Jump to content

בן רייכטרד או איך שקוראים לו

Recommended Posts

פלג כולם פה צדיקים אבל כששרו על אבא של גרשון והמשפחה של נאתכו - אף אחד לא דיבר.

תורגי' שומע?!?!?!?!?!?!?!?

, אני אנסה להסביר לך ולכל אלו שהכניסו גם את אלירן עטר למשוואה הזאת..

אתם רושמים רק חצי מהסיפור ולכן אתם מרגישים עם עצמכם בסדר בזמן שכל השאר צבועים ומצתדקים.

מי ששר 'אבוקסיס חולה ****' ויפרסם את זה בפיסבוק שלא יצפה שהאגודה למלחמה בסרטן יסכימו לקחת אותו בתור פרזנטור.

מי ששר לאבא של גרשון ונתאכו לא יכול אח"כ להטיף לתלמידיו בכיתה שיש דברים שלא שרים, פשוט לא.

אלירן עטר כנראה לא יפרסם לעולם את אחוזת ראשונים.. "כנראה"

בן רייכרט לא יכול לשחק במכבי ת"א !

פשוט.

תורגי' שומע?!?!?!?!?!?!?!?

, אני אנסה להסביר לך ולכל אלו שהכניסו גם את אלירן עטר למשוואה הזאת..

אתם רושמים רק חצי מהסיפור ולכן אתם מרגישים עם עצמכם בסדר בזמן שכל השאר צבועים ומצתדקים.

מי ששר 'אבוקסיס חולה ****' ויפרסם את זה בפיסבוק שלא יצפה שהאגודה למלחמה בסרטן יסכימו לקחת אותו בתור פרזנטור.

מי ששר לאבא של גרשון ונתאכו לא יכול אח"כ להטיף לתלמידיו בכיתה שיש דברים שלא שרים, פשוט לא.

אלירן עטר כנראה לא יפרסם לעולם את אחוזת ראשונים.. "כנראה"

בן רייכרט לא יכול לשחק במכבי ת"א !

פשוט.

זו דעתך, והיא אינה משנה דבר.

לי יותר מפריע המחסור בשחקני בית משמעותיים. כרגע זה רק ייני. מיכה לא באנקר בהרכב עדיין.

כמעט לכל קבוצה גדולה בעולם שמכבדת את עצמה יש 2-3 שחקני בית שהם באנקר בהרכב כל משחק. לרוב הם גם שחקנים משמעותיים.

מקווה שדור ג'אן ומיכה יפתחו מול ב"ש.

אני לא מבין למה יש אנשים שבאים בראש ששחקנים חייבים להם איזה משהו.

אוהד לא אוהד שלנו, גם אם הוא בא להחתים פה כרטיס ולשחק באירופה עוד כמה שנים, זה המקצוע שלו.

הוא לא חייב לי כלום, שיתן את כל כולו במגרש זה מה שאני רוצה ממנו.

מה שהוא עושה בבית ובחיים הפרטיים שלו שהיה לו בכיף.

כל עוד הוא בא מפוקס ומשחק כמו שצריך זה מספיק.

יאלה שיזדיין, כאילו בכל העולם משחקים שחקנים עם זיקה למועדון שלהם.

בטח כל אלה שמנשקים את הסמל אחרי חצי עונה בקבוצה יודעים בכלל מה הקבוצה עשתה עונה שעברה.

ועוד כל זה היה בגיל 16, היה ילד, שכל אחד יסתכל עצמו רגע ויהיה כנה ויראה איזה שטויות דיבר שהיה בן 16.

חומץ בלסמי טען בעצמו שהוא לא בא למשחקים אז מה הטעם בלהתווכח איתו?

לא מאמין שהגענו למצב שמשווים אותו לעטר(שאגב לא עשה כלום ובחר לא להלשין).

שומעים ילד בן 16-17-18 זה לא משנה בן כמה היה.

בנאדם שמאחל שואה שר על מוני ועוד שירי נאצה מהסוג הקיצוני ביותר לא רשאי ובטח שלא ראוי ללבוש את המדים הצהובים.

מיטש אוהב לדבר על ערכים ודרך שהיא חשובה לו לא פחות מהצלחה אם לא יותר.

החתמה כזאת היא יריקה בפרצוף של כל הערכים של מכבי.

וכן, אם מיטש כל כך מאמין בזה ועכשיו רואה את הפנים האמיתיות של הילד צואה הזה ויצא בהצהרה שמכבי חוזרת בה לא רק שהוא יקנו את עולמו לעולמים הוא גם יחזק עוד יותר את המותג שנקרא מכבי.

כל זה לא ממש משנה, הרי הנושא הזה ישקע וישייט לו אי-שם במרחבי הדפים האבודים בפורום, הוא יהיה מהול יחד עם נושאי שמחה או עצב ועד אימון הפתיחה אף אחד לא יזכור.

חבל לי על שתי דברים:

1)שעכשיו לפי דעתי זה מאוחר מדי לדיבורים.

2)שהוא צריך להיות ממש טיפש, אז אם חשבתם שזה שהוא אוהד הפועל זה גרוע, מסתבר שהוא גם טיפש. מזכיר לי את חבר שלי למחלקה שהעלה פוסט כשהיה בש.ג בבסיס ונתנו לו על זה שבת(הרס"פ שכבר השתחרר אשכרה ראה את זה והלשין לקצין שלו)...

בנאדם שמאחל שואה שר על מוני ועוד שירי נאצה מהסוג הקיצוני ביותר לא רשאי ובטח שלא ראוי ללבוש את המדים הצהובים.

וכן, אם מיטש כל כך מאמין בזה ועכשיו רואה את הפנים האמיתיות של הילד צואה הזה ויצא בהצהרה שמכבי חוזרת בה לא רק שהוא יקנו את עולמו לעולמים הוא גם יחזק עוד יותר את המותג שנקרא מכבי.

קובי, כמו כולנו אני בטוח שגם אתה התמתנת מאז גיל 16, לא בכדי מערכת המשפט שופטת אנשים בגיל הזה בכלים אחרים מאשר בגירים.

יש עוד ארבעה חודשים עד למשחק הראשון שלו.

תן לו לסיים את העונה כמו מקצוען בקבוצה בה הוא משחק.

לאר מכן, אם נראה שהוא הבין שהוא עשה טעות, בעיקר ברמה הערכית (כי זה שהוא היה אוהד הפועל שרוף זה לגיטימי), מבחינתי אהלן וסהלן.

אתה באמת חושב שלמיץ' ולג'ורדי אכפת מסטטוס כזה או אחר שפורסם אצלו בפייסבוק? עברית הם לא יודעים אז אתה רוצה שהם יכירו את השיר "בתאונת מטוס קלה"?

אם באמת יתחילו מאבק כלשהו, ואני מקווה שלא, אם אם כן, רק בקבוצה זה יפגע

קובי, כמו כולנו אני בטוח שגם אתה התמתנת מאז גיל 16, לא בכדי מערכת המשפט שופטת אנשים בגיל הזה בכלים אחרים מאשר בגירים.

יש עוד ארבעה חודשים עד למשחק הראשון שלו.

תן לו לסיים את העונה כמו מקצוען בקבוצה בה הוא משחק.

לאר מכן, אם נראה שהוא הבין שהוא עשה טעות, בעיקר ברמה הערכית (כי זה שהוא היה אוהד הפועל שרוף זה לגיטימי), מבחינתי אהלן וסהלן.

אתה בצד שטוען שמי שנגדו מאבד פרופורציות, כי הוא היה בחור צעיר שלא מודע למעשיו..

אבל אתה בעצמך מאבד פרופורציות, אף אחד לא מבקש להוציא אותו להורג או שיישב בכלא עם תיק במשטרה.

בגיל 17 הוא שר שירים מטונפים נגד מכבי, אין שום סיבה שאחרי 3 שנים כשזה מתאים לו מקצועית לקריירה הוא פתאם ילבש צהוב.

זה לא עובד ככה, אנשים צריכים לשאת באחריות ולדעת שיש השלכות למה שהם עשו, גם אם זה היה בגיל 17.

לצורך העניין, בדוגמה שאתה הבאת, זה כמו שעבריין רכוש שהורשע בגיל 17 יהפוך בגיל 20 לראש הקרן לנפגעי עברות הרכוש.

תעלה טיפה למעלה להודעה הקודמת שלי, הבאתי עוד דוגמאות..

מכבי היא לא מוסד שיקומי, והילד הזה אם הוא מתחרט שיימצא את הדרך לעשות זאת, לפניי שבכלל מכבי פנו אליו, הוא לא עשה את זה, כנראה שזה לא הפריע לו.

הרי ברור שמכבי זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לשחקן צעיר, לא בתור עונש או חוויה מתקנת, רק מתוך האינטרס האישי מקצועי.

מותר לנו בתור קהל לעמוד על כך , שהילד הזה לא ילבש צהוב. לדעתי זה המינימום כדי שלא נהפוך לבדיחה מהלכת ואני לא רוצה להשתמש במילים חריפות יותר.

א) הטיעון המפגר הזה שאומר "קיבלנו את שחקן X" והוא הביא דאבל \ רשם 'מכבי זונה' על היד אז אפשר לקבל גם את זה הוא פשוט חסר בסיס הגיוני - כי הטענה הראשונה לא בהכרח נכונה, ומכאן הלאה זה לא ייגמר - כי יטענו "הבאנו מישהו שקילל קללות נוראיות את מכבי" אז מה זה שכטר שלבש ככה וככה ושר שירים כאלו על מכבי..

ב) כבר מזמן הרבה אנשים בפורום פה הוכיחו שאין להם עקרונות - היופי שהפעם הם מנסים לנמק את זה גם:

"מה זה משנה מה הוא עשה העיקר שעכשיו ניתן לו הזדמנות" בלה בלה.

אתה בצד שטוען שמי שנגדו מאבד פרופורציות, כי הוא היה בחור צעיר שלא מודע למעשיו..

אבל אתה בעצמך מאבד פרופורציות, אף אחד לא מבקש להוציא אותו להורג או שיישב בכלא עם תיק במשטרה.

בגיל 17 הוא שר שירים מטונפים נגד מכבי, אין שום סיבה שאחרי 3 שנים כשזה מתאים לו מקצועית לקריירה הוא פתאם ילבש צהוב.

זה לא עובד ככה, אנשים צריכים לשאת באחריות ולדעת שיש השלכות למה שהם עשו, גם אם זה היה בגיל 17.

לצורך העניין, בדוגמה שאתה הבאת, זה כמו שעבריין רכוש שהורשע בגיל 17 יהפוך בגיל 20 לראש הקרן לנפגעי עברות הרכוש.

תעלה טיפה למעלה להודעה הקודמת שלי, הבאתי עוד דוגמאות..

מכבי היא לא מוסד שיקומי, והילד הזה אם הוא מתחרט שיימצא את הדרך לעשות זאת, לפניי שבכלל מכבי פנו אליו, הוא לא עשה את זה, כנראה שזה לא הפריע לו.

הרי ברור שמכבי זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לשחקן צעיר, לא בתור עונש או חוויה מתקנת, רק מתוך האינטרס האישי מקצועי.

מותר לנו בתור קהל לעמוד על כך , שהילד הזה לא ילבש צהוב. לדעתי זה המינימום כדי שלא נהפוך לבדיחה מהלכת ואני לא רוצה להשתמש במילים חריפות יותר.

טעות, לא מדבר כלל על איבוד פרופורציות, אלא על להבין שבגילו עושים שטויות.

אני נוטה להניח שהחלוקה פה די בקורלציה גבוה לגיל המשתמשים. אנשים שיחסית קרובים לגיל 16 נוטים יותר להחמיר איתו ואנשים שרחוקים ממנו, פשוט מבינים שבגיל הזה גם הם עשו שטויות.

וכן, אם היה לי פייסבוק בגיל 16, הייתי כותב שם שטויות.

עם זאת, למועדון יש ערכים מסוימים שהוא עבר עליהם, וכאן הבעיה שלי,אם הוא יבהיר שהוא מצטער על כך מבחינתי אפשר לשחרר את התליין הביתה.

סיכמת את כל מה שאוהד מכבי עם טיפה כבוד עצמי שהערך של מכבי קצת יותר חשוב לו מעוד שחקן טוב ככל שיהיה צריך להרגיש. מקווה שיש לארגון קשרים לקרויף ומיץ' שתוכלו לעצור את הטירוף בהחתמה של הילד קקה הזה.

כל מילה בסלע.

אם הוא ישחק במכבי אנחנו נהפוך לבדיחה.

אני לא רוצה איזה זין מהקומץ של שער 5 בסגל של מכבי ואני לא מבין איך אתם מוכנים להתפשר בעניין הזה.

ילד בן 16 זה לא ילד בן 8 ואם הוא בחר להיות ילדי השטן, קיצוני ומגניב אז כנראה שהמקום שלו לא במכבי. איכס.

חחחח

ערן זהבי בן זונה אדום, בן זונה גדול אבל.

והבן הזה? פשוט ילד חרא שאוי ואבוי אם הוא יילבש תחולצה, ועוד מהמשחק שלנו נגדם כבר עלינו על זה, לא צריך תפוסטים שלו בפייסבוק.

שבת שלום

פשוט בושה איזה אנשים צבועים ומגעילים

בוא תגיד לי אתה שמחת בדרבי 3-2

או שבכית והצטרפת לשירה של אוהדי הפועל זהבי מת זהבי מת

פשוט צבוע אין לי מילה אחרת

כשאתם מסתכלים על הדברים שהוא כתב בגיל 16 אתם צריכים גם להיות ערים לחרא שהולך ביציעים של הפועל והאווירה הכללית שם. זה "in" להשתמש במונחי שואה, שירים קיצוניים, קללות על מוני ביציעים שלהם. לפעמים אתה עושה את זה כי אתה חלק מהעדר, בשביל להיות שייך שם לחבר'ה שממציאים את כל החרא הזה. הוא רק בן 16 וברור שבתור אוהד הפועל הוא ינסה להיות הכי קיצוני שיש. אני לא מגן עליו, אני רק מנסה להבהיר מאיפה זה בא. אין לי ספק שאוהד הפועל הוא יישאר גם אחרי שלושער בדרבי לטובת מכבי, אוהד אי אפשר לשנות. אבל את השטויות שהוא למד בשער 5 הוא סיים בגיל 16 וזה הכל. אתם כנראה לא מבינים כמה רוע ותת רמה הולך אצלם ביציעים. יש לי חבר אוהד הפועל בעבודה למשל, בחור בן 25, שכל היום מסתובב וזורק בכל משפט שני שלו "שתהיה שואה למכבי". זה עמוק בתוך המוח שלהם ולא משחרר.

בקיצור, עד שאני לא שומע אותו מתבטא על כל הסוגיה היום קשה לי לדרוש שיעיפו אותו. אבל בכל מקרה, אסור לנסות להכשיל אותו כשהוא יהיה במכבי, והוא יהיה דרך אגב.

כל מי שיש לו מכר אוהד הפועל שהלך\הולך למשחקים מכיר את הדיבור הזה.

רוב האוהדים שלהם מדברים ככה כי זה מצחיק.

לא הייתי לוקח את זה ברצינות.

כל מי שיש לו מכר אוהד הפועל שהלך\הולך למשחקים מכיר את הדיבור הזה.

רוב האוהדים שלהם מדברים ככה כי זה מצחיק.

לא הייתי לוקח את זה ברצינות.

שמע יש הבדל בין לקלל את מכבי כקבוצה, לבין לקלל את שמעון מזרחי ואת מוני פנאן ועוד לרשום את זה בפייסבוק.

אני לא מקלל שחקנים, אני מקסימום לא מעודד אותו במקרה הרע. אני גם לא חושב שאני מאמן יותר טוב מסוזה או אנאערף ולא חושב שמקום הקהל הוא לקבוע את הסגל, אני גם לא אוהב את כל האקס הפועל שיש לנו במכבי

אבל בחייאת איך אתם יכולים להבליג על הזין הזה? יש גבול. צריך לשמור על הזהות, או מה שנשאר ממנה. יש הבדל (זה לא עושה את זה טוב) בין אם שחקן היה בהפועל ניצח ושר עם כל הקבוצה 'כל מכבי על הזין' מאשר שחקן(!) שבזמנו הפנוי הוא רושם את הזבל הזה בפייסבוק.

היו לי חברים בפייסבוק שכל הסטאטוסים שלהם זה מכבי זונה ושטויות כאלה אז מחקתי אותם כי אני לא רוצה לראות זבל כזה מול העיניים, אז אני צריך לראות חרא כזה משחק לי בקבוצה?

זה אהדה לקבוצה, לפעמים אתה פנאט יותר לפעמים אתה פנאט פחות. אבל אהדה זה משהו קבוע אחרי שעברת את גיל 10. אז תגידו הוא התבגר, הוא לא אותו ילד אולטראס- הוא אוהד הפועל! אוהד הפועל שמשחק במכבי!

צריך לשרוף אותו. חוצפן מנייאק.

צבועים מביכים לוקחים קשה סטטוסים מפגרים שהוא רשם כשהיה בגיל הטיפש עשרה, מה זה לעומת זהבי שגדל בהפועל היה אוהד שלהם עם מנוי לשער 5 והביא להם דאבל, ובן חיים שגם שנא את מכבי והתרברב בפייסבוק עם הכיתוב פאק מכבי, איפה הייתם אז? פתאום מגיע שחקן צעיר כשרוני עם תדמית "ילד זין" אז קל ליפול עליו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.