Jump to content

שנים רבות אני יושב ומחכה

מנג'ר יונייטד

Recommended Posts

לא זכינו באליפות מעולם, אבל העונה סיימנו את הליגה במקום הראשון בפעם הראשונה אי פעם, מה שמקנה לנו יתרון ביתיות לכל אורך הפלייאוף.

השיטה: הטוב משלושה משחקים ברבע הגמר, הטוב משלושה משחקים בחצי הגמר והטוב מחמישה משחקים בגמר.

היריבה ברבע הגמר - רמת השרון.

היריבה בחצי הגמר (אם נעבור את רמת השרון כמובן) - המנצחת בסדרה בין הרצליה למוצקין.

הפלייאוף מתחיל ביום שישי בשעה 16:00 בהדר-יוסף (הועבר מתיכונט באופן חד-פעמי עקב אליפות אירופה בהרמת משקולות).

יאללה מכבי!

עד היום למרות הנפילה בגביע הייתי בטוח מאוד שמכבי תזכה באליפות, היום אחרי התיקו ברמהש וכפיית משחק שלישי עלינו ירד לי כל הביטחון.
מעיין דעתך...?

המשחק השני מסתיים ב28-28, הולכים למשחק שלישי.

מעיין/מישהו שיודע, מה קורה אם במשחק השלישי רמה"ש מנצחת (עד 11 הפרש)?

משחק חלש ומאכזב מאוד של הקבוצה אתמול. אם רמת השרון מנצחת עד 11 הפרש אז אנחנו עדיין עולים.

עד היום למרות הנפילה בגביע הייתי בטוח מאוד שמכבי תזכה באליפות, היום אחרי התיקו ברמהש וכפיית משחק שלישי עלינו ירד לי כל הביטחון.

מעיין דעתך...?

אחרי ההפסד בגביע אני עדיין האמנתי שזאת החלקה נקודתית. ברגע שהפסדנו במשחק בהרצליה במחזור לאחר הגביע, פספסנו את ההזדמנות ליצור מאזן אימה ואני אישית הפנמתי שתואר לא ניקח השנה (עם כל הצער שבדבר והלוואי שאתבדה).

אישית, אני כבר לא מאמין בסיכוי שלנו לזכות באליפות, ואני אומר את זה בקומץ כדוריד כבר למעלה מחודש. כמו בעונות הקודמות, גם העונה אנחנו הכי טובים ב"כדוריד נטו", אבל ממש לא הכי טובים מבחינת מנטליות שדרושה בשביל לזכות בתארים.

יש לנו את השחקנים הכי טובים בליגה כמעט בכל עמדה, יש לנו עומק ויש לנו שחקנים מנוסים שהוכיחו את הווינריות שלהם במקום אחר.

מה זה אומר שחסר לנו? מסורת. יכולת לבצע התאמות דרושות במהלך המשחקים. ועוד כל מיני דברים שאעדיף לפרט לגביהם בסיום העונה.

אני מקווה שהתיקו אתמול יעיר את השחקנים. מההיכרות שלי עם המערכת, בעונות קודמות זה דווקא שיקף את זה שהגרוע מכל עדיין לפנינו (ומי שחושב שמוצקין זה טיול בפארק שיזכור שהם הדיחו את הרצליה בלי ביתיות ושהאולם שלהם הכי ביתי בליגה).

אני יודע שזה נשמע נורא נדוש וקלישאתי אבל הקהל יכול להיות האקס פקטור. אם נצליח להביא עוד 20 אוהדים בכל משחק, ולהגיע למצב שיש לנו קהל של 100 אוהדים מעודדים ומחוברים בכל אחד מהמשחקים בסדרת הגמר (אם נעפיל לשם) אנחנו יכולים לעשות את זה.

ההימור שלי? עוברים את מוצקין 2:0 או 2:1, מפסידים את המשחק הראשון בבית (בתיכונט) מול אחת הראשלציות (כנראה מכבי), מפסידים את השני בחוץ, מנצחים את השלישי ומפסידים את הרביעי מול הראשלצית שתחגוג אליפות.

מעיין, ההפסד להרצליה אחרי הגביע היה במקום מסויים טבעי. הקבוצה הגיעה לאיזה פייק וקיבלה כאפה, טבעי שבמשחק ליגה חסר עניין היכולת תהיה מושפעת.

סדרות פלייאוף זה הרבה דינמקיה ומומנטום, מה שקורה עכשיו לאו דווקא מצביע מה יהיה בהמשך.

גם בעונה שעברה הפועל ראשון היתה ניראת לא טוב ברבע גמר פלייאוף ולפני, ואז פתאום הם לקחו ניצחונות בשיניים עלינו ולקחו אליפות בגמר פלייאוף.

הבסנו אתמול את רמת השרון 32:17 במשחק מיותר שלא היה צריך להתקיים בכלל. אני מקווה שהתיקו במשחק הקודם יהיה צלצול ההשכמה והכאפה המצלצלת שהיינו צריכים לקבל לקראת חצי הגמר (מוצקין זה מוקש) והגמר (אם נעבור את מוצקין).

נהניתי לראות אתמול את הקבוצה מחויבת ולוחמנית, וגם את זה שאבי נתן לכל שחקני הסגל הרבה דקות (במשך רוב המחצית השנייה היינו על המגרש עם ההרכב השני פלוס מינוס) ועל הדרך גם ניצל את המשחק כדי לתרגל סוגי הגנות שונות ומעניינות.

יום שישי - שעה 16:00 - אולם תיכונט - משחק ראשון בסדרת חצי גמר הפלייאוף (הטוב משלושה) מול קרית מוצקין.

עוד 5 ניצחונות ויש תואר.

2611_64753339444_1942629_n.jpg
מכבי ביתרון 1:0 בסדרת חצי גמר הפלייאוף אחרי ניצחון 28:23 על קרית מוצקין.
ניצחון ביום שלישי בקרית מוצקין ומכבי עולה לגמר הפלייאוף.

בחצי גמר השני 25:25 בין הפועל ראשל"צ למכבי ראשל"צ.

כמה דברים מעודדים מהמשחק היום:

1. נחישות. סוף סוף מכבי הבינה שנחישות ומלחמה זה דברים שמנצחים משחקים בפלייאוף. ההגנה הייתה היום מעולה וגם השוערים עשו עבודה טובה מאוד.

2. אבי רש. אבי בא היום בטירוף, וזה השפיע על הקבוצה. הוא ישב לשחקנים שלנו ולשופטים על הראש, השתולל על הספסל ולקח פסקי זמן ברגע שהקבוצה איבדה ריכוז. בנוסף, הוא ידע לשנות הגנות ולהפתיע את מוצקין.

3. עומר דבדה. הקפטן שלנו וכמה שמגיע לו להניף צלחת. אישיות מדהימה, ספורטאי ענק ומעל הכל מנהיג.

הדברים הפחות טובים:

1. קהל. מילא זה שאנחנו באים רק הקומץ (פחות מעשרה אנשים), אבל הקהל הרחב שלנו לא מעורב. לא צועקים יש, אפילו לא מוחאים כפיים. ככה לא ניקח אליפות.

2. ריכוז בהתקפה. יותר מדי איבודי כדור מיותרים, לפחות שש-שבע החטאות במתפרצות ובמצבים שאסור להחטיא מהם.

3. קילריות. עדיין לא קילרים. יכלנו והיינו צריכים להרוג את המשחק בשלב מוקדם יותר וגם לצאת ממשחק עם יכולת הגנתית כל כך טובה בהפרש גבוה יותר.

היום ב-20:00 בקרית מוצקין - ניצחון ואנחנו בגמר הפלייאוף.

עוד מעט יוצאים לדרך (הקומץ שמורכב היום מחמישה אנשים).

עדכון שמח-עצוב: גיל פומרנץ יצטרף לאחיו חן וישחק בקבוצה גרוסוולדשטאט החל מהעונה הבאה. בהצלחה גיל!

היי, משחקי הבית יהיו בימי שישי לדעתי, אבל משחקי החוץ יהיו בימים שני או שלישי (סביר להניח).

ניצחון מרשים של הקבוצה שלנו היום למרות מחצית ראשונה פושרת על גבול הבינונית. המון אופי, ניהול משחק טוב של אבי ומעל הכל - רוח של קבוצה לוחמת ווינרית. משהו שלא ראיתי מאיתנו הרבה מאוד זמן.

עשרה ימים זה המון להתכונן, לבנות את הכושר לקראת השיא ולהכין הפתעות לגמר.

9.5 באולם תיכונט - מתחילים את הצעדים האחרונים במסע אל האליפות המיוחלת. לא יהיה קל אז צריכים כל אוהד.

נפגוש את הפועל ראשון בסדרת הגמר. הטוב מחמישה. יתרון הביתיות אצלנו.

משחק ראשון יום שישי הבא, 9.5 באולם תיכונט, משחק שני ביום שלישי 13.5 בנאות אשלים, משחק שלישי ביום שישי לאחר מכן בתיכונט 16.5.

משחקים נוספים ככל שיידרשו.

בחייאת, אל תפקירו אותנו מול הפועל. פאקינג שלושה ניצחונות מאליפות.

עוד שלושה ימים מתחילה סדרת הגמר

השנה עשינו הסטוריה במספר תחומים:

פעם ראשונה סיימנו את הליגה הסדירה במקום הראשון

פעם ראשונה ניצחנו משחק בסדרת חצי גמר פלייאוף

פעם ראשונה שאנחנו בסידרת גמר

נשאר רק דבר אחד והוא

פעם ראשונה לקחת אליפות.

הפועל ראשון לציון יריבה ראויה וחזקה משחקת באדום

האוהדים שלה ברובם אוהדי הפועל תל-אביב

הפועל ראשון לציון כבר קנו 250 כרטיסים וביקשו לקנות עוד

השחקנים ואנחנו הצוות המקצועי מתכוננים במלוא המרץ

מה שנותר זה למלא את היציע באוהדים בצבע הנכון

שירעידו את האולם וידחפו את השחקנים לנצח ולעשות היסטוריה

ולהביא את האליפות

אני קורא לכולכם להגיע י

יום שישי 16.00-יוצאים לדרך

איל

רגע לפני שחוזרים לבלומפילד לחגוג אליפות שנייה ברציפות, יש עוד מחלקה במועדון הזאת שרוצה לחגוג אליפות ראשונה בהיסטוריה.
יום שישי בשעה 16:00 באולם תיכונט - מכבי כדוריד פותחת את סדרת גמר הפלייאוף מול הפועל ראשון.
מי שרוצה מוזמן להגיע
אני לא אופטימי לגבי כמות הקהל או הסיכויים שלנו בגמר, למרות שאנחנו הקבוצה הכי טובה בארץ.
אני כן חושב שעם תמיכה של קהל גדול ומעודד הסיכוי שלנו ישתפר פלאים.
מי שיכול - קבוצה מרגשת שעשתה עונה ענקית (מקום ראשון בסיום העונה הסדירה, העפלה ראשונה בהיסטוריה לגמר פלייאוף) צריכה כל אוהד.
בטח ובטח מול כ-300 אוהדים של הפועל (רובם הורים ומחלקת הנוער שלהם אבל עדיין מעודדים).
אני אעדכן ככל שהסדרה תתקדם.