Jump to content

הגרלת כרטיסים לדרבי

Double

Recommended Posts

אני שאלתי בפייסבוק של מכבי מתי מתחילה ההגרלה וענו לי כשזה יהיה רלוונטי - יעדכנו.

נשלח מהbo habibi neshtagea שלי ע"י Tapatalk

מה הם אהבלים היא כבר התחילה

זה הגרלה לא אמיתית.הם כתבו לי שכשיתחיל האמיתית הם יודיעו..מי שזייף את ההגרלה יכול לעשות משהו עם הפרטי מנוי שלי כמו ביטול מנוי?או שבהגרלה האמיתית אני לא יוכל להירשם כי זה נקרא שנרשמתי פעמיים?

יאללה שיגרילו כל מי שנרשם עד עכשיו יותר סיכוי לזכות

תפסיק להטעות אנשים ועוד לקבוע כזו עובדה אידיוטית.

העמוד הזה לא קשור לשום הגרלה ומדובר בתקלה באתר של מכבי, לדעתי מי שנרשם לא נכנס להגרלה ויצטרך להירשם בשנית.

תשלחו פייסבוקים למכבי עשו עלינו קטע

ומי עשה עליך קטע?

מצאת איזשהו עמוד באתר של מכבי שמדבר על הגרלה, מכבי לא פירסמו את העמוד הזה ולא אמרו שום מילה על הגרלה, אם כבר אתה עשית קטע.

ומי עשה עליך קטע?

מצאת איזשהו עמוד באתר של מכבי שמדבר על הגרלה, מכבי לא פירסמו את העמוד הזה ולא אמרו שום מילה על הגרלה, אם כבר אתה עשית קטע.

זה היה אמין דומיין רשמי של מכבי, כל הפרטים של ההגרלה, למה שאני לא יאמין לזה?

פתאום מכבי גילו פאשלה והורידו את זה, שיביאו לנו הסברים.

זה היה אמין דומיין רשמי של מכבי, כל הפרטים של ההגרלה, למה שאני לא יאמין לזה?

פתאום מכבי גילו פאשלה והורידו את זה, שיביאו לנו הסברים.

איזה הסברים?

זה שמצאת דף רנדומלי שמדבר על הגרלה לא אומר שהייתה כזו, הרי כולנו יודעים טוב מאוד שאם הייתה הגרלה אז הייתה הודעה בפייסבוק ובעמוד הראשי באתר.

אל תנסה עכשיו לבקש הסברים ממכבי או כל דבר אחר שמטרתו רק להוציא פיצוי מהקבוצה בדמות כרטיסים לדרבי.

אתה החלטת על דעת עצמך שנפתחה הרשמה להגרלה ושכנעת עשרות ואפילו מאות אנשים להירשם.

אם תסתכל בתגובות אתה תראה שהדבר הראשון שאמרתי זה שעדיף לחכות להודעה רשמית, אבל מושון יודע יותר טוב מכולנו והחליט שיש הגרלה.

איזה הסברים?

זה שמצאת דף רנדומלי שמדבר על הגרלה לא אומר שהייתה כזו, הרי כולנו יודעים טוב מאוד שאם הייתה הגרלה אז הייתה הודעה בפייסבוק ובעמוד הראשי באתר.

אל תנסה עכשיו לבקש הסברים ממכבי או כל דבר אחר שמטרתו רק להוציא פיצוי מהקבוצה בדמות כרטיסים לדרבי.

אתה החלטת על דעת עצמך שנפתחה הרשמה להגרלה ושכנעת עשרות ואפילו מאות אנשים להירשם.

אם תסתכל בתגובות אתה תראה שהדבר הראשון שאמרתי זה שעדיף לחכות להודעה רשמית, אבל מושון יודע יותר טוב מכולנו והחליט שיש הגרלה.

לא מבקש שום פיצוי להוציא כרטיסים, גם ככה הסיכוי להשיג כרטיסים בהגרלה הזאת שואף לאפס.

אתם יוצרים בעיות (במרכאות אולי) ואז מתלוננים. זה מצוין שמכבי לא מוציאה כלום עד הודעה רשמית, אבל יש כאן משתמשים שמנסים תמיד להיות ראשונים וזו לא פעם ראשונה שיוצאים מכאן לינקים לפני הפרסום בפייסבוק וכו'. אז נרשמתם לפני שהודיעו רשמית כי מישהו מצא/בטעות פורסם הלינק בלי שהודיעו ורק מי שממש חיפש מצא, עכשיו גם יש ביקורת?

מכבי כתבו לי בפייסבוק שההגרלה לא בתוקף, צריך להירשם עוד פעם כשהם יפרסמו.

אתם יוצרים בעיות (במרכאות אולי) ואז מתלוננים. זה מצוין שמכבי לא מוציאה כלום עד הודעה רשמית, אבל יש כאן משתמשים שמנסים תמיד להיות ראשונים וזו לא פעם ראשונה שיוצאים מכאן לינקים לפני הפרסום בפייסבוק וכו'. אז נרשמתם לפני שהודיעו רשמית כי מישהו מצא/בטעות פורסם הלינק בלי שהודיעו ורק מי שממש חיפש מצא, עכשיו גם יש ביקורת?

תכתוב הגרלת כרטיסים לדרבי זה התוצאה הראשונה בגוגל, לא צריך להיות גאון בשביל למצוא את ההגרלה, זה גם אותו לינק שהיה הגרלה קודמת.

אז בסדר, פחות "סודי" משחשבתי, ועדיין. למה צריך לחפש בגוגל? אם מישהו נכנס לזה דרך האתר הרשמי כי היה קישור "הגרלה" אז יודע מה, חוזר בי. מי שניסה לחפש בכוח ובטעות מצא - אז בסדר, תקלה של מכבי וקורה. "עשו עלינו קטע", מעניין אם מישהו גם חושב שרימו אותו...

פעם הבאה תחכו להודעה רשמית, חשבתי שזה מה שאתם אוהבים.

קיצר כמו שזיגפלד כתב - ההגרלה עדיין לא התחילה והלינק לא היה אמור להיות פעיל. כשמכבי תדע את הפרטים הסופיים של המשחק (למשל: איפה הוא יתקיים) אז הם יידעו אם יש צורך בהגרלה ואם כן אז הם יעדכנו. בנוגע לכל אלו שנרשמו עד עכשיו - הם יעדכנו בהמשך אם יש צורך להירשם שוב או לא. בקיצור, חוזר להודעה של זיגפלד - חכו להודעה רשמית של המועדון.