Jump to content

מכירת חבילות כרטיסים לפלייאוף

Double

Recommended Posts

הערב יופשרו למכירה מספר מצומצם של חבילות כרטיסים. לא יימכרו כרטיסים בודדים

הערב בשעה 19:00 תיפתח באתר 'לאן' מכירה של חבילות כרטיסים למשחקי הבית במסגרת פלייאוף שיחל כבר ביום שני ה- 24/03 במשחק ביתי מול הפועל ת"א. במידה שיוותרו חבילות הם יימכרו ביום חמישי בבוקר גם בקופות 'לאן' ובמוקד הטלפוני 8780*. חבילות הכרטיסים לפלייאוף אינן מנוי, אלא חמישה כרטיסים בודדים, ורוכשיהן לא יזכו להטבות השמורות למנויים בעונה הנוכחית ולקראת העונה הבאה. במהלך הפלייאוף לא תתקיים מכירה של כרטיסים בודדים, אלא אם ישוחררו הקפאות משטרה וייפתחו שערים נוספים לאוהדי מכבי תל אביב.

מראה חלקי

בשערים 2/13 ישנם מקומות המוגדרים כ"מראה חלקי" כפי שמצויין בעת הקנייה באתר ועל הכרטיסים עצמם. זווית הצפייה במקומות אלו מוגבלת ואוהד שיבחר לרכוש כרטיסים למקומות אלה לא יוכל לשנות את מקום הישיבה שלו באצטדיון. ישיבה במקום שאינו תואם את הכרטיס שבידך או במדרגות היא אסורה. אוהד שיגרום להפרות סדר יוצא מהאצטדיון וכספו לא יוחזר.

תנאים והגבלות

הישיבה בתא הזהב, ביציעים 2, 13 ו- 8 על פי המקומות המסומנים בכרטיס. הישיבה על המדרגות אסורה.

אוהד שייכנס ליציע היריבה יוצא מהאצטדיון וכספו לא יוחזר.

שימו לב – אנו קוראים לאוהדינו לא לרכוש כרטיסים ומנויים מגורמים לא מורשים. אנו נתקלים במקרים רבים של הונאה כתוצאה ממקרים אלו, ולצערנו אין באפשרותנו לעזור במקרים כאלו.

מחירי כרטיסים:

מחיר החבילה זהה לרכישה של חמישה כרטיסים בודדים

שערים 7/8 – 250 ש"ח ילד/חייל/אישה, 500 ש"ח מבוגר

שערים 2/13 – 550 ש"ח

תא זהב – 2250 ש"ח

לרכישה באתר 'לאן' החל מהשעה 19:00 לחצו כאן

איסוף הכרטיסים ייעשה בצורה ידנית במשרדי 'לאן' ברחוב דיזנגוף 101, תל אביב

שימו לב: רכישת כרטיסים באמצעות אתר האינטרנט או המוקד הטלפוני כרוכה בעמלה בגובה 15 ש"ח לעסקה

http://www.maccabi-tlv.co.il/iw/news/news-articles/מכירת-חבילות-כרטיסים-לפלייאוף/

ורוכשיהן לא יזכו להטבות השמורות למנויים בעונה הנוכחית ולקראת העונה הבאה.

יש מצב שמתחילים לחשוב על נקודות או שזה כנראה עניין של שמירת המקום?

יש מצב שמתחילים לחשוב על נקודות או שזה כנראה עניין של שמירת המקום?

נראה לי יותר בקטע של ההנחות למנוי מחדש בעונה הבאה..

אפשר להתקשר ללאן ב19:00 או שזה רק באתר?

עדיף למי שרוצה לקנות לעשות רענן מ658 ולא לנסות לתפוס אותם בטלפון

באלוהים איזה יצורים יש בפייסבוק של מכבי.

שאלות שהייתי מתבייש לשאול כמו המנוי העונתי תופס לפלייאוף?

לפעמים בא לי לכתוב להם בציניות שלא

באופן רשמי סטודנט זה לא נוער. אבל תגיעו עם תעודת סטודנט, במקרה הטוב לא יבדקו לכם בכלל, במקרה הרע תראו תעודת סטודנט ויכניסו אתכם.

באופן רשמי סטודנט זה לא נוער. אבל תגיעו עם תעודת סטודנט, במקרה הטוב לא יבדקו לכם בכלל, במקרה הרע תראו תעודת סטודנט ויכניסו אתכם.

נכון ב90% המגרשים

בלומפילד קצת פחות

מצטרף לשאלה, סטונדט נכנס לקטגוריה של ילד\חייל\אישה ?

שבאתי לאסוף את הכרטיס של הדרבי מלאן חמישי שעבר,היה אחד שם ששאל את זה ואמרו לו שסטודנט לא תופס על נוער\חייל

דרך אגב יש משחקי חוץ שלא רשום על הכרטיס כרטיס סטודנט אבל כן מחשיבים כרטיסי נוער לכרטיס סטודנט לתשומת לבכם.

מאז שאני סטודנט אני תמיד קונה כרטיסי נוער למשחקי חוץ, עד עכשיו לא יצא שבדקו לי, אבל קשה לי להאמין שלא יכניסו עם תעודת סטודנט.

בודקים? קרה שלא הכניסו?

פעם אחת קרה לי שמשהו הציק לי בכניסה שראה שיש לי מנוי סטודנט ופשוט הוצאתי לו תעודת סטודנט

מאז שאני סטודנט אני תמיד קונה כרטיסי נוער למשחקי חוץ, עד עכשיו לא יצא שבדקו לי, אבל קשה לי להאמין שלא יכניסו עם תעודת סטודנט.

ובמשחקי בית?

השאלה היא אם עדיף לקחת את ה"סיכון" ולקנות נוער