Jump to content

באיירן-מכבי

yoash

Recommended Posts

לא תמיד אפשר לשנות מנטליות של מועדון בשנה אחת

זה ההסבר היחידי שאני יכול לחשוב עליו.

שאלה...אומרים שאוברדוביץ המאמן הכי גדול היום בכדורסל האירופאי וגם ארון התארים שלו מוכיח את זה...אז השאלה איך הוא נכשל ככה עם פנר השנה?יש לו סגל מפלצתי,ואפילו להצלבה הוא לא הצליח לעלות.

אף אחד לא מצליח עם קבוצות טורקיות, לא משנה איזה מאמן ואיזה תקציב.

הלוואי שעוד מועדונים גדולים יקימו/ישקיעו במחלקות כדורגל. הרבה יותר כיף ומעניין.

זה גם עושה טוב לשם שלנו כאגודה כששומעים עלינו. גז'גוז' אמר שידע מכבי זאת אימפריה מהכדורסל. שלחתי לינק לתקציר של המשחק אתמול לחברים מדורטמונד. לא כדי לעשות אחוות אנטיפה, כדי להראות שאני אוהד אימפריה ספורטיבית.

אני לא אתנגד שבמקום לשאול מה זה הישראלים המוזרים האלה אנשים יגידו "אה, אלה החבר'ה מהכדורסל, התחילו להשקיע גם בכדורגל". אומר את זה כאוהד כדורגל בעיקר.

לי אישית היה גם כיף לראות את קרלוס צופה במשחק בכתבה של ערוץ הספורט נגד מדריד עונה שעברה ומפצח גרעינים, כשהוא מעודד את מכבי, ונראה שלא פעם ראשונה שצופה בכדורסל. שלא לדבר על הקפיצה של פאולו בשלשה הפסיכית של פניני בשבוע שעבר...

עומר, בשנה הבאה בצ'מפיונס ישאלו את גצה ואת שווינשטייגר אם הם מכירים את מכבי... הם יגידו שהם היו במשחק של מועדון הכדורסל שלהם בשנה שעברה..

זה מה שנקרא ערך המותג.

שאלה...אומרים שאוברדוביץ המאמן הכי גדול היום בכדורסל האירופאי וגם ארון התארים שלו מוכיח את זה...אז השאלה איך הוא נכשל ככה עם פנר השנה?יש לו סגל מפלצתי,ואפילו להצלבה הוא לא הצליח לעלות.

לא מומחה כדורסל וגם לא עקבתי אחרי פנדל - אבל אין כמעט מאמנים שלא היתה להם עונה לא טובה איפשהו.