Jump to content

שופט נאחס.

Recommended Posts

נוראי.. אשכרה תרם לבזבוז זמן, הרדים את המשחק. לפני אחד החילופים של מכבי, אשכרה לא שיחקו כדורגל משהו כמו שתי דקות, באיזה עוד ליגה בעולם אפשר לראות דבר כזה.

הוא פורש מתישהו?

Sent from my iPhone using Tapatalk

ישבתי ב7 ולא ראיתי את עניין הפנדל שלא נשרק, חוץ מזה יפת שפט בסדר גמור. בעניין 'הנאחס' יכלנו לשבור אותו אתמול אבל לא נצלנו את ההזדמנות וחבל.

אין מחלוקת, הייתה יד 100%.

השאלה אם זה בפנים או בחוץ. לדעתי בפנים.

אבל קשה מאוד מאוד מאוד לראות. אם היה שורק לכדור חופשי על קו הרחבה, לא הייתי בוכה.

אבל לא לשרוק בכלל? בחיאת.

שופט אפס בן זונה.

עזבו עזבו, אין מה לבכות עליו בכלל.

נראנו איום ונורא.

ברור.

ועדיין, שופט שרק בא להעביר משחק בשלום.

הוא עומד כל המשחק באיזור האמצע קילומטר מהכדור כל נפילה של שחקן זה שריקה אוטומטית ואדישה. כל שריקה זה 2 דקות עד שהמשחק מחודש.

הוא כאילו אומר כמה חקו פחות ככה הסיכוי שאני אטעה/או שיקרה משהו שערורייתי במשחק יורד..

ברור.

ועדיין, שופט שרק בא להעביר משחק בשלום.

הוא עומד כל המשחק באיזור האמצע קילומטר מהכדור כל נפילה של שחקן זה שריקה אוטומטית ואדישה. כל שריקה זה 2 דקות עד שהמשחק מחודש.

הוא כאילו אומר כמה חקו פחות ככה הסיכוי שאני אטעה/או שיקרה משהו שערורייתי במשחק יורד..

לא מדויק בכלל. נתן למשחק לרוץ בלא מעט החלטות, לא שיפוט מושלם אבל החלטות סה"כ מוצדקות, הקצב של המשחק היה איטי ולא בגל השופט.

בכלל הבכיינות הזאת לא מתאימה כבר, נכון הוא אנס ורצח אותנו באשדוד והייתה "ציפייה" שזה יקרה גם אתמול, אבל זה לא קרה ואנשים כאילו לא קיבלו הזדמנות לממש את הזעם שהצטבר מהמשחק ההוא.

לא מדויק בכלל. נתן למשחק לרוץ בלא מעט החלטות, לא שיפוט מושלם אבל החלטות סה"כ מוצדקות, הקצב של המשחק היה איטי ולא בגל השופט.

בכלל הבכיינות הזאת לא מתאימה כבר, נכון הוא אנס ורצח אותנו באשדוד והייתה "ציפייה" שזה יקרה גם אתמול, אבל זה לא קרה ואנשים כאילו לא קיבלו הזדמנות לממש את הזעם שהצטבר מהמשחק ההוא.

אז אתה אומר שלקחת לנו פנדל זה זניח?

מגיע לנו.

אנחנו קהל של קוקסינלים עם זכרון של דג זהב. לפני חודשיים האפס הזה בא ובמו ידיו ומשרוקיתו העיף אותנו מהגביע, גרם לנו לרדיוס של 2 משחקים, איבוד של שתי נק ליגה, אוהדים שהוחרמו להם מנויים וקרע לא קטן עם ההנהלה.

קהל של קבוצה יוונית היה מכין לו תפאורה מלווה במטר של מטבעות, קהל של קבוצה נורמלית היה נותן לו בוז שישפיע על ההחלטות, ואנחנו?! שקט. הס.

תבואו בטענות רק לעצמכם! כל אלה ש"לא מצליחים לעודד כי הם הלחץ". אנחנו אחרי הדרבי הכי גדול בהיסטוריה ובמקום להטריף את הקבוצה ולהלחיץ את השופט, אנחנו נותנים לו להוציא את השחקנים מאיזון עם כל מיני שריקות קטנות ומעצבנות...

תתבישו!

שמע, הרגל הימנית שלו על קו הרחבה.

יד שמאל שלו (שהולכת אחורה עם הגוף) נמצאת במקסימום בקו של רגל ימין.

ז"א שהוא במקרה הכי "גרוע" על הקו. ועל הקו זה פנדל.

אתה אומר שלא היה צריך להשרק כלום?

עזוב גל אנחנו מתעסקים בקקה. צר לי, לא היה כאן פנדל מובהק. יש שופטים שישרקו ויש כאלה שלא, בטח שאין פה אג'נדה כמו שמנסים לצייר את זה.

מסכים איתך שזאת שריקה קשה לשיפוט.

אבל לשרוק שם לכל הפחות יד? זאת חובה.

אג'נדה? בטח אין.

אני גם לא חושב שיפת הוא איזה שונא מכבי או משהו.

הוא פשוט בן אדם קטן ואפס. וראית את זה מול אשדוד. הוא חושב שהוא אלוהים. שהוא גדול מהמשחק, גדול מהקבוצות, גדול מהשחקנים וגדול מהמאמנים

הוא תמיד חייב להוכיח שהוא הבוס. וכשמכבי קבוצה ככ גדולה, הוא מת לרכוב לה על הפנים.

הוא מהסוג אנשים השנוא עליי בעולם, הוא האפס הכי גדול מבחינתי. עבד כי ימלוך.

האמת שכל המשחק אני בהרגשה שהבן זונה מחפש את הפנדל נגדנו

והיה פנדל מליון אחוז, יד שמרחיבה נפח גוף בתוך הרחבה, בוא נגיד שהפוך היו מקלפים לו את העור..

הוא חתיכת בן זונה ונתן להפועל לפרק בחצי שלהם ולמשחק נורא לזרום בחצי שלנו

לא משנה את העובדה שהיינו כלכך פרווה והיינו צריכים לנצח את הקולקציית אפסים הזאת גם אם אבוקסיס שופט