Jump to content

הדרבי הקרוב - העסקונה במיטבה

roeeco

Recommended Posts

לדעתי גילי ורמוט צריך להעניק לנו את הצלחת לפני המשחק כאשר השחקנים של הפועל והקהל שלהם מוחא לנו כפיים.

לפי איך שהוא שיחק השנה עם המשכורת שלו במצבה הכלכלי של הפועל הוא צריך בסיום המשחק ללבוש חולצה צהובה כלשהי מהקהל לרוץ לקהל של הפועל ולצעוק תשתחוו בני זונות תשתחוו.

המשטרה תבקש כוח של כ 600 שוטרים ואנשי אבטחה לשמירה על הסדר

סטארטאפ. ככה רעננה ורמה"ש יכולים להכפיל את כמות הצופים שלהם

״מכבי תל אביב עשויה לחגוג בדרבי את הזכייה בתואר האליפות כשלפי המסורת הנהוגה בשנים האחרונות יגיע יו"ר ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון למשחק עם צלחת האליפות.״

http://sport2.thepost.co.il/content/97119

מכאן

בליגה הספרדית זה בערך ככה, היה פעם קלאסיקו ומדריד מחאו כפיים לבארסה.

שייאמצו את זה ויוסיפו גם קידה..

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk

אתה מתכוון לפאסייו:

o_real_madrid_36_r_madrid_vs_barcelona-8

אני עוד זוכר שבית"ר קיבלה מאיתנו פרחים על האליפות ועשתה חצי הקפה, אחד מהרגעים הכי מבזים בהיסטוריה של מכבי ת"א.

העניין הוא ששם באמת מדובר במסורת שלא יכלו לשבור, אם הם לא היו עושים את זה זה היה בערך גרוע כמו לרדת לחדר ההלבשה כשנותנים ליריבה את הגביע (למרות שגם את זה מכבי בכדורסל עשתה פעם), והיה פוגע בתדמית שלהם הרבה מעבר לתחושת ההשפלה של הכבוד למדריד.

מכאן

אין סיכוי לדעתי. הפועל יכולים לסרב ולבקש שיעשו את זה במשחק בית על סמך תקדימי עבר.

אם חייבים להכריח אותם - זה יהיה אדיר.

אל תתפלאו אם בסוף הדרבי ינוגן השיר "לעולם לא תצעדי לבד" במלוא העוצמה כמו בדרבי 4-2

אוהד בפורום שלהם כתב שזה דווקא העצים את הסבל שלו, ולשמוע את זה בפול ווליום אחרי אחד הדרבים המשפילים בהיסטוריה הרגיש "כמו סצנה מהתפוז המכני".

זה יהיה כל כך מגוחך שאני כמעט מקווה שהם ינגנו את זה אם ננצח, בזמן שאנחנו רוקדים.

אני עוד זוכר שבית"ר קיבלה מאיתנו פרחים על האליפות ועשתה חצי הקפה, אחד מהרגעים הכי מבזים בהיסטוריה של מכבי ת"א.

לקחו אליפות עוד לפני ששיחקנו מולם, בית הדין הוריד לנו 2 נקודות כמה ימים לפני המשחק, אני עוד זוכר את החיבור שיצחקי שם לנו אז.

אגב, אני מוכן לשלם הרבה מאוד כסף כדי שהפועל תוריד את השאלטר בבלומפילד, או שאבוטבול ינסה בעצבים להוריד את הבמות, או שהם יסרבו למחוא כפיים או משהו.

אסור שהם יעברו על זה לסדר היום, הם צריכים להתחרפן. זה צריך להיות מצחיק, זה צריך להיות היסטרי והיסטורי.

אגב, אני מוכן לשלם הרבה מאוד כסף כדי שהפועל תוריד את השאלטר בבלומפילד, או שאבוטבול ינסה בעצבים להוריד את הבמות, או שהם יסרבו למחוא כפיים או משהו.

אסור שהם יעברו על זה לסדר היום, הם צריכים להתחרפן. זה צריך להיות מצחיק, זה צריך להיות היסטרי והיסטורי.

מה שיילך בבלומפילד באותם רגעים יהיה פשוט לפנתיאון, שרן מניף צלחת מול שער 8 המאוכלס בילדי שתן, אבוטבול מנסה לתקל אותו ולא מצליח, ערן עושה להם פיו פיו וחואן פבלו יצלם הכל באייפון.

בפועל אתם יודעים שזה יהיה די מעפן

בלומפילד יתרוקן לגמרי, כי גם ילדי השטן ומשמרות המהפכה יעדיפו לעזוב ולא לראות הנפה שלנו מאשר להישאר בשביל לשרוק בוז ולקלל

ואז שרן יניף את הצלחת לכיוון שער 1, כי שם יהיה לוזון

אחר כך השחקנים יבואו ל 11 עם הצלחות האישיות שלהם, בטח גם איזה צעיף אליפות שמכבי הכינו אבל לא פרסמו מטעמי נאחס ברורים

יהיה קצת "אולה אולה אולה", כמה שרים, אולי מיכה יהיה איש גדר אפילו

אבל בתאכלס זה ייגמר די מהר, והאירוע עצמו יהיה קומפקטי. מרגש עבור 1800 המאושרים שינכחו, אבל קומפקטי וקצר.

בפועל אתם יודעים שזה יהיה די מעפן

בלומפילד יתרוקן לגמרי, כי גם ילדי השטן ומשמרות המהפכה יעדיפו לעזוב ולא לראות הנפה שלנו מאשר להישאר בשביל לשרוק בוז ולקלל

ואז שרן יניף את הצלחת לכיוון שער 1, כי שם יהיה לוזון

אחר כך השחקנים יבואו ל 11 עם הצלחות האישיות שלהם, בטח גם איזה צעיף אליפות שמכבי הכינו אבל לא פרסמו מטעמי נאחס ברורים

יהיה קצת "אולה אולה אולה", כמה שרים, אולי מיכה יהיה איש גדר אפילו

אבל בתאכלס זה ייגמר די מהר, והאירוע עצמו יהיה קומפקטי. מרגש עבור 1800 המאושרים שינכחו, אבל קומפקטי וקצר.

מהצד השני, נצחון בדרבי, והחגיגות המאולתרות אחרי המשחק (כיכר או משהו) יהיו מהמרגשות שהיו פה.

כל המגיבים נגד העתקת המשחק לר"ג, אתם פשוט צבועים. בשנה שעברה רמה"ש באותה סיטואציה העבירה את המשחק לר"ג. מעבר לספין הקבוע של המאחרת והמשטרה (המארחת בכדי לגזור קופון כמובן, המשטרה בשביל לא לעבוד קשה) היה קמפיין בשיתוף האוהדים שלנו שהפעילו לחץ בכל אמצעי התקשורת וכו'. אני רוצה שיקום הגבר ויגיד שבשנה שעברה הוא התנגד להעברת המשחק מגרונדמן לר"ג. פשוט הפעם אנשים מתהפכים כי מי שהולכת להרוויח מבחינה כלכלית מהעסק זו הפועל ת"א ולא רמה"ש, זה הכל.

עם כל הכאב והצער אני אישית מקווה שזה כן יקרה בסוף. ר"ג חרא של מגרש, זה ברור לכולם. כן, הכי כואב להם והכי כיף לנו זה לקחת אליפות על הראש שלהם בבלומפילד. וכן, באסה שהם יעשו מזה כסף למרות שזה השיקול הכי פחות חשוב בעיניי, זה לא שהקופה הזו תהפוך את הקלפים אצלם לקראת השנה הבאה. אבל בשורה התחתונה, מבחינתי, כאוהד מכבי, קשה לי עם זה שפחות מאלפיים צהובים יוכלו להיות שותפים לחגיגות אליפות (אם אכן ניקח בדרבי). זה פשוט לא הוגן כלפי כל מי שלא יזכה בכרטיס. אז וואלה, בראייה רחבה וחשיבה על כלל אוהדי מכבי אני מקווה שיעבירו לר"ג, ו-30,000 צהובים יבואו לרקוד להם על הדם, גם אם זה ירגיש הכי "נוקיה" שיש.

אגב, בינתיים כבר 2 דרבים "סתמיים" שניצחנו, הפכו למרגשים אך ורק בסזכותם. אותו דרבי ששבר בצורת של מליון שנה בערך (הפנדל שסחט יואב זיו) היה הכי גארבז' שיש מבחינת הטיימינג שלו וגם שיחקנו חרא, אבל ההשתוללות של שחקני הפועל ובעיקר הקהל שלהם (להלן, דרבי המוטות) אחרי המשחק פשוט עשתה את הדרבי הזה למרגש וכייפי.

גם דרבי ה"פיו פיו" היה ניצחון מפנדל אבל הבכייה שלהם (היו כאלו שהגדילו לעשות והתלוננו על הסתה) עשתה מזה סימפוזיון שלם. אז אם אכן יהיה דרבי אליפות, יש בהחלט למה לצפות.

אגב, בינתיים כבר 2 דרבים "סתמיים" שניצחנו, הפכו למרגשים אך ורק בסזכותם. אותו דרבי ששבר בצורת של מליון שנה בערך (הפנדל שסחט יואב זיו) היה הכי גארבז' שיש מבחינת הטיימינג שלו וגם שיחקנו חרא, אבל ההשתוללות של שחקני הפועל ובעיקר הקהל שלהם (להלן, דרבי המוטות) אחרי המשחק פשוט עשתה את הדרבי הזה למרגש וכייפי.

גם דרבי ה"פיו פיו" היה ניצחון מפנדל אבל הבכייה שלהם (היו כאלו שהגדילו לעשות והתלוננו על הסתה) עשתה מזה סימפוזיון שלם. אז אם אכן יהיה דרבי אליפות, יש בהחלט למה לצפות.

שלא לדבר על זה שאף אחד לא היה זוכר את הניצחון האחרון בהדר יוסף אם לא האוהד שלהם שנתלה על המנהרה, הרגיז את סופו, ואז דרס את הבן של אדלשטיין.

אגב עומר עכשיו שמתי לב לגביי מה שרשמת על בית"ר בבלומפילד, מילא בעניין הפרחים אני מסכים איתך אבל כל השאר עם כל התסכול (ותאמין לי, אם יש בפורום הזה שונאי בית"ר אני ואתה בטופ 2 קל) אני חושב שזה לגיטימי ואף ראוי. אם באירופה יודעים לכבד ולתת כבוד לאלופה גם אם זה קלאסיקו, אז בכל העולם צריך. אני אעמוד מאחורי הדברים שלי גם אם המצב יהיה הפוך פעם חלילה וחס. במקרה כזה אני כאוהד פשוט לא אגיע אבל המועדון כמועדון חייב לנהוג בספורטיביות ולכבד את המעמד והטקס, במקות לשחק אותה זונות קהל כמו שבטח יעשו בארץ שלנו.

אגב עומר עכשיו שמתי לב לגביי מה שרשמת על בית"ר בבלומפילד, מילא בעניין הפרחים אני מסכים איתך אבל כל השאר עם כל התסכול (ותאמין לי, אם יש בפורום הזה שונאי בית"ר אני ואתה בטופ 2 קל) אני חושב שזה לגיטימי ואף ראוי. אם באירופה יודעים לכבד ולתת כבוד לאלופה גם אם זה קלאסיקו, אז בכל העולם צריך. אני אעמוד מאחורי הדברים שלי גם אם המצב יהיה הפוך פעם חלילה וחס. במקרה כזה אני כאוהד פשוט לא אגיע אבל המועדון כמועדון חייב לנהוג בספורטיביות ולכבד את המעמד והטקס, במקות לשחק אותה זונות קהל כמו שבטח יעשו בארץ שלנו.

הקפת אליפות באצטדיון שלנו, לפני המשחק, היה מוגזם. מילא אם היו לוקחים אצלנו.

הקפת אליפות באצטדיון שלנו, לפני המשחק, היה מוגזם. מילא אם היו לוקחים אצלנו.

וואלה אני זוכר שזה כן נהוג, אם אני לא טועה גם אנחנו עשינו הקפה ב 95 במגרש של בית-שאן במחזור 30 (אחרי הפריצה למגרש בבאר-שבע שבוע קודם לכן. בכל מקרה העקרון שלי ברור - אם עושים הקפת אליפות אחרי המשחק, אז צריך לעשות לא משנה מי נגד מי ואיפה. ואם שבוע אחרי אז שבוע אחרי.

אגב, עכשיו זה מתחבר לי, הפעמים בהם עשות הקפת אליפות לפני פתיחת המשחק היו אחרי שבמשחק האליפות (גם שלנו וגם של בית"ר) עצמו הקהל התפרץ לדשא ולא התאפשר לשחקנים לעשות הקפה כמו שמגיע להם. גם במקרה הזה, צריך לאפשר לשחקנים את הכבוד הזה.

וואלה אני זוכר שזה כן נהוג, אם אני לא טועה גם אנחנו עשינו הקפה ב 95 במגרש של בית-שאן במחזור 30 (אחרי הפריצה למגרש בבאר-שבע שבוע קודם לכן. בכל מקרה העקרון שלי ברור - אם עושים הקפת אליפות אחרי המשחק, אז צריך לעשות לא משנה מי נגד מי ואיפה. ואם שבוע אחרי אז שבוע אחרי.

אגב, עכשיו זה מתחבר לי, הפעמים בהם עשות הקפת אליפות לפני פתיחת המשחק היו אחרי שבמשחק האליפות (גם שלנו וגם של בית"ר) עצמו הקהל התפרץ לדשא ולא התאפשר לשחקנים לעשות הקפה כמו שמגיע להם. גם במקרה הזה, צריך לאפשר לשחקנים את הכבוד הזה.

באר שבע היה מחזור אחרון אבל...

ההקפה היא גם ככה בשביל האוהדים בעיקר, אם האוהדים שלך מנעו את זה, שא בתוצאות. רוצים לעשות? שיעשו במשחק בית שלהם. קיבלו משחק בלי קהל? אם בצדק או לא, זה העונש.

אני רוצה שיקום הגבר ויגיד שבשנה שעברה הוא התנגד להעברת המשחק מגרונדמן לר"ג.

אז לא הצלחתי להבין והיום אפילו יותר אני לא מצליח להבין איך אנשים יכולים לחשוב על לחגוג אליפות במקום הנוראי הזה.

טוב, אני לא יודע מה איתכם, אבל אני מתחיל להתרגש.

לא משנה יודעים שזה יגיע, כשזה קרוב מתחילים סוף סוף באמת להריח את זה.

אני מתרגש לקראת המשחק היום ממש לא כאילו מדובר במשחק לפרוטוקול.

אז לא הצלחתי להבין והיום אפילו יותר אני לא מצליח להבין איך אנשים יכולים לחשוב על לחגוג אליפות במקום הנוראי הזה.

כנראה מעדיפים על לחגוג בבית.

לא מאמין שיש פה מישהו שהיה בשנה שעברה במשחק אליפות ברמת גן ורוצה לחגוג ככה שוב. שייחרב כבר המגרש הזה.

אחי זה לא עניין של רוצה לחגוג ככה שוב

מעדיף לחגוג ככה שוב מאשר לא לחגוג בכלל

אני (או אתה) נהיה ביחד עם עוד איזה 10 אלף איש לפחות על הדשא מול 8 ונחפש כרטיס

אתה חושב שזה יגמר טוב?

ואלה יש מצב להיות מחוץ ל11 כל הדרבי חוויה לא כזאת רעה, או במאפיה שמה לראות תמשחק

אבל המשטרה לא תאשר את זה יהיה חציצה מטיזינבי ולא יתנו לאף אחד בלי כרטיס להתקרב לדשא בכלל