Jump to content

הדרבי הקרוב - העסקונה במיטבה

roeeco

Recommended Posts

הדרבי הקרוב יכול להיות דרבי אליפות (דרך אגב גם הפסד לא עלנו בדוחה לא מבטל את האופציה הזאת).

ומה שמטריד (אותי בכל אופן) זה שהפועל מנסה בצורה שיטתית יש לומר ל"נצל" את העובדה הזאת ע"מ לייצר לעצמה יתרון:

1.בהתחלה דיברו על העתקת המשחק לר"ג מסיבות בטחון הציבור "עאלק" ,

רוצה לומר רמון רוצה לעשות קופה שתאפשר לו לשלם משכורת לאורי כהן וחבריו.

2.עברו להמרת העונש לרדיוס באיצטדיון "הרדיוס" הלאומי ע"ש עמנואל סלע ,

רוצה לומר רמון מעוניין להרוויח כמה גרושים שיהיה לרב"ש גם כסף לענבים עם הלאפה.

3.עכשיו הדיבור הוא על דחיה של העונש מחשש לחציצה, כאילו שנולדנו אתמול והחציצה למעשה לא ממש משתנה עם או בלי קשר לסגירת שערים 4-5 (בעיה של חציצה? מבחינתי שלא יכנסו את אותם אוהדים מ 4-5 לשערים 8 ו 7).

הריי זה ברור לגמרי שהמטרה היא אחת מ ה 2:

1.להכניס כסף למועדון.

2.ליצור יתרון בביטול העונש למשחק הכי חשוב בעיר!!

ניחוש שלי , העסקונה תנצח , אופציה 3 תופעל וכרגיל בית הדין הוא בדיחה עצובה (גם אם תוכיחו לי שטעיתי זה לא משנה שהם בדיחה).

אבל...

למרות שהסיכוי לזכות בהגרלה הוא אפסי, אם יש דבר שיהפוך את העונה הזאת מעונה עם תחושה של מיצינו למרגשת (אם נוציא את דרבי המהפך ע"ש דגני ואת איש הגדר די מיכה) זה לחגוג בפרצוף שלהם לצלילי : "העיר ת"א",רק כדי שיסבלו עוד קצת.

הלוואי!!!

מה? אם למישהו יש אינטרס להעביר לרמת גן או לפחות לבטל את העונש, זה שלנו. שיזדיינו החצי מליון או מליון שקל שיקבלו מזה. להביא 10-15 אלף צהובים לדרבי כזה? פרייסלס

מה? אם למישהו יש אינטרס להעביר לרמת גן או לפחות לבטל את העונש, זה שלנו. שיזדיינו החצי מליון או מליון שקל שיקבלו מזה. להביא 10-15 אלף צהובים לדרבי כזה? פרייסלס

אם זה יהיה בר"ג הם יעשו הרבה יותר מחצי מליון, וגם יותר ממליון אני חושב

וכדי שהם באמת יעשו את הקופה הם יצטרכו להביא לנו יותר מ15 אלף כי אני לא רואה איך הם מביאים 25 אלף (אוהדים שלהם לא יתלהבו לבוא לראות אותנו אלופים)

אם זה יהיה בר"ג הם יעשו הרבה יותר מחצי מליון, וגם יותר ממליון אני חושב

וכדי שהם באמת יעשו את הקופה הם יצטרכו להביא לנו יותר מ15 אלף כי אני לא רואה איך הם מביאים 25 אלף (אוהדים שלהם לא יתלהבו לבוא לראות אותנו אלופים)

הם יעשו באיזור הטריליון לדעתי

אם זה יעבור לר"ג הם גג יביאו 8 אלף, אנחנו לפחות 25 אלף.

תשמעו, אם מכופפים את החוקים כדי שרמת השרון והפועל פ"ת ישמנו את חשבונות הבנק שלהן צריכים לתת גם להפועל.

בשנה שעברה לחצנו וקיווינו שיעביר את המשחק לר"ג והשנה אותה סיטואציה בדיוק ואנחנו קוראים לזה עסקונה?

אין לנו שום אינטרס שזה יעבור לר״ג.

מעדיף להקריב ולשבת בבית מאשר שהדרבי יהיה בר״ג.

אתה לא...

תאכלס מבין מאוד את מה שאתה אומר, אין כמו לחגוג בבלומפילד על הפועל זה כמו חלום ור"ג יהרוס הרבה, אבל אני לא חושב שיש מישהו שישאלו אותו דוגרי והוא יגיד שלא אכפת לו לפספס, אין מישהו שירצה לפספס את זה ובגלל זה הרוב יעדיפו ר"ג...

תשמעו, אם מכופפים את החוקים כדי שרמת השרון והפועל פ"ת ישמנו את חשבונות הבנק שלהן צריכים לתת גם להפועל.

בשנה שעברה לחצנו וקיווינו שיעביר את המשחק לר"ג והשנה אותה סיטואציה בדיוק ואנחנו קוראים לזה עסקונה?

בשנה שעברה? מה רצית? לחגוג על רמה"ש בגרונדמן? לעיני קופסת סרדינים? ברור שלא היה אכפת לנו שרמה"ש תרוויח מזה, מי זאת בכלל רמה"ש?
רצינו שתהיה אווירה של יום חג, של משהו גדול ור"ג מלא בצהובים>גרונדמן עם מקום לאוהד וחצי בצד אחד וזוג קשישים שיצאו לבילוי פרוע במשחק גארבג' טיים בליגת העל מהצד השני...
הפועל לעומת זאת הרבה יותר מציק לי שהם ירוויחו, אני הרבה יותר רוצה שזה יהיה בבלומפילד, לתת להם את זה חזק בתוך הלב, מבחינתי שיעשו חארקירי המוני מיד עם שריקת הסיום...

לא הבנתי

מאוד פשוט , הכל מסריח , בין אם זה כסף (ובמקרא הזה אנחנו לכאורה מרוויחים יותר אוהדים במשחק שיכול להיות הכתרה) ובעיקר בין אם זה ספין על מנת לבטל את העונש ממשחק הדרבי .

מה הם רוצים בעצם? דרבי עם בלומפיד מלא , כדי למכור עוד כמה אלפים ליציעם שלהם.

על מה ולמה זה מגיע להם??

אתה לא...

תאכלס מבין מאוד את מה שאתה אומר, אין כמו לחגוג בבלומפילד על הפועל זה כמו חלום ור"ג יהרוס הרבה, אבל אני לא חושב שיש מישהו שישאלו אותו דוגרי והוא יגיד שלא אכפת לו לפספס, אין מישהו שירצה לפספס את זה ובגלל זה הרוב יעדיפו ר"ג...

בר״ג זה לא זה, זה פלסטיק.

מעדיף לראות בפרלה ולתת משם ריצה לבלומפילד אם וכאשר.

אם זה יעבור לר"ג הם גג יביאו 8 אלף, אנחנו לפחות 25 אלף.

איזה 8 בדיוק? יש להם בסביבות 8 אלף מנויים, אבל למה שהם יבואו לדרבי אליפות של מכבי? אתה היית הולך לדרבי שהפועל חוגגת עליך?

ועוד תוסיף את זה שזה ברמת גן.

קיצר הם יביאו בגג 5 וגם זה ביום טוב של הקהל שלהם.

איזה 8 בדיוק? יש להם בסביבות 8 אלף מנויים, אבל למה שהם יבואו לדרבי אליפות של מכבי? אתה היית הולך לדרבי שהפועל חוגגת עליך?

ועוד תוסיף את זה שזה ברמת גן.

קיצר הם יביאו בגג 5 וגם זה ביום טוב של הקהל שלהם.

1) בעונה המזופתת הזאת שלהם הם ישמחו לדחות לנו את חגיגות האליפות בשבוע נוסף (לא בטוח שזה יעזור להם, אבל הם יכולים לנסות)

2) כל עוד יש להם סיכוי להגיע לאירופה, העונה הזאת לא גמורה מבחינתם.

3) זה דרבי, הם ישמחו לנצח אותו בלי קשר ל 1 ו 2.

תחשבו על זה שאם המשחק יועתק לאיצטדיון ר"ג, ונניח ובאמת יימכרו כ 25 אלף כרטיסים (בין אם לאוהדי מכבי או הפועל), תכפילו את זה ב 100-120 שקל - זאת הכנסה של מעל 2 מיליון (בקיזוז הוצאות שיטור ואבטחה)

בעצם יש אחוז מסויים של כרטיסי נוער, אבל בטח הם יוציאו הכי מעט שאפשר, ועדיין יעשו קופה רצינית. לא רוצה לעזור להם.

1) בעונה המזופתת הזאת שלהם הם ישמחו לדחות לנו את חגיגות האליפות בשבוע נוסף (לא בטוח שזה יעזור להם, אבל הם יכולים לנסות)

2) כל עוד יש להם סיכוי להגיע לאירופה, העונה הזאת לא גמורה מבחינתם.

3) זה דרבי, הם ישמחו לנצח אותו בלי קשר ל 1 ו 2.

תחשבו על זה שאם המשחק יועתק לאיצטדיון ר"ג, ונניח ובאמת יימכרו כ 25 אלף כרטיסים (בין אם לאוהדי מכבי או הפועל), תכפילו את זה ב 100-120 שקל - זאת הכנסה של מעל 2 מיליון (בקיזוז הוצאות שיטור ואבטחה)

בעצם יש אחוז מסויים של כרטיסי נוער, אבל בטח הם יוציאו הכי מעט שאפשר, ועדיין יעשו קופה רצינית. לא רוצה לעזור להם.

ובדיוק בגלל הסיבות שציינת לא אמרתי שרק הארגון שלהם יגיע. אתה בעצם אומר שכל המנויים יגיעו וגם עוד אנשים בלי מנוי?

פשוט אין מצב.

ובדיוק בגלל הסיבות שציינת לא אמרתי שרק הארגון שלהם יגיע. אתה בעצם אומר שכל המנויים יגיעו וגם עוד אנשים בלי מנוי?

פשוט אין מצב.

כתבת "קיצר הם יביאו בגג 5 וגם זה ביום טוב של הקהל שלהם."

אז.. לא, אתה טועה. יבואו כל המנויים (ותחשוב שאם המשחק יהיה בר"ג, גם אי אפשר לספסר את המנוי לאוהדי מכבי, כי לא יהיה חסרים כרטיסים)

ומניתי לך 3 סיבות למה המשחק הזה כן חשוב להפועל ולקהל שלהם, אז למה שלא יבואו כל 8 אלף המנויים + עוד כמה אלפים?

dow לא הבנתי למה שימכרו 25 אלף

הרי רמת גן 40 אלף, פחות ה8 אלף מנויים שלהם שווה 32 אלף

וכן הם יעשו +- 2 מליון

סבבה, יכול להיות שיגיעו עוד כמה אלפים, זה לא ממש משנה כרגע (ועדיין קשה לי להאמין שר"ג יהיה מלא לגמרי.. בכל זאת, יש גבול למזוכיסטיות של אוהדי הפועל וקח בחשבון גם שלא בטוח שהמשחק הזה יהיה אכן משחק האליפות - ר"ג לא יהיה מלא (גם שנה שעברה מול רמה"ש לא היה 100% שנקח את האליפות, אבל הסיכוי לנצח את רמה"ש גדול יותר מאשר לנצח בדרבי אחרי הכל, ככה שכל מיני כאלה שמגיעים רק למשחק אליפות לא בטוח שיבואו) )

אז.. לא, אתה טועה. יבואו כל המנויים (ותחשוב שאם המשחק יהיה בר"ג, גם אי אפשר לספסר את המנוי לאוהדי מכבי, כי לא יהיה חסרים כרטיסים)

ומניתי לך 3 סיבות למה המשחק הזה כן חשוב להפועל ולקהל שלהם, אז למה שלא יבואו כל 8 אלף המנויים + עוד כמה אלפים?

סבבה, יכול להיות שיגיעו עוד כמה אלפים, זה לא ממש משנה כרגע (ועדיין קשה לי להאמין שר"ג יהיה מלא לגמרי.. בכל זאת, יש גבול למזוכיסטיות של אוהדי הפועל וקח בחשבון גם שלא בטוח שהמשחק הזה יהיה אכן משחק האליפות - ר"ג לא יהיה מלא (גם שנה שעברה מול רמה"ש לא היה 100% שנקח את האליפות, אבל הסיכוי לנצח את רמה"ש גדול יותר מאשר לנצח בדרבי אחרי הכל, ככה שכל מיני כאלה שמגיעים רק למשחק אליפות לא בטוח שיבואו) )

אתה מתווכח פה בכח ונאחז בסיבות הזויות... בגלל שהסיכוי לנצח את רמהש גבוה יותר מלנצח את הדרבי אז יגיעו פחות אוהדים לדרבי מאשר למשחק אליפות אשתקד? להיפך, לחגוג אליפות בדרבי? אין אוהד צהוב שלא ירצה להיות באיצטדיון...

מאוד פשוט , הכל מסריח , בין אם זה כסף (ובמקרא הזה אנחנו לכאורה מרוויחים יותר אוהדים במשחק שיכול להיות הכתרה) ובעיקר בין אם זה ספין על מנת לבטל את העונש ממשחק הדרבי .

מה הם רוצים בעצם? דרבי עם בלומפיד מלא , כדי למכור עוד כמה אלפים ליציעם שלהם.

על מה ולמה זה מגיע להם??

שיתנו להם להשאיר את 4-5 ב4-5

אבל לא למכור אפילו כרטיס אחד.

גם אם נפסיד לסכנין, המשחק יהיה עשוי להכריע את האליפות כל עוד ננצח וב״ש לא.

ואם יעברו לרמת גן תהיה בטוח שהוא יהיה מלא, הרבה יותר ממה שהיה מול רמה״ש, כן גם מאחורי הלפיד וגם ב6-7