Jump to content

ניקו וויצ'יץ'

Omer

Recommended Posts

אני עושה לו פה רומנטיזציה, או שבאמת הוא חגג כמו מישהו שחלק מהמועדון הזה בדם ובלב שלו, ולא כמו מנהל מקצועי חדש יחסית?

מת עליו ומאושר ששוב איתנו. היה כנראה השחקן האהוב עליי אי פעם.

למה שהוא יחגוג כמו "מנהל מקצועי חדש"? הוא לא סתם מנהל מקצועי, ברור שהמועדון בלב שלו, הוא היה כאן 6 שנים, אנחנו הקבוצה הכי מזוהה עם הקריירה שלו.

המועדון הזה באמת בלב ובדם שלו, הוא כ״כ אהוב שאפשר לסלוח לו על החוזה שסידר לז׳יז׳יץ׳.

גם לנגפורד נכנס אחרי המשחק לחדר ההלבשה של מכבי, פארגו הגיע להיכל עם נעליים צהובות ואמר שזה בשביל אוהדי מכבי. הם אוהבים את מכבי כל הזרים האלה.

רגע, אבל הוא לא ישראלי. איך אפשר להזדהות ולאהוב אותו?

מה, אתה לא זוכר את כל המחאות על זה שאי אפשר להזדהות עם שאראס-באסטון-ניקו-פארקר כשרצחו את כל היורוליג שנתיים ברצף?

הצעקה שלו בשלשה של פניני הייתה כל כל מרגשת!

כמעט כמו השלשה עצמה. צעק כמו שצעק כל אוהד, כולל אלה שישבו בבית.

מלך.

עדיין זוכר איך נשאר אחרי שכל הכוכבים עזבו, הנהיג קבוצות נגרים לבדו, וכמה כאב לי לראות אותי משחק נגדנו - לא שלא נתן לנו כבוד אז. פשוט היה מוזר.

בקלות האהוב עליי מכל הרביעיה הקסומה ההיא. 100% מכביסט. זוכר אותו עונה "אני צהוב בנשמה" בעברית כשנשאל כל התכניות שלו הלאה אחרי הפיינל פור בהיכל. הקטע זה שהוא באמת קיים ולא רק הבטיח.

אחד מאיתנו, דם מדמנו, בשר מבשרנו.

אחרי זה לכו תגידו לי שעדיף ישראלים שבורחים.

כמעט כמו השלשה עצמה. צעק כמו שצעק כל אוהד, כולל אלה שישבו בבית.

מלך.

עדיין זוכר איך נשאר אחרי שכל הכוכבים עזבו, הנהיג קבוצות נגרים לבדו, וכמה כאב לי לראות אותי משחק נגדנו - לא שלא נתן לנו כבוד אז. פשוט היה מוזר.

בקלות האהוב עליי מכל הרביעיה הקסומה ההיא. 100% מכביסט. זוכר אותו עונה "אני צהוב בנשמה" בעברית כשנשאל כל התכניות שלו הלאה אחרי הפיינל פור בהיכל. הקטע זה שהוא באמת קיים ולא רק הבטיח.

אחד מאיתנו, דם מדמנו, בשר מבשרנו.

אחרי זה לכו תגידו לי שעדיף ישראלים שבורחים.

אני ברמת העקרון מעדיף ישראלי על זר, אבל כשיש לך אחד כמו ניקולה שמתחבר למועדון, למדינה (דובר עברית גם למרות שהוא לא אוהב לדבר) ולקהל, ברור שאני מעדיף אותו על אחד כמו יוגב אוחיון שמנסה לברוח.