Jump to content

מנוי וכרטיסי סטודנט-לקראת העונה הבאה

הילד בן 30

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מעוניין לפנות למכבי בקשר למנויי וכרטיסי סטודנט.

השנה יצאו מעט מנויי סטודנט (עם הנחה מינימלית ולשער 7 בלבד).

בנוסף, בניגוד לרוב קבוצות ליגת העל (ולהתאחדות) שמוציאות כרטיסי נוער שתקפים גם לחיילים וגם לסטודנטים, במכבי הם תקפים לחיילים ונוער בלבד.

אני חושב שזה חבל מאוד והיתה שנה אחת שזה מנע ממני לעשות מנוי.

אני מעוניין לפנות למכבי בנושא. אני בהחלט חושב שראוי להתייחס לסטודנטים במעמד של נוער\חייל על כל המשתמע מכך.

למה אני פונה פה לכולם?

1. אני מניח שחלק מכם העלה את הנושא בעבר ומעניין אותי מה היתה תגובת מכבי.

2. אשמח אם תשתפו דרכי תקשורת.

3. אשמח אם יהיו פונים נוספים בעניין.

תודה

במנוי זה נכון. בכרטיסים זה קצת בעייתי

יש 50% נוער לכל משחק. אפשר להכניס גם סטודנטים לשם.

אני בתור סטודנט הרבה יותר עני מחייל.

ברור שזה לא המדד, אבל בחיאת. צריך להוסיף את הסטודנטים לשם לפי החוק, מככ הרבה סיבות.

ברוך השם שסיימתי, אבל זה היה תסביך לאורך כל התואר עם התעודת סטודנט, לא באמת החליטו שום דבר על זה והיית נתון בדרך כלל להחלטה שרירותית של מאבטח וזה די סיוט למען האמת...

ברוך השם שסיימתי, אבל זה היה תסביך לאורך כל התואר עם התעודת סטודנט, לא באמת החליטו שום דבר על זה והיית נתון בדרך כלל להחלטה שרירותית של מאבטח וזה די סיוט למען האמת...

כל משחק חוץ אני מתפלל שלא יעצרו אותי עם כרטיס נוער ואני אצטרך להתווכח שם שעה. טפו טפו עד עכשיו זה לא קרה.

חייבים להכניס את זה (אם לא בכל הליגה אז לפחות במכבי) למנוי וכרטיסי הנוער.

בקטעים שנוגעים לציבור גדול מהקהל, מכבי לפעמים לא אטומה (ע"ע מנוי לוחם), הלוואי שיהיה אפשר לשנות את זה.

יש 50% נוער לכל משחק. אפשר להכניס גם סטודנטים לשם.

אני בתור סטודנט הרבה יותר עני מחייל.

ברור שזה לא המדד, אבל בחיאת. צריך להוסיף את הסטודנטים לשם לפי החוק, מככ הרבה סיבות.

זה בדיוק הבעיה. יש 50% נוער, 10%נשים 20%חיילים ו- 10 או 20 אחוז הקצאה לסוג הכרטיס הזה.. עכשיו גם להוסיף סטודנט?? יהיה משימה בלתי אפשרית להשיג כרטיס.

עד שלא יעשו כרטיסי הנחה (נוער חייל אישה סטודנט) ללא הגבלה אנחנו בבעיה.

זה בדיוק הבעיה. יש 50% נוער, 10%נשים 20%חיילים ו- 10 או 20 אחוז הקצאה לסוג הכרטיס הזה.. עכשיו גם להוסיף סטודנט?? יהיה משימה בלתי אפשרית להשיג כרטיס.

הבעיה של המועדון היא איך תבדוק מי באמת סטודנט, חייל וכו' ומי לא.

הרי לא פרקטי שיתחילו לבדוק אחד אחד בכניסה אם הוא חייל או סטודנט במיוחד שיש עכשיו את השערים האלקטרונים. ובו נגיד שכולם ירכשו כרטיס נוער אם לא תהיה הגבלה.

הבעיה של המועדון היא איך תבדוק מי באמת סטודנט, חייל וכו' ומי לא.

הרי לא פרקטי שיתחילו לבדוק אחד אחד בכניסה אם הוא חייל או סטודנט במיוחד שיש עכשיו את השערים האלקטרונים. ובו נגיד שכולם ירכשו כרטיס נוער אם לא תהיה הגבלה.

כרטיס אלקטרוני לכל אוהד (עם תמונה). בדיוק כמו רב קו שבכל כרטיס יהיה מעודכן מי הוא.. ושם גם יעודכן המנוי או הכרטיס.

אבל כמובן זה משהו של לא מהיום למחר אבל זאת אמורה להיות השאיפה של המועדון.

אולי פשוט לבטל את ההקצאה המיותרת הזאת?

מי שחייל/נוער/אישה/סטודנט שיקנה כרטיס מוזל, והשאר כרטיס רגיל, למה צריך הקצאה? למה שיקרה מצב שפתאום נגמרים כרטיסי הנוער ואז חייל צריך לקנות כרטיס יקר יותר?

הכי פשוט מחיר אחיד לכולם, אין טעם לכל ההנחות אנחנו לא רמת השרון שצריך לתת מחיר מיוחד רק כדי שילדים יבואו אולי הם יהפכו לאוהדים של הקבוצה

הכי פשוט מחיר אחיד לכולם, אין טעם לכל ההנחות אנחנו לא רמת השרון שצריך לתת מחיר מיוחד רק כדי שילדים יבואו אולי הם יהפכו לאוהדים של הקבוצה

אבל יש סיבה שקיימת הנחה לחיילים וילדים, לא? הרי הם לא מרוויחים כסף כמו אנשים מבוגרים (כנ"ל סטודנטים)

ונשים זה בשביל למשוך אותן למגרשי הכדורגל. אולי אפשר לטעון שזה לא בצדק, אבל "ככה זה", ואני לא חושב שבאמת צריך להתלונן על כך.

אבל יש סיבה שקיימת הנחה לחיילים וילדים, לא? הרי הם לא מרוויחים כסף כמו אנשים מבוגרים (כנ"ל סטודנטים)

ונשים זה בשביל למשוך אותן למגרשי הכדורגל. אולי אפשר לטעון שזה לא בצדק, אבל "ככה זה", ואני לא חושב שבאמת צריך להתלונן על כך.

צודק אני גם נהנה מזה ורוצה שימשיךוחבל גם שבמשחקים של הקבוצה באירופה זה לא ככה, פשוט העלו בעיה אז נתתי את הפתרון הכי נכון וצודק

צודק אני גם נהנה מזה ורוצה שימשיךוחבל גם שבמשחקים של הקבוצה באירופה זה לא ככה, פשוט העלו בעיה אז נתתי את הפתרון הכי נכון וצודק

אם הפתרון שלך הוא להוריד את המחירים ל 40-50 ולקבוע אותם כמחיר אחיד - אני בעד