Jump to content

Recommended Posts

תאריכים או יחידות?

צנחנים..גולני..כפיר..גבעתי..נחל..מוד"ש..שריון..תותחנים , לגבי תאריכים אין לי מושג זה יתפרסם חודש בערך לפני הגיוס

בהצלחה

אם יש לך מוטיבציה גבוהה תתחיל מיום סיירות...לא תקבל כלום תנסה גיבוש צנחנים ומשם להגיע לאחת היחידות בתוך....אם גם צנחנים לא אז לא קרה כלום בסופו של דבר כולם פה בשביל אותה מטרה ומה שתקבל תקח בכיף...

אה ומכל חטיבה אתה יכול להגיע לאיזה יחידה לאו דווקא צנחנים

לאן אתה רוצה להגיע ?

יום סיירות כבר עשיתי ולא קיבלתי כלום.. לגיבוש צנחנים ביררתי כבר אין מקום אבל בסדר לא לחוץ לי.

רק תגיד לכל שאר היחידות (גולני גבעתי כפיר נחל וכו') יש גיבושים או מיונים מיוחדים?

• 2 weeks later...

זה לא באמת משמעותי לאן תלך, תכלס בסופו של דבר האבט"ש של כולם זהה, ותוך שבועיים אתה חושב שהמקום שהגעת אליו הוא הכי טוב בצהל (חוץ מגולני, "רצינו עץ על הכתף וכו'...")

• 1 month later...

תותחנים זה ממש אחלה, רק תברח מקרן. אם אתה באמת רוצה לעשות משהו בשירות מעבר לאבט"שים וקו (בכל חטיבה שהיא לא סיירת), תתמיין לאגד 214 (מתגייס רגיל לתותחנים ויצא לגיבוש בטרום טירונות)

אני אישית בשריון ב188 מבסוט רצח לא חייבים להיות בסיירות העיקר שאתה אוהב את מה שאתה עושה ואיפה שאתה נמצא... אל תתייחס לסטיגמות יותר מידי בסוף כל מקום שתגיע יש חברה טובים ותהיה לך גאוןת יחידה בכל מקרה...

גם אני נוב 14 ( אחרי דח״ש) ועם התלבטות מטורפת

תותחנים זה ממש אחלה, רק תברח מקרן. אם אתה באמת רוצה לעשות משהו בשירות מעבר לאבט"שים וקו (בכל חטיבה שהיא לא סיירת), תתמיין לאגד 214 (מתגייס רגיל לתותחנים ויצא לגיבוש בטרום טירונות)

חשבתי הרבה על לנסות את מה שאתה מציע ( להתמיין למורן/מיתר/רוכש) אבל כנראה שה״פחד״ להישאר בגדודים מכריע...

בכל מקרה , מה אתה יכול להגיד על הגיבוש?

• 1 month later...

כמה זמן לפני מודיעים לך לאיזה יחידה התמיינת?

סימנתי 5 לכפיר 4 לגולני והשאר על 1

רוב הסיכויים שלי הם לקבל כפיר או גולני?או שיש הרבה מקרים שנותנים לך רק על פי מה שהצבא צריך