Jump to content

פיו פיו גם בדרביסל בבהדר יוסף

קייפטאון

Recommended Posts

סתם שאלה, כששרים כל משחק נגד סכנין "חלאיילה מת" נותנים לו לגיטימציה לעלות ל-11 ולהרביץ לאוהדים? כי אני חושב שהרבה אוהדים יפסיקו לשיר אם זה הנוהל החדש.

אין שום לגיטימציה להרביץ לאף אדם, אבל אני לא חושב שזה ראוי להבדיל בין אלימות מילולית לבין אלימות פיזית - מבחינתי זה אותו הדבר ויותר מזה! יש אנשים שאלימות מילולית יכולה לפגוע בהם הרבה יותר מאשר אלימות פיזית. זה שכל אחד בוחר את המוסר שלו ומצדיק את מעשיו זה משהו אחד, אני אישית מנסה לא להתייפיף יותר מידי וחושב שאם יש אוהד שקורא לסופו כושי, ****, גרמני או כל קללה חריפה אחרת זה מבחינתי שקול למכות פיזיות ואז הוא מביא את זה על עצמו. אבל רק מבחינתי כי החוק אומר אחרת.

תפסיקו להתחסד גם כן אתם " הוא ספורטאי, לא היה צריך להגיב ככה" כשיקללו את אמא שלכם אתם תהיו אחלה בהמות שיש, יש דברים שלא נשארים אדישים.

ברגע שאתה לא מייצג רק את עצמך אתה חייב להיות מאופק ולהתנהג לפי הסטנדרטים שמקום העבודה שלך מייצג. למרות שבתור אוהד מכבי התגובות של שמעון ובלאט מרגשות, בתור אדם מהצד זה קצת לא במקום לגבות ככה אלימות של שחקן בתירוץ של "הם התחילו".

ושוב, אין ספק שהפסטיבל מוגזם- אבל בדיוק בגלל זה הוא היה צריך להימנע מזה מלכתחילה.

אין שום לגיטימציה להרביץ לאף אדם, אבל אני לא חושב שזה ראוי להבדיל בין אלימות מילולית לבין אלימות פיזית - מבחינתי זה אותו הדבר ויותר מזה! יש אנשים שאלימות מילולית יכולה לפגוע בהם הרבה יותר מאשר אלימות פיזית. זה שכל אחד בוחר את המוסר שלו ומצדיק את מעשיו זה משהו אחד, אני אישית מנסה לא להתייפיף יותר מידי וחושב שאם יש אוהד שקורא לסופו כושי, ****, גרמני או כל קללה חריפה אחרת זה מבחינתי שקול למכות פיזיות ואז הוא מביא את זה על עצמו. אבל רק מבחינתי כי החוק אומר אחרת.

אם הוא היה מביע מחאה ספורטיבית תאמין לי שהכותרות והפסטיבל היו שונים לגמרי.

במקרה הזה הוא אולי היה צודק אבל מאוד לא חכם.

"שיחקתי בהרבה מגרשים בעולם, אבל בחיים לא ראיתי קבוצה שלא מכבדת את ההמנון של המדינה שלה. לכן אין לי מה לומר על האוהדים האלה. ההמנון מתנגן במשך דקה והם לא מפסיקים לקלל. מה אפשר לצפות מאנשים שמתנהגים ככה?"

:wubyellow3:

תפסיקו להתחסד גם כן אתם " הוא ספורטאי, לא היה צריך להגיב ככה" כשיקללו את אמא שלכם אתם תהיו אחלה בהמות שיש, יש דברים שלא נשארים אדישים.

הוא מקבל איזה מיליון דולר לשנה בשביל לשחק במכבי ועכשיו הוא לא יהיה איתנו חלק מהמאני טיים של העונה בגלל השטות הזאת. אז כן בשביל הסכום שהוא מקבל הוא צריך לשלוט בעצמו כמו שכל שחקן אחר עושה.

זה לא שונה מההרחקה חסרת האחריות של פריצה בדרבי ואף יותר גרוע.

אם הוא היה מביע מחאה ספורטיבית תאמין לי שהכותרות והפסטיבל היו שונים לגמרי.

במקרה הזה הוא אולי היה צודק אבל מאוד לא חכם.

לא יודע אם זה יכול להעיד על חוכמה. קצת אמפתיה. קיללו אותו קללות שהוא לא רגיל אליהן. אני גם התעצבנתי מהקללות האלה בעבר, התבגרנו, עבר. כנראה זה חדש לו, לקח קשה, הגיב באימפולסיביות. עדיין, הוא לא הרג אף אחד. אף אחד לא נפצע. אני לא חושב שזו התנהגות ראויה והייתי שמח אם זה לא היה קורה, מצד שני באמת על הזין שלי וכל מי שקורא לעצמו אכבר גבר ויודע לקלל כמו גנגסטר שיהיה גם גנגסטר לעמוד מול אותו בן אדם שהוא קילל. לקללות יש כתובת, במקרה הזה מדובר בטעות בכתובת. מקווה שאותו אוהד נפצע תוך כדי הבריחה מסופו.

מקווה שאותו אוהד נפצע תוך כדי הבריחה מסופו.

לפי צורת המנוסה שלו יש סיכוי שהוא רמס בדרך איזה עשרה ילדים של הפועל.

כן, האוהדים שקיללו אותו (בייחוד אם השתמשו בקללות גזעניות כאלה) הם חלאות. אבל החוק מבדיל ביניהם מסיבה מסוימת, והחוק מהיותו חוק אמור לייצג את המוסר החברתי. המעשה שלו אולי "מרגש" (לא מרגש אותי כשמרביצים לאוהדים באשר הם, אבל זה רק אני) אבל הוא בעיקר פסול.

כן, האוהדים שקיללו אותו (בייחוד אם השתמשו בקללות גזעניות כאלה) הם חלאות. אבל החוק מבדיל ביניהם מסיבה מסוימת, והחוק מהיותו חוק אמור לייצג את המוסר החברתי. המעשה שלו אולי "מרגש" (לא מרגש אותי כשמרביצים לאוהדים באשר הם, אבל זה רק אני) אבל הוא בעיקר פסול.

שמע, בוא נדבר תכלס. אם לאבא או לצורך העניין לארז אדלשטיין אין שום בעיה עם זה שהבן היקר שלו יושב ביציע ששרים שם שירי שואה, קללות של **** וכל טוב אז אין לאף אחד מה להלין על בעיה מוסרית או בריחת אוהדים מהיציעים. לא ראיתי שהרביצו לאוהדים באשר הם. בסה"כ הוא רדף אחרי אותו אחד שירק עליו או עשה לו מה שעשה. פסול אבל אי אפשר לומר שזה לא לגיטימי.

איזה חוק?

הבינלאומי, המקומי או שור נוגח?

לא מצדיק את הטמבל, אבל איך נגיד... YOU HAD IT COMING...

קצת מפליאה אותי הפליאה של כולם.

אם אקדחי אצבעות יכולים להוביל לרצח, אין שום סיבה שקללות לא יוכלו להוביל להתפרצות.

זה לא עובד ONE WAY.

(אני בכלל לא מבין מה הביג פאקינג דיל, הבנאדם כמו בכל הקריירה שלו לא פגע בכלום).

מאז הקדנציה הראשונה של סופו ידענו שהוא בן אדם עם חזות מאיימת אבל יחד עם זאת בעל נפש רגישה ופגיעה

הוא אמנם לא היה צריך לנהוג ככה, אבל אוהדי הפועל חבורה של טבעונים צבועים עם פה מטונף, צר לי על הבן של אדלשטיין שלומד עברית למתקדמים באקדמיה של אולטרס הפועל

ראו עכשיו ביציע העיתונות איך האוהד הטיפש קילל אותו לתוך המערה. סופו כל המשחק קולל ואיחלו לו **** ושהמשפחה שלו תישרף, תארו אתכם במקומו.

לא הייתם רוצים לפרק במכות את הבן אדם שיושב מולכם, שעה וחצי מקלל אתכם, בלי הפסקה? לא?

תארו לעצמכם שפעם אחת אומרים לכם "שלאמא שלו תהיה ****". פעם אחת.

לא הייתם משתגעים ומשתוללים? לא?

תחשבו שהוא ספג את זה כל המשחק. כ-ל ה-מ-ש-ח-ק.

לא נגע באף אחד...

ולא "נרמס ההמון בקהל"..

אוהד הפועל פחדן הוא שגרם לכל המהומה,

אם הוא גבר לקלל ולירוק, שיהיה גבר לעמוד מול סופו

סוף סוף מישהו מלמד את הילדי שואה האלו לקח

הפנאטיקס מסכמים את זה הכי טוב:

"

ממש כמו הילד המנוזל, המסכן, האומלל שיודע לעמוד מאחורי המורה ולקלל את ההוא שמולו, פעם אחר פעם. כשהוא נתפס לבדו ומקבל מכות, הוא מיד רץ למנהל תוך כדי בכי ומסמן עם האצבע כשברקע הוא צועק ״הוא הרביץ לי, לא עשיתי כלום״.

סופו אתה גבר עולם ואח יקר.

99+1

"

תמשיכי לרוץ ילדה תמימה עם קוקיות,רק לא לשכוח דרבי הבא זיג הייל וזילת שואה.