנו יהיה פשוט להשיג כרטיס?

ושוב, התכולה של השער הזה מסתכמת ב1,600 כרטיסים בלבד. יעוף תוך זמן קצר.

אם לא תהיה ברירה אני בהחלט יקנה ל-6. אף אחד לא יכול לערוב פה על כרטיס. בטח כשרואים שלא מעט הולך לספסרים.

עד שתחכה לשער 9 יכול להיות ששער 6 יגמר

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

עד שתחכה לשער 9 יכול להיות ששער 6 יגמר

ואז הוא פשוט יקנה כרטיס לשער 9.

תבינו שאם שער 6 נגמר - שער 9 ייפתח לאוהדים של ב"ש, ואז נקנה אותו גם כן - רק שהפעם יהיה לזה רווח כי זה ביציע שצמוד ליציע של מכבי. בתכלס הטמטום של אנשים פה עדיף לי, כי אני גר גם ככה 5 דקות מלונה טורס. תחסלו את שער 6 וזה יעשה לי ת'חיים קלים בהרבה.

המכירה בלונה טורס בבאר שבע, רחוב העצמאות 43.

הייתי שם בצהריים והיה עוד מלא כרטיסים לכל היציעים שלהם, גם נוער וסטודנט. הם לוקחים חמישה אחוז אקסטרא על קנייה באשראי.

המקום נסגר בשבע, אז אין לכם מה לנסוע עכשיו.

ואז הוא פשוט יקנה כרטיס לשער 9.

תבינו שאם שער 6 נגמר - שער 9 ייפתח לאוהדים של ב"ש, ואז נקנה אותו גם כן - רק שהפעם יהיה לזה רווח כי זה ביציע שצמוד ליציע של מכבי. בתכלס הטמטום של אנשים פה עדיף לי, כי אני גר גם ככה 5 דקות מלונה טורס. תחסלו את שער 6 וזה יעשה לי ת'חיים קלים בהרבה.

גם שער 6 צמוד ליציע של מכבי רק מצידו השני

כמו שזה נראה כרגע, אם שער 9 יפתח להם אז הסיכוי להשיג כרטיס לשם גדול מאשר שהוא יפתח לנו

אני גם גר בבאר שבע אבל עדיין מפחד שלא להיות במשחק (שער 3 לא אופציה בכלל)

כן בדיוק לא שווה ליקנות כרטיסים לשער 6 זה גם רחוק מיציע אוהדי מכבי וסתם מגעיל ובאלגן יהיה שם עם אוהדי באר שבע שקנו לשם כרטיסים אבל אם כבר מלא אוהדי מכבי קונים לשם וככה במקרה יציע 9 יפתח לאוהדי באר שבע נלך מהר ללונה טורס ניקנה לשם כרטיסים כי שם לא מאמין שבאמת ישבו אוהדי באר שבע אין להם מספיק קהל לזה...

וואלה לא הצלחתי לקנות אבל על הזין שלי. אם יפתחו את שער 9 למכבי (ויפתחו) נקנה. אם לא - שישרפו הם והמגרש המסריח שלהם והפוזה עם הכרטיסים.

חבר שלי היה הרגע שם

יש עוד נוער תקנו

שער 6 גם צמוד ליציע של מכבי

יוציאו אותכם משער 6 משער 9 לא זה ההבדל כי לשער 6 גם הרבה אוהדי באר שבע קנו

יוציאו אותכם משער 6 משער 9 לא זה ההבדל כי לשער 6 גם הרבה אוהדי באר שבע קנו

לפי מה שאני מבין יש לא מעט אוהדי מכבי שקנו לשער הזה ועוד יקנו מחר

ופשוט אל תבוא עם צהוב ולא יוציאו אותך

לפי מה שאני מבין יש לא מעט שקנו לשער הזה ועוד יקנו מחר

ופשוט אל תבוא עם צהוב ולא יוציאו אותך

אז אתה אומר שווה לקחת תסיכון וללכת מחר ללונה טורס ליקנות לשם כרטיסים? וואלה באסה אם יוציאו אבל מזה שווה לא לבוא בצהוב תכף תגיד לי גם לא לעודד ולשבת בשקט אחי מבאס הקטע

אז אתה אומר שווה לקחת תסיכון וללכת מחר ללונה טורס ליקנות לשם כרטיסים? וואלה באסה אם יוציאו אבל מזה שווה לא לבוא בצהוב תכף תגיד לי גם לא לעודד ולשבת בשקט אחי מבאס הקטע

אם נהיה שם גוש של לפחות 100-200 אוהדים לא יוציאו