Jump to content

באיירן-מכבי

yoash

Recommended Posts

יששששששששששששששששששששששששששששש

לא להאמין

הצלחנו להוציא כדור חוץ 7 שניות לסיום

קלענו 2/2 מהקו

ולקחנו את הריבאונד הכי חשוב במשחק

לדעתי הקו האחורי שלנו הכי חלש ב- 8 האחרונות

יותר נכון להגיד שהקו האחורי והקדמי עם אינטליגנציית משחק של חן עזרא.

קבוצה כל כך טיפשה זה משהו שלא ראינו במכבי הרבה מאוד שנים.

"כל אלה שאומרים עלי, אתה יודע מה אני שם עליהם״

דוויד בלאט לב לב לב

אני אומר עליו: מאמן את הקבוצה מתחת לכל ביקורת. בושה שמכבי תל אביב נראית ככה במרץ-אפריל. תוצאות ויכולת פשוט מביכים.

אנחנו בדרך להפסיד אליפות שניה ברצף תחת שרביטו.

לדעתי הקו האחורי שלנו הכי חלש ב- 8 האחרונות

אני אומר עליו: מאמן את הקבוצה מתחת לכל ביקורת. בושה שמכבי תל אביב נראית ככה במרץ-אפריל. תוצאות ויכולת פשוט מביכים.

אנחנו בדרך להפסיד אליפות שניה ברצף תחת שרביטו.

אתה לא חושב שאתה קצת סותר את עצמך?

אתה לא חושב שאתה קצת סותר את עצמך?

יש הבדל בין קו אחורי חלש לבין להכניס קצת שכל בשחקנים שלך #ריקי היקמן

לא יכול להיות שכל משחק אנחנו נאבד כדורים מביכים בהוצאות חוץ במאני טיים. היום ניצחנו, אבל זה כבר עלה לנו בכמה הפסדים.

איך כל משחק אנחנו מובילים ברבע האחרון, ובהפרש נוח, ואז מגיעה הריצה של הקבוצה היריבה ובלאט לא מצליח לעצור אותה?

גם לא היה לי ברור מה בלאט ניסה להשיג עם החמישייה של סופו וזיזיץ' יחד. כל העונה הוא משחק סמול בול, ופתאום הוא מחליט לעבור לשחק עם שני סנטרים (לא 4 ו 5, שני 5), וראו שלמכבי פשוט לא היה מושג מה לעשות בהתקפה במצב שכזה.

מצד שני, כמובן שאפשר לומר שהסגל הזה שווה הרבה פחות, ובזכות בלאט אנחנו הצלחנו להגיע להצלבה, אבל אני לא יודע עד כמה זה נכון. לדעתי האמת היא שגם הסגל יחסית חלש וגם בלאט לא משתמש בו כמו שצריך.

היו חייבים להביא 4 בפגרה, זה כבר מביך לראות את בלו ופניני נטחנים ע"י ה4 של היריבה.

ביחד הם לא לוקחים מעל 4-5 ריבאונדים.

מצד שני הם יוצרים מיס מאץ' בצד השני עם השלשות שלהם

זה הסגנון שבלאט מעדיף, וזה לגיטימי, רק צריך להביא שחקנים מתאימים (לא זיזיץ')

אגב גם אני מעדיף סגנון משחק רגיל עם 2 גבוהים, ואם לתת דוגמה מה NBA - קבוצות כמו ספרס, אינדיאנה, קליפרס ולא מיאמי או יוסטון.

טיוס פשוט מחזיק אותנו בחיים בתקופה האחרונה, ולחשוב שרצו להפטר ממנו לפני כמה חודשים(כבר אז טענתי שהוא שחקן טוב ומדובר ברצון הזוי על גבול המגוחך), מעניין איפה היינו היום בלעדיו.

חיית צבע, הסיומת שלו מתחת לסל מהנקיות שראיתי מגבוה, ונתוני השדה שלו בהתאם.

יהיה קשה במילאנו, אבל כמו בלאט גם אני אוהב את הסיכויים שלנו, יש מאצ'-אפ טוב.

אין להם מפלצות צבע וזו כבר הקלה עם הכדורסל הנמוך שלנו, כל הלחץ עליהם, ואפשרי ביותר לגנוב משחק חוץ.

רק צריך לחזור ליכולת ולביטחון של לפני התקופה הרעה הזאת.

לעומת זאת, אם היינו נגד ברצלונה חבל על הכרטיס טיסה. אפרופו מאצ'-אפים, ברצלונה ומכבי זה פשוט לא זה (מבחינת מכבי).

הלוואי שעוד מועדונים גדולים יקימו/ישקיעו במחלקות כדורגל. הרבה יותר כיף ומעניין.

זה גם עושה טוב לשם שלנו כאגודה כששומעים עלינו. גז'גוז' אמר שידע מכבי זאת אימפריה מהכדורסל. שלחתי לינק לתקציר של המשחק אתמול לחברים מדורטמונד. לא כדי לעשות אחוות אנטיפה, כדי להראות שאני אוהד אימפריה ספורטיבית.

אני לא אתנגד שבמקום לשאול מה זה הישראלים המוזרים האלה אנשים יגידו "אה, אלה החבר'ה מהכדורסל, התחילו להשקיע גם בכדורגל". אומר את זה כאוהד כדורגל בעיקר.

לי אישית היה גם כיף לראות את קרלוס צופה במשחק בכתבה של ערוץ הספורט נגד מדריד עונה שעברה ומפצח גרעינים, כשהוא מעודד את מכבי, ונראה שלא פעם ראשונה שצופה בכדורסל. שלא לדבר על הקפיצה של פאולו בשלשה הפסיכית של פניני בשבוע שעבר...

אוברדוביץ ופנר במשחק של do or die מפסידים ב 20 הפרש ללבורל ומודחים מאירופה. הלוואי והיה סיכוי שנראה אותו על הקווים בהיכל בשנה הבאה אבל לדעתי הוא יקר מדי ובהנהלה לא יהיו מוכנים לפתוח את הכיס.

בשבוע הבא פאו ואולימפיאקוס במשחק אחת מול השניה על מקומות 3-4 שגם ככה אין בינהם הבדל גדול. מקום רביעי כנראה תפגוש את ריאל ושלישי את צסק"א. אני מהמר על פאו שנמצאת בכושר יותר טוב.

אוברדוביץ ופנר במשחק של do or die מפסידים ב 20 הפרש ללבורל ומודחים מאירופה. הלוואי והיה סיכוי שנראה אותו על הקווים בהיכל בשנה הבאה אבל לדעתי הוא יקר מדי ובהנהלה לא יהיו מוכנים לפתוח את הכיס.

בשבוע הבא פאו ואולימפיאקוס במשחק אחת מול השניה על מקומות 3-4 שגם ככה אין בינהם הבדל גדול. מקום רביעי כנראה תפגוש את ריאל ושלישי את צסק"א. אני מהמר על פאו שנמצאת בכושר יותר טוב.

מה סדר הגודל של השכר? אישית לא חלמתי אפילו עד שבכלל הזכרת.

מה סדר הגודל של השכר? אישית לא חלמתי אפילו עד שבכלל הזכרת.

The team has already made an agreement with Obradović for a 2-year contract with his personal benefits reaching the amount of 5 million euros, which constitutes an all-time salary record.

שאלה...אומרים שאוברדוביץ המאמן הכי גדול היום בכדורסל האירופאי וגם ארון התארים שלו מוכיח את זה...אז השאלה איך הוא נכשל ככה עם פנר השנה?יש לו סגל מפלצתי,ואפילו להצלבה הוא לא הצליח לעלות.