Jump to content

חולצת פיו פיו

devil

Recommended Posts

וואו, כמה שטויות בהודעה אחת רביד. כן, החולצה הזאת - היא ולא אחרת, תוביל לזה שהפועל לא תמכור למכבי שחקנים אלא תעלה את המחיר שלהם.

עזוב את ההיסטוריה, עזוב את השנאה - החולצה!!!! החולצה שווה למכבי נזק כלכלי עצום של עוד 300,000$ אם נרצה להביא את.....דגני.....או ספורי....או כל פלופ רנדומלי אחר שלא יגיע בין כה וכה בהעברה ישירה מהפועל.

וואו, כמה שטויות בהודעה אחת רביד. כן, החולצה הזאת - היא ולא אחרת, תוביל לזה שהפועל לא תמכור למכבי שחקנים אלא תעלה את המחיר שלהם.

עזוב את ההיסטוריה, עזוב את השנאה - החולצה!!!! החולצה שווה למכבי נזק כלכלי עצום של עוד 300,000$ אם נרצה להביא את.....דגני.....או ספורי....או כל פלופ רנדומלי אחר שלא יגיע בין כה וכה בהעברה ישירה מהפועל.

מתן,

מזה כמעט 100 שנים של שנאה ויריבות, היריבות הכי גדולה בספורט הישראלי.

מה זה הגניבה של טל בן חיים, מה זה האידיולוגיות השונות, הלחץ מהקהל ההיסטורייה המשותפת. מה זה הדרבי האחרון, ה"נסיון הריסת אליפות", הגניבת שחקנים במחלקות הנוער.

מה כל אלו? זה צ'יפס. זה דברים שקורים ולא מעכירים את האווירה ביננו. זה דברים לגיטמיים.

אבל להוציא חולצה של פיו פיו? עכשיו הגבול נחצה. עכשיו? מכבי הגזימו. לא יהיה סחר שחקנים וקשרי ידידות בין המועדונים. מכבי חצתה את הגבול.

או במילים אחרות:

מוסיף את "מכבי והפועל" לנושאים שרביד לא מבין בהם אבל מגיב בנחרצות.

תיוק:

ספורט>כדורגל>הדרבי התל אביבי

בחייאת רביד מכבי זה לא האו"ם

מותר לה להוציא מרצנדייז או מזכרת שקשורה למשחק הענק שהיה ביום שני

אם זה היה אחרי הדרבי הראשון אז ניחא, אבל אחרי דרבי שגם דמארי עשה את זה לקהל שלנו - זה בדיוק במקום.

ותאמין לי שחולצת הפיו פיו לא תהווה שיקול מבחינת הפועל אם למכור שחקנים למכבי אלא משהו שנקרא כסף.

(ובינינו מכבי לא קונה מהפועל שחקנים אלא מביאה אותם אחרי שהם היו באירופה\לוזון וכדומה)

קודם כל גם חולצת פיו פיו (או לצורך העניין היחסים בין המועדונים) זה משהו שיכול להשפיע על מעבר של שחקנים בין הקבוצות כי אם נגיד הפועל צריכה כסף ומכבי צריכה שחקן אז בהחלט יכול להיווצר מצב שהפועל יגידו לעצמם "מעדיפים שהוא יעבור לחיפה בחצי מהכסף מאשר שילך לחזק את מכבי" וזה בגלל יחסים גרועים בין הקבוצות.

שנית כל יש גם דוגמאות נוספות שבהן יכול להיות שתצטרך לעבוד עם הפועל (או עם כל קבוצה אחרת בליגה). ראה לדוגמא את תגובת הקבוצות בליגה לעונש ההזוי שעמנואל סלע דפק לנו. תאר לך שמכבי יוציאו חולצה שמעליבה את מכבי חיפה אחרי ניצחון גדול עליהם. נראה לך שהם יעמדו לצידנו נגד העונש הזה כמו שהם עשו אם יהיו יחסים של שנאה בין הקבוצות? בהחלט יכול להיות שלא.

וזה יכול להתבטא בעוד מובנים כמו בקשה לשינוי שעות של של משחקים וכו' שבהן אתה עלול להתקל בחוסר שיתוף פעולה מצד קבוצה אחרת בגלל עניינים כמו החולצות האלה. אסור שמרצ'נדייז כזה יהיה קו מנחה כי בכלל לא בטוח שהכמה עשרות אלפי שקלים שהקבוצה תראה מהחולצה הזאת שווים את התוצאות של ההתלכלכות שבאה כתוצאה מסוג כזה של מוצרים.

עריכה: טוב עכשיו ראיתי את 2 התגובות למעלה. אז וואלה אתם חבורה של מפגרים שמזל שיושבים ביציע ולא בהנהלה. יש דבר שנקרא קשר בין מועדונים ותרצו או לא תרצו מכבי צריכה לתחזק קשרי עבודה עם שאר הקבוצות בליגה כולל עם הפועל. רק תחשבו על הניהול של מכבי סל ותזכרו בהתנצלות שלהם כלפי הכוכב האדום (שאני אישית לא מסכים איתה, אבל זה מדגים את צורת המחשבה של קבוצה חכמה) ואולי תכנס למוח שלכם המחשבה שהחולצה היא ביטוי לקשרים של ההנהלה עם הקבוצות האחרות ושכל עוד זה חד פעמי אז הנזק יהיה מזערי, אבל אם זה יהפוך להיות קו פעולה קבוע אנחנו עלולים להידפק מזה. אבל הוכחתם שאתם די חלשים בלתת להגיון להכנס למוח שלכם אז אין לי ציפיות.

קודם כל גם חולצת פיו פיו (או לצורך העניין היחסים בין המועדונים) זה משהו שיכול להשפיע על מעבר של שחקנים בין הקבוצות כי אם נגיד הפועל צריכה כסף ומכבי צריכה שחקן אז בהחלט יכול להיווצר מצב שהפועל יגידו לעצמם "מעדיפים שהוא יעבור לחיפה בחצי מהכסף מאשר שילך לחזק את מכבי" וזה בגלל יחסים גרועים בין הקבוצות.

שנית כל יש גם דוגמאות נוספות שבהן יכול להיות שתצטרך לעבוד עם הפועל (או עם כל קבוצה אחרת בליגה). ראה לדוגמא את תגובת הקבוצות בליגה לעונש ההזוי שעמנואל סלע דפק לנו. תאר לך שמכבי יוציאו חולצה שמעליבה את מכבי חיפה אחרי ניצחון גדול עליהם. נראה לך שהם יעמדו לצידנו נגד העונש הזה כמו שהם עשו אם יהיו יחסים של שנאה בין הקבוצות? בהחלט יכול להיות שלא.

וזה יכול להתבטא בעוד מובנים כמו בקשה לשינוי שעות של של משחקים וכו' שבהן אתה עלול להתקל בחוסר שיתוף פעולה מצד קבוצה אחרת בגלל עניינים כמו החולצות האלה. אסור שמרצ'נדייז כזה יהיה קו מנחה כי בכלל לא בטוח שהכמה עשרות אלפי שקלים שהקבוצה תראה מהחולצה הזאת שווים את התוצאות של ההתלכלכות שבאה כתוצאה מסוג כזה של מוצרים.

עריכה: טוב עכשיו ראיתי את 2 התגובות למעלה. אז וואלה אתם חבורה של מפגרים שמזל שיושבים ביציע ולא בהנהלה. יש דבר שנקרא קשר בין מועדונים ותרצו או לא תרצו מכבי צריכה לתחזק קשרי עבודה עם שאר הקבוצות בליגה כולל עם הפועל. רק תחשבו על הניהול של מכבי סל ותזכרו בהתנצלות שלהם כלפי הכוכב האדום (שאני אישית לא מסכים איתה, אבל זה מדגים את צורת המחשבה של קבוצה חכמה) ואולי תכנס למוח שלכם המחשבה שהחולצה היא ביטוי לקשרים של ההנהלה עם הקבוצות האחרות ושכל עוד זה חד פעמי אז הנזק יהיה מזערי, אבל אם זה יהפוך להיות קו פעולה קבוע אנחנו עלולים להידפק מזה. אבל הוכחתם שאתם די חלשים בלתת להגיון להכנס למוח שלכם אז אין לי ציפיות.

אבל זה קורה בלי קשר גם עכשיו

אני לא מאמין כמה אתה מגזים בגלל חולצה מסכנה

זה לא קורה בגלל יחסים גרועים בין הקבוצות, אלא בגלל יריבות בין הקבוצות.

תאר לך שמכבי יוציאו חולצה שמעליבה את מכבי חיפה אחרי ניצחון גדול עליהם..

500X500.png

:rtfm:

אולי לא מעליבה אותם אבל הוציאו חולצה אחרי ניצחון גדול עליהם.

לדעתי זו יופי של מזכרת מנצחונות כאלה

אבל זה קורה בלי קשר גם עכשיו

אני לא מאמין כמה אתה מגזים בגלל חולצה מסכנה

זה לא קורה בגלל יחסים גרועים בין הקבוצות, אלא בגלל יריבות בין הקבוצות.

בסך הכל אמרתי שהקבוצה לא צריכה להתלכלך עם קבוצות אחרות וצריך להשאיר את זה לאוהדים.

יתר ההודעה שלי היא תגובה למצחיקני האינטרנט שפה שיצאו עליי.

ושוב אני כותב מה שכתבתי בהודעה הקודמת- חולצה אחת לא תגרום לנזקים אבל זה לא אמור להיות שיטת פעולה בדרך כלל.

הקשר בין המועדונים מבוסס על אינטרסים משותפים. לאינטרסים האלה קוראים קודם כל כסף. אם מכבי תרצה שחקן של הפועל או מהפועל אז מה שישחק תפקיד זה בעיקר הכסף, לא החולצה אחינו.

זה לא שהם הוציאו חולצה של פאק הפועל או אנטי הפועל. כולה פיו פיו...

מבסוט על זה. שימשיכו.

יכלו גם להיות יצירתיים יותר, אני לדוגמא הייתי מוציא חולצת בוריס (כוסון ים) קליימן.

boy_t_shirt_template_by_muraviedo_01.jpg

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

בסך הכל אמרתי שהקבוצה לא צריכה להתלכלך עם קבוצות אחרות וצריך להשאיר את זה לאוהדים.

יתר ההודעה שלי היא תגובה למצחיקני האינטרנט שפה שיצאו עליי.

ושוב אני כותב מה שכתבתי בהודעה הקודמת- חולצה אחת לא תגרום לנזקים אבל זה לא אמור להיות שיטת פעולה בדרך כלל.

אתה כתבת שהחולצה הזאת תשפיעה על מעבר של שחקנים מהפועל למכבי, ובגללה הפועל ידרשו ממכבי יותר כסף ויתנו עדיפות לחיפה מאשר למכבי

ברור לך שזאת שטות מוחלטת, ומה שכתבת נכון גם להיום, לפני הוצאת החולצה, ואין שום קשר ליחסים בין הקבוצות, אלא ליריבות בין מכבי להפועל?

אתה כתבת שהחולצה הזאת תשפיעה על מעבר של שחקנים מהפועל למכבי, ובגללה הפועל ידרשו ממכבי יותר כסף ויתנו עדיפות לחיפה מאשר למכבי

ברור לך שזאת שטות מוחלטת, ומה שכתבת נכון גם להיום, לפני הוצאת החולצה, ואין שום קשר ליחסים בין הקבוצות, אלא ליריבות בין מכבי להפועל?

זה שהיחסים בין הנהלות מכבי והפועל הם חרא זה לא אומר שצריכים להפוך אותם לעוד יותר חרא. הנהלה צריכה להתנהל בדיפלומטיות.

אני חזור בפעם השלישית- ההשפעה הפרטנית של החולצה הזאת תהיה קטנה מאוד אם בכלל תהיה, אבל אם זה יהפוך להיות קו מחשבה של מרצ'נדייז שמתגרה ביריבות מצד ההנהלה, זה יפגע בנו בסופו של דבר.

לא צריך להתלכלך עם קבוצות אחרות? הפועל היא לא קבוצה אחרת חמודי.

אגב, אמרת שמזל שלא אנחנו יושבים בהנהלה אלא האנשים שיושבים שם......אז שומע? האנשים שם בהנהלה ובמחלקת שיווק חשבו שזאת אחלה חולצה. מזל. באמת.

ההנהלה היא לא ההתאחדות והיא לא צריכה להתנהל בדיפלומטיות כשמדובר בשיווק, בטח לא כלפי הפועל.

תיכנס לעמוד הרשמי של הפועל סל ותראה איך הם מעדכנים תוצאות תוך כדי המשחק (״הקבוצה עם הצבע האסור״ ״הקבוצה עם הקמע״), דיפלומטיות עלק.

יכלו גם להיות יצירתיים יותר, אני לדוגמא הייתי מוציא חולצת בוריס (כוסון ים) קליימן.

boy_t_shirt_template_by_muraviedo_01.jpg

זאת יכולה גם להיות חולצת סלפי של זהבי

תיכנס לעמוד הרשמי של הפועל סל ותראה איך הם מעדכנים תוצאות תוך כדי המשחק (״הקבוצה עם הצבע האסור״ ״הקבוצה עם הקמע״), דיפלומטיות עלק.

אני תמיד צוחק על זה.

הם כאלו יצורים, זה נראה כאילו ילד בן 15 מעדכן את חבר שלו בוואטספ

הרבע הראשון במקום עם הבטון האפור מסתיים ביתרון שלהם.

בסיום המחצית יתרון 22 לקבוצה שהקהל שלה מובל על ידי בובת כלב.

אני תמיד צוחק על זה.

הם כאלו יצורים, זה נראה כאילו ילד בן 15 מעדכן את חבר שלו בוואטספ

הקבוצה שהבית שלה הוא מגרש האימונים של מכבי צוחקת על המסכים בהיכל.

אז אחרי שהוספנו עוד כמה נושאים לתיקיה של דברים שרביד לא מבין בהם, אני היחיד שמפריע לו שטי-שירט עולה 50 ש"ח?

דוקא אחלה מחיר, מה הבעיה?

באמת ציפית לחולצה ב20 ש״ח?

ההנהלה היא לא ההתאחדות והיא לא צריכה להתנהל בדיפלומטיות כשמדובר בשיווק, בטח לא כלפי הפועל.

נכון, כי ההנהלה של הפועל בכדורסל (קבוצת אוהדים להזכירך) היא המודל שמכבי צריכה לקחת ממנו דוגמאות.

מצד שני יש הנהלה קצת יותר רצינית, של מכבי בכדורסל, שמתנהלת בדיפלומטיות. למי תבחר להידמות?