Jump to content

הכי לא מכביסטי שיש

האוירון

Recommended Posts

אני מדבר כמובן על הגישה של מר סוזה.

נכון הוא הביא את הקבוצה להישגים,אבל אל תשכחו שבמשחקים מסוימים הניצחון הגיע בזכות השחקנים.

אחרי הכל קשה להבין איך במשחק שיכול להכתיר את מכבי כאלופה הוא עולה עם ההרכב הכי לא התקפי שיש.

אז כן, אני אומר תודה על האליפות אבל בלב אני אשמח אם יבוא מאמן אחר,שמשחק התקפי ושיוכל לנצל את ההתקפה של מכבי כמו שצריך.

ואני מסוגל לקבל הפסד של מכבי אחרי השנים הכל כך רעות שהיו אבל יש דרך להפסיד וזה בטוח לא מה שהיה היום..

בקיצור,עם כל הכבוד לסוזה, נראה לי שמכבי צריכה מאמן עם סגנון אחר.

חחחחחחחחחחחח

תרגע לך לישון מחר יום חדש ותבין שיש לך אליפות ביד. וכן, יש לך אליפות בגלל אותו המאמן סוזה, שאגב הגיע גם ל32 אחרונות (סתם הישג לא משמעותי).

אתה תהיה שנוא על מה שכתבת עכשיו כי לא אוהבים שאנשים משמיעים בקורת אחרי הפסדים ובצדק אבל אני חושב ככה ויחשוב ככה גם שייגמר הבאסה של ההפסד וגם אחרי שניקח תאליפות אני בדעה של ברקוביץ אם לא סוזה מכבי מסיימים תעונה בהפרש גבוה יותר מבאר שבע

עם איזה הרכב בדיוק רצית שהוא יעלה היום? מה אתה חושב שהוא היה יכול לעשות שונה היום? ובמהלך העונה? סוזה השתמש בכלים שיש לו והוציא מהם אתה מקסימום, אני לא מאמין שיש הרבה מאמנים בעולם שהיו יכולים להגיע למה שהוא הגיע העונה, למעשה הוא המאמן הראשון בהיסטוריה שעשה את מה שעשה (אליפות בליגת וווינר + 32 אחרונות)

אני דווקא מסכים איתך

אליפות גם גארסייה לקח

את אירופה הוא הצליח נכון

אבל בגביע עפנו רק בגללו, ההרכבים ההזויים שהוא עולה הרבה פעמים, מיטרוביץ שלא עושה כלום קבוע בהרכב

ובכלל משחק הגנתי בראש ובראשונה

עם איזה הרכב בדיוק רצית שהוא יעלה היום? מה אתה חושב שהוא היה יכול לעשות שונה היום? ובמהלך העונה? סוזה השתמש בכלים שיש לו והוציא מהם אתה מקסימום, אני לא מאמין שיש הרבה מאמנים בעולם שהיו יכולים להגיע למה שהוא הגיע העונה, למעשה הוא המאמן הראשון בהיסטוריה שעשה את מה שעשה (אליפות בליגת וווינר + 32 אחרונות)

אם זהבי יכול לשחק מחצית אז שים אותו בהרכב פותח כמו שרונאלדו בריאל פתח היום והוחלף

אל תחכה שתהייה בפיגור(כמו בגביע) ואז תכניס אותו שיהיה מאוחר

למה רק החדשים מגיבים נגד סוזה? ולמה אתם מתייחסים למישהו שקוראים לו האווירון בפורום של מכבי? זה נראה לכם הגיוני?

להרחיק. לנעול.

למה אתם קוטלים כל אחד שיוצא על סוזה ?למה אתם חבורה של סווירים ? מודה , גם אני הייתי ככה , עד היום . היום הבנתי את הגישה שלו - סוזה מאמן שמעדיף לא להפסיד וזה מבאס עם כמה שהוא גאון כדורגל . לפתוח עם ההרכב של היום זו בושה , בושה .

אני מדבר כמובן על הגישה של מר סוזה.

נכון הוא הביא את הקבוצה להישגים,אבל אל תשכחו שבמשחקים מסוימים הניצחון הגיע בזכות השחקנים.

אחרי הכל קשה להבין איך במשחק שיכול להכתיר את מכבי כאלופה הוא עולה עם ההרכב הכי לא התקפי שיש.

אז כן, אני אומר תודה על האליפות אבל בלב אני אשמח אם יבוא מאמן אחר,שמשחק התקפי ושיוכל לנצל את ההתקפה של מכבי כמו שצריך.

ואני מסוגל לקבל הפסד של מכבי אחרי השנים הכל כך רעות שהיו אבל יש דרך להפסיד וזה בטוח לא מה שהיה היום..

בקיצור,עם כל הכבוד לסוזה, נראה לי שמכבי צריכה מאמן עם סגנון אחר.

ניר קלינגר? טון קאנן? או אולי בכלל ניר לוין?

למה רק החדשים מגיבים נגד סוזה? ולמה אתם מתייחסים למישהו שקוראים לו האווירון בפורום של מכבי? זה נראה לכם הגיוני?

להרחיק. לנעול.

זה שאני חדש בפורום לא אומר שאני אוהד חדש...

לא מבין פה למה כולם יוצאים עלי,אתם רואים משחק אחר??מכבי לאחרונה נראית זוועה

נכון שהעיקר שיש אליפות אבל שנה הבאה תהיה תחרות הרבה יותר גדולה ועם כל הגאונות של סוזה לפעמים הוא פותח יותר מדי הגנתי..

צודק להרחיק אותי זה הפתרון. מכבי בטוח תשחק מצוין אחרי זה.

למה לקטול תבנאדם? סוזה גאון טקטי אבל מחרב לנו את היופי שבכדורגל שלנו.

הוא פותח עם מיטרוביץ אייבינדר אלברמן וראדי? בחייאת דינאק ואנשים פה עוד מגנים עליו?

תוך 25 דקות הבין שטעה והעלה את מיכה.

אחרי זה פנדל ומי בועט? בן חיים? פריצה כבש לפני 5 ימים בפנדל תן לו לבעוט!

מחצית-מעלה את זהבי במקום מי? בן חיים? ועוד בפיגור 3-0????

מאז המשחק נגמר.

עזוב אחי זאת אליפות של כסף פרימו היה לוקח פה עם 30 הפרש ואיך הוא נותן למיכה לשחק? ולמה הוא לא מוציא את מיכה? ופריצה ממש איבד את הבטחון כי הוא לא משחק ולמה הוא לא מכניס כבר את בדש במקום פריצה? ואיך הוא לא נתן לדאבור לשחק כל העונה ובגלל זה הוא עזב, ואיך כל העונה הוא העדיף את דאבור על פריצה וגרם לו לאבד את הבטחון?? מאמן אפס

למה לקטול תבנאדם? סוזה גאון טקטי אבל מחרב לנו את היופי שבכדורגל שלנו.

הוא פותח עם מיטרוביץ אייבינדר אלברמן וראדי? בחייאת דינאק ואנשים פה עוד מגנים עליו?

תוך 25 דקות הבין שטעה והעלה את מיכה.

אחרי זה פנדל ומי בועט? בן חיים? פריצה כבש לפני 5 ימים בפנדל תן לו לבעוט!

מחצית-מעלה את זהבי במקום מי? בן חיים? ועוד בפיגור 3-0????

מאז המשחק נגמר.

לזה בדיוק אני מתכוון,הוא גאון אבל לפעמים זה עולה לנו ביוקר

תנו לאנשים להביע דעה.

אבל תמיד כשנפתח נושא כזה הוא נעשה ע"י משתמש שנרשם לפורום באפריל\מרץ 2014, ויש לו כינוי הזוי, קח את זה לאן שאתה רוצה.

סוזה מלך, ופותח הנושא לגרדום וכל זה. אם זהבי כשיר לספסל, אם זהבי כשיר למחצית, הוא חייב לעלות בהרכב. לא מצליח לקבל שום הסבר אחר.