Jump to content

ליגת האלופות שלב רבע הגמר

DoW

Recommended Posts

מה עדיף לקבוע בפנדלים? שערי חוץ זה דבר הרבה יותר הוגן וספורטבי מפנדלים. אין דרך יותר ספורטיבית משערי חוץ.

מה עדיף לקבוע בפנדלים? שערי חוץ זה דבר הרבה יותר הוגן וספורטבי מפנדלים. אין דרך יותר ספורטיבית משערי חוץ.

אבל לפני שפונים לאחד מהאמצעים האלו, שתסכים איתי שאף אחד מהם לא אידיאלי, צריך לעשות הארכה. צריך לפעול להכרעה על המגרש ולא באמצעים יותר מתמטים או שלא קשורים למשחק עצמו. אם עדיין אין הכרעה אז אני מסכים ששערי חוץ עדיפים על פנדלים, למרות שהשניים יותר "סקסיים" ואני בספק אם יובטלו.

מרקו רויס פשוט שחקן מדהים, אני מאמין שבקיץ תהיה מלחמה עליו, מעניין יהיה לראות מי תזכה בשירותיו אם בכלל.

בגרמניה היחידה שיכולה לשים את הכסף זו באיירן, ואני לא רואה את דורטמונד ״נותניים״ גם את רויס לבאיירן.

ובתכלס( ת״א העיר הכי טובה ), ההתקדמות היחידה מדורטמונד בגרמניה זו באיירן.

אז... אני מאמין שהוא ישאר בדורטמונד. ( מקווה לפחות :mushy: )

בגרמניה היחידה שיכולה לשים את הכסף זו באיירן, ואני לא רואה את דורטמונד ״נותניים״ גם את רויס לבאיירן.

יש לו סעיף שחרור כמו לגצה

אם הוא עוזב זה לדעתי לספרד. לא חושב ששחקן בגודל שלו יעזוב לבאיירן עם הסגל הענק, מה גם שאני בטוח שהוא לא מספט אותה יותר מדי. אחרי מה שקרה לקגאווה שהיה במצב דומה לשלו אני בספק אם הוא יעבור לאנגליה, והליגה האיטלקית לא במצב מזהיר. לדעתי הוא ילך או לספרד עם הכסף הגדול והסיכוי הטוב לתארים, או לפ.ס.ז׳ שגם להם כסף בהחלט לא חסר. רק תחשבו על רויס מבשל לאיברהימוביץ׳ וקבאני. צמרמורת.

היה דיבור שיונייטד הולכים עליו חזק בקיץ. שחקן אשש

אחרי איך שייבשו שם את קגאווה, וכשיונייטד בדיוק בעונה הכי גרועה שלה כבר 20 שנה אני חייב לומר שאני אופתע אם הוא יגיע. אפילו את התענוג בלשחק תחת פרגוסון כבר לא יהיה, ולדעתי יש קבוצות שישלמו לו טוב יותר.

קגאווה לא היה כוכב בסדר גודל של רויס, רויס מחזיק לבד קבוצה שלמה(יותר מלבאנדובסקי שלדעתי הוא אוברייטד מטורף)

קגוואה היה ענק שם בדורטמונד כוכב הדאבל שלהם

באיירן עולה עם קרוס, מולר וגצה בקישור ורובן, ריבר ומנזוקיץ בהתקפה הרכב סופר התקפי לעומת מה שעלה בשבוע שעבר

מפחיד ביותר נקווה לטוב

באיירן עולה עם קרוס, מולר וגצה בקישור ורובן, ריבר ומנזוקיץ בהתקפה הרכב סופר התקפי לעומת מה שעלה בשבוע שעבר

מפחיד ביותר נקווה לטוב

חחח אין להם ברירה כל כך, לא נשארו להם קשרים (תיאגו, שוויינשטייגר, חאבי מרטינז, כולם לא יכולים לשחק היום), אז הם עולים עם חצי חלוצים כקשרים..

מביך קצת יורם ארבל

הוא לא שומע כלום מסכן

מילא שממשיכים לתת לו לשדר, למה תמיד את המשחקים המרכזיים?!

הם לא רואים את זה כמונו?

האמת שאתלטיקו בארסה מריח לי כמו משחק מסריח כשבאיירן יונייטד נשמע רווי גולים, אבל מצד שני הראשון יותר מותח.

בסוף יגמר 4-3 מטורף במינכן ו1-0 של בארסה במדריד דקה 86.

מביך קצת יורם ארבל

הוא לא שומע כלום מסכן

מילא שממשיכים לתת לו לשדר, למה תמיד את המשחקים המרכזיים?!

הם לא רואים את זה כמונו?

הקונספירציה שלי אומרת שהוא מוכן לעבוד בחינם בתמורה לזה שערוץ הספורט מטיס אותו למשחקים האלה.

לא רואה אופציה הגיונית אחרת .