Jump to content

הדרבי הקרוב - העסקונה במיטבה

roeeco

Recommended Posts

פתאום רמת גן הוא חביבת הקהל בגלל שהביצים של אנשים רועדות מההגרלה. 90 דק' לא יגרעו מהחגיגה, יש קרית שלום, יש חגיגות אליפות, יש משחקי בית וחוץ אחר כך. הייתי בשני משחקי אליפות ברמת גן, וואלה ב4-2 שנה שעברה נהניתי יותר. אסור לתת לגיטמציה לנבלה הזאת. חלמאות אם נשחק שם

פתאום רמת גן הוא חביבת הקהל בגלל שהביצים של אנשים רועדות מההגרלה. 90 דק' לא יגרעו מהחגיגה, יש קרית שלום, יש חגיגות אליפות, יש משחקי בית וחוץ אחר כך. הייתי בשני משחקי אליפות ברמת גן, וואלה ב4-2 שנה שעברה נהניתי יותר. אסור לתת לגיטמציה לנבלה הזאת. חלמאות אם נשחק שם

תודה.

אפשר לשקר לעצמנו כמה שאנחנו רוצים שלראות את דרבי האליפות בטלוויזיה ולראות אותו ביציע זה אותו דבר. ושאם ניסע לקריית שלום אחר כך מהמגרש או מהבית זאת תהיה אותה הרגשה.

ואפשר לעבוד על עצמנו שאנחנו אדישים להגרלה הזאת ושלא רועדות לנו הביצים ושכמה שאנחנו לא עושים נאחס הפוך ואומרים אני סתם שולח בשביל הפרוטקול תמיד אנחנו מחכים לסמס כשאנשים מתחילים לפרסם שהם קיבלו ונשברים כששוב לא זכינו.

אבל רוב אלה שבאמת מחכים להגרלה ואין להם כרטיס בכיס (לא שאני מתנגד לשמירת כרטיסים או משהו, כשמגיע מגיע) היו מעבירים לר"ג בלי לחשוב פעמיים וחוסכים לעצמם את כאב הראש והלב הזה.

בתור אחד שהיה ב3-2 אני מניאק אם מישהו שראה את המשחק מהבית הרגיש מה שאני הרגשתי.

אפשר לשקר לעצמנו כמה שאנחנו רוצים שלראות את דרבי האליפות בטלוויזיה ולראות אותו ביציע זה אותו דבר. ושאם ניסע לקריית שלום אחר כך מהמגרש או מהבית זאת תהיה אותה הרגשה.

ואפשר לעבוד על עצמנו שאנחנו אדישים להגרלה הזאת ושלא רועדות לנו הביצים ושכמה שאנחנו לא עושים נאחס הפוך ואומרים אני סתם שולח בשביל הפרוטקול תמיד אנחנו מחכים לסמס כשאנשים מתחילים לפרסם שהם קיבלו ונשברים כששוב לא זכינו.

אבל רוב אלה שבאמת מחכים להגרלה ואין להם כרטיס בכיס (לא שאני מתנגד לשמירת כרטיסים או משהו, כשמגיע מגיע) היו מעבירים לר"ג בלי לחשוב פעמיים וחוסכים לעצמם את כאב הראש והלב הזה.

לא יודע מה איתך, אני בטוח ב 100% שאני זוכה בהגרלה

לא הייתי ב3-2, זה ממש מרגיש חרא שלא, אבל בחיים לא רמת גן גם על חשבון צפיה בפאב/קרוב לאיצ' והסתערות על בלומפילד בסיום, בלי 2 מיליון לקומוניסטים + גביע לנתניה, חלום

ולראות בטלווזיה את קריית שמונה כן הרגיש כמו להיות במשחק?

זה חלק מהקטע, 3-2 זכית, פה אולי גם ואולי לא.

זה שאתה לא תיהיה במשחק לא אומר שהוא צריך לאבד ערך ספורטיבי

וחמור מכך, להיות בר"ג..

לא יודע מה איתך, אני בטוח ב 100% שאני זוכה בהגרלה

זאת הגישה.

אתה יודע שככה הבאתי את הכרטיס ל3-2???

לא הייתי ב3-2, זה ממש מרגיש חרא שלא, אבל בחיים לא רמת גן גם על חשבון צפיה בפאב/קרוב לאיצ' והסתערות על בלומפילד בסיום, בלי 2 מיליון לקומוניסטים + גביע לנתניה, חלום

בדיוק.

ולראות בטלווזיה את קריית שמונה כן הרגיש כמו להיות במשחק?

זה חלק מהקטע, 3-2 זכית, פה אולי גם ואולי לא.

זה שאתה לא תיהיה במשחק לא אומר שהוא צריך לאבד ערך ספורטיבי

וחמור מכך, להיות בר"ג..

אתה יכול לשחק אותה פנאטי אבל ברגע שאתה משווה דרבי אליפות לקריית שמונה חוץ אין טעם להמשיך בדיון, עם כל הכבוד.

אני לא חייב לך דין וחשבון למה לא הלכתי אבל אני יכול להגיד לך שזה המשחק היחיד שפספסתי העונה ובהפסד 3-1 כן הייתי.

עוד נקודה, גם ב3-2 לא זכיתי אבל הצלחתי להשיג כרטיס לשער 8, שגם האפשרות הזאת כנראה לא תהיה קיימת בדרבי הזה.

דבר אחרון, ובאמת שזאת התגובה האחרונה שלי בנושא- אני לא חושב שהמשחק יהיה בר"ג כי באמת אין סיבה שהוא יהיה בר"ג חוץ מרצון של הפועל לעשות כסף, אבל אם הסיכוי הקטן יתממש והוא יתקיים בר"ג אני מאוד אשמח.

אין שום אוהד שיגיד משהו טוב על רמת גן אז בוא נתקדם מההתעסקות באיכות האצטדיון..

מה שעומד על הפרק זה האם עדיף ש2000 אוהדי מכבי יהיו שותפים לאפשרות שניקח אליפות בדרבי או שזה יהיו 30000 צהובים.

השיקול של כמה זה יעזור להפועל לדעתי לא לעניין, קודם כל מכבי צריכים לחשוב על האינטרס של מכבי ורק אח"כ עלהם, אנחנו לא הם , וכל ההתעסקות בהם כשזה בא על חשבון משהו שקשור אלינו , זה הכי הפועל שאני מכיר ..

תנו לנו את האפשרות לחגוג עם 30,000 בפנים שלהם, ואח"כ שיחנקו עם ה2 מיליון רווח - כאילו שזה מה שיעשה את הפועל אימפריה.

חוץ מזה שזה סוג של כתם שהפועל ויתרה על הביתיות בשביל כסף ועוד בדרבי, זה ישתיק אותם להרבה זמן, בטח אם וכאשר קבוצות אחרות יעמדו בסיטואציה דומה בעתיד.

אני כבר משתוקק לשמוע את כל הסוציאליסטים הטבעוניים מסבירים איך הפועל שהתלוננה שרמה"ש והפועל פ"ת העבירו ביתיות בשביל לנפח את הקופה הקטנה שלהם ..פתאם זאת הפועל ה'גדולה' שעושה בדיוק אותו דבר..

ועוד לא הזכרנו איזה מטעמים יוכלו לעשות החבר'ה היצירתיים מה'פנאטיקס' עם קשר 'הדם' בין בלומפילד להפועל שהתברר כפיקציה לכל היותר.

קיצר, ר"ג קל..

האמת, כל הרעיון של "לחגוג אליפות על הפועל" לא כזה מרגש אותי.

כנראה שזה היה קורה אם באמת היה תרחיש שבו האליפות מוכרעת במשחק הזה. פה זה לא המצב.

למשחק הזה אין מעמד היסטורי - אנחנו אלופים, הסיפור גמור.

כאילו מה, הקטע של להקניט אותם בסוף המשחק וזה ? חרטה.

האוהדים של הפועל כבר מודעים לכך שאנחנו אלופים - זה שנחגוג להם את זה מול הפנים במשחק גארבג' טיים לא יכאיב להם יותר מאשר עוד הפסד בדרבי.

בדיוק כמו שאם חס וחלילה ייקרה מצב שבו הם מנצחים, ולצורך העניין "מונעים" מאיתנו את החגיגות לאחר המשחק, זה לא יזיז לי בצורה יוצאת דופן.

בכלל, אחרי מה שהם עברו ב 3-2 נראה לי שהם מחוסנים לשנה-שנתיים הקרובות.

Cosmic,

לפי תפישתך אין שום הסבר הגיוני ללמה הגיעו מעל 30,000 אוהדים למשחק ההכתרה שהיה גארבג' טיים נגד רמה"ש (!!!) בעונה שעברה, ובעצם לתפישתך אי אפשר להסביר בכלל את כל עניין האהדה לקבוצת כדורגל (22 מטומטמים שרצים אחרי כדור).

כנראה שהמציאות טיפה שונה מאיך שאתה תופס את הדברים, ויש משהו בדרבי (אז מה אם יש 2 קבוצות באותו עיר) שבו יש אפשרות לאחת הקבוצות לקחת אליפות בכדורגל בצורה רשמית.

תאמין לי שגם אוהדי הפועל ישמחו מאוד (אטרף) 'רק' לגרום לכך שהחגיגות ידחו למחזור שאחריי.

אין דבר כזה להתחסן נגד שביזות כתוצאה מהפסד בדרבי, תאמין לי..אני יודע מה אני אומר

ויש לי הוכחה חד משמעית למה אני צודק..

ארי שמאי סוג של מתחנן x3 פעמים בטור שלו שיש לשחק בבלומפילד.

קשה לי להאמין שיש למישהו עוד ספק מה טוב לנו..

סורי מן, אני לא מוצא קשר ענייני בין המשפט הראשון שכתבת לבין מה שאמרתי. אולי הבעיה אצלי.

לצורך העניין, הדרך היחידה שבה הטענה הזו שלך תהיה קשורה לדיון, היא אם ייקרה מצב שבו הדרבי ייערך בר"ג ותגיע כמות גדולה משמעותית של אוהדי מכבי

מזו שהייתה מול רמה"ש (ההנחה שלי היא שזה לא ייקרה).

לנקודה השניה - אוהדי הפועל יישמחו מאוד (אטרף) אם הם ינצחו. כי לנצח דרבי זה ממש ממש כיף.
אם יהיה מצב שבו רק ניצחון שלנו יבטיח אליפות, והדרבי יסתיים בתיקו, הם ממש לא יהיו באטרף. גג 150 מסכנים שישירו איזה שתי שורות

שהמציאו באותו הרגע למשך 2 דקות, ואז יילכו הביתה.

מאמין שהתגובה שלנו במקרה כזה תהיה שירה של "יש אליפות למכבי", כי תכל'ס, אנחנו אלופים.

הפסד בדרבי הוא הפסד בדרבי. הוא תמיד מבאס. אבל להגיד שאין לשביזות ווליומים שונים ? אתה באמת חושב ככה ?
מה שהם חטפו ב 3-2 זה רעידת אדמה, העולם שלך קורס לנגד עיניך. אתה חושב שהם הרגישו אותו דבר בדרבי הראשון העונה ?
התשובה היא לא.

* אני לא מתכוון להמשיך להתווכח איתך. אין פה נכון או לא נכון. מדובר על רגשות.

רק רציתי להעביר את התחושה שלי לגבי העניין, זה הכל.

לדעתי צריך לעשות חגיגת כדורגל.

להעביר את המשחק לאצטדיון רמת גן, ולאפשר לכולם להיכנס חופשי.

מה, לא?

וברצינות, אם המשחק עובר לרמת גן אני לא מגיע.

מעדיף לא לזכות בהגרלה ולא להיות בבלומפילד, מאשר לעזור להפועל ולבוא לרמת גן.

למה נעולים על רמת גן

באמת שאין שום אפשרות למושבה או נתניה?

במקרה שרמון רוצה להעתיק את המשחק שמכבי תתעקש רק על אחד מ 2 האיצטדיונים האלה

חלמאות אם נשחק שם

אתה מודע לכך שמכבי לא צד בהחלטה נכון?

בכלל, יש פה דיון כאילו שואלים פה משהו איפה יהיה המשחק.

זאת החלטה שתוכרע בדיונים בין הפועל למשטרה ואותנו זה בכלל לא צריך לעניין.

לבוא לאן שיוחלט, לנצח, לחגוג אליפות. זהו.

שאלה-אם אנחנו מחר מנצחים את סכנין ושבוע הבא את הדרבי אנחנו אלופים בלי קשר לכמה יצא ב"ש סכנין?

כן.

שיעבירו לטדי את המשחק כמו שבודריגה כתב אין אירוני מזה שזהבי יבקיע את שער האליפות שם. ה2 מיליון שקל שהם ירוויחו מזה זה לא יעשה אותם עשירים כמו שאם תספסר כרטיס במאה שקל יותר לא יעשה אותך עשיר.

למה נעולים על רמת גן

באמת שאין שום אפשרות למושבה או נתניה?

במקרה שרמון רוצה להעתיק את המשחק שמכבי תתעקש רק על אחד מ 2 האיצטדיונים האלה

על פי החוקה קבוצה מחויבת לארח באצטדיון שלה.

במקרה ומשהו מונע את זה ממנה היא מעבירה לאצטדיון חלופי.

לא יודע מה האצטדיון החלופי של הפועל, מעריך שזה רמת גן.

הפועל בכלל הודיעו על כוונתם להעביר את המשחק?

לא נראה שלמשטרה יש עילה לא לאשר את בלומפילד...

אני באמת חושב שרמת גן יהיה טוב לנו מכל הצדדים. גם יהיו 30000 אוהדים שלנו וגם כל ההכנסה של רמון תיעלם מהר מאוד בגלל הקנסות שהם יקבלו עקב התפרעויות האוהדים שלהם מהמהלך...

אני באמת חושב שרמת גן יהיה טוב לנו מכל הצדדים. גם יהיו 30000 אוהדים שלנו וגם כל ההכנסה של רמון תיעלם מהר מאוד בגלל הקנסות שהם יקבלו עקב התפרעויות האוהדים שלהם מהמהלך...

במקרה והמשחק ישוחק בבלומפילד אתם חייבים להוציא מקרן מחוץ לפרלה!