Jump to content

פאולו סוזה - אדם ענק

Armagedon

Recommended Posts

שמע עם כל הכבוד לסוזה ויש הרבה כבוד , הניצחון היום בעיקר בזכות זהבי,וטב"ח עם הסחיטת פנדל , כי היינו קרובים לחטוף כמה וכמה פעמים וגם עד ההרחקה של פריצה לא הגענו כלכך להזדמנויות.

במחזורים האחרונים הוא מתעקש על שיטת ה3 בלמים במקום לתת צ'אנס ל4-3-3.

הא?!

עדיפה רצינית אחת של הצלם החביב ועוד 2 כדורים כביכול מסוכנים שעברו ליד הקורה.

הבועל לא סיכנו אתמול באמת. הם רק החזיקו בכדור וחגגו על מראבל בצד שמאל, אבל מצבים מסוכנים למסגרת ממש תכלס לא היו להם.

גם הגול הראשון שלהם נבע מטעות איומה (עוד טעות איומה זאת אומרת) של מארבל וכיסוי לא טוב של ייני.

הא, וסוזה, כמה שהוא יכול להטריף בהחלטות שלו לאחרונה, :wub_anim:

אני רואה עכשיו את התקציר ואת הריצה של פאולו לערן זהבי..ואין שני לדבר הזה.זה פשוט מעלה רגשות בצורה הכי מדהימה שיש.

אתה רואה כמה הוא בן אדם,כמה הוא מפוצץ רגשות,כמה הוא מפוצץ אמוציות.כמה הוא רצה ורוצה..וכבר לא אכפת לי ממערכים.רק אכפת לי שיש פה בן אדם שרוצה להיות פה,

ושסך הכל עושה עבודה טובה כשהוא פה,גם אם לא בכדורגל גדול (רק בחודשיים האחרונים) והאמת?גם אנחנו אוהבים אותו פה.והפעם זה לא קשור למערכים.זה נטו הלב.

דמעות בעיניים כל פעם שאני אראה את הריצה שלו.אף פעם לא אבין למה זה כל כך מרגש אותי,אבל זה פשוט מרגש.

אחלה סוזה אבל אי אפשר שלא לחשוב על התגובות (הצודקות) כנגדו אם התוצאה היתה שונה אם לא זהבי.

שוב קבעון במערך, שוב אי ספירת טבח ובזבוז של מיכה במשימות הגנתיות.

נקווה שייקח את עצמו בידיים.

קבעון? היה היום 4-3-3 ממש לא 3 בלמים תקנו אותי אם אני טועה.

עד האדום שלטנו במשחק יחסית והחזקנו הרבה בכדור עם הנעת כדור נכונה. מיכה ״בוזבז״ במשימות הגנתיות כי קיבלנו אדום גבר.. כולם ״בוזבזו״ במשימות הגנתיות.

המשחק קיבל תפנית כשבדש( שחקן שיודע להחזיק בכדור) נכנס ועזר להגנה לקבל קצת אוויר ואיפשר לצאת להתקפות מסודרות מדי פעם.

טב״ח לא פתח מהסיבה שחייב שיהיה שחקן שיוכל לשנות את המשחק אם הדברים לא הולכים לפי התכניות. פעם זה מיכה ופעם זה הוא.

קבעון? היה היום 4-3-3 ממש לא 3 בלמים תקנו אותי אם אני טועה.

עד האדום שלטנו במשחק יחסית והחזקנו הרבה בכדור עם הנעת כדור נכונה. מיכה ״בוזבז״ במשימות הגנתיות כי קיבלנו אדום גבר.. כולם ״בוזבזו״ במשימות הגנתיות.

המשחק קיבל תפנית כשבדש( שחקן שיודע להחזיק בכדור) נכנס ועזר להגנה לקבל קצת אוויר ואיפשר לצאת להתקפות מסודרות מדי פעם.

טב״ח לא פתח מהסיבה שחייב שיהיה שחקן שיוכל לשנות את המשחק אם הדברים לא הולכים לפי התכניות. פעם זה מיכה ופעם זה הוא.

אתה טועה.היו שלושה בלמים (הרוש,טיבי,ייני) ומראבל ומיכה בצדדים כ"מגני כנפיים"

האמת שדווקא אתמול המערך עבד לא רע(וגם לא משהו) בעיקר כי מיטרו היה סביר+,גל היה מעולה ודן היה אלוהי.ברגע ששלישיית הקישור שלך מתפקדת המערך מתפקד גם אם מקדימה אין לך יותר מדי אפשרויות.

אני עדיין חושב שאם נפתח כמו שצריך עם טב"ח ומיכה בצדדים,וזהבי מתחת לפריצה נאנוס להם את הצורה אבל..סוזה נוטה ללכת עם מה שהולך.וכרגע למרות שהכדורגל לא נראה טוב,זה גם לא נראה סביר שהמערך ישתנה.לפחות לא על פי סוזה.

במחצית השניה מכבי שיחקה 4-3-2, בצדק פחד לעבור ל4-2-3.

נכון.כי לפי היגיון ברגע שפריצה (שהוא וזהבי,במערך הזה הם היחידים שעומדים למעלה לעומת דור ומראבל שעושים קילומטרים על קו האורך) הורחק,רק זהבי היה למעלה ואז לא היה טעם לשחק עם שלושה בלמים.היית חייב מישהו נוסף למעלה,מבלי להזניח הגנה.בהתחלה דור עלה ומראבל הוסט למגן בשמאל.לאחר מכן בדש נכנס ועברנו לשחק סוג של 4-3-1-1 עם חלוץ מובהק וזהבי כפרי לאנסר.

אגב,כשבן חיים נכנס במקום מיטרו,עברנו לשחק במערך שאמרת שסוזה פחד ממנו,וזה מה שניצח לנו את המשחק.

סתם,זהבי ניצח לנו את המשחק,אבל גם זה בין היתר.

בלי ראדי, בלי קרלוס, בלי פריצה, בלי יצחקי ובלי דאבור.

דרבי שני כבר עמוק בכיס.

סוויפ עליהם יהפוך אותו למאמן הגדול במכבי בכל הזמנים.

טקטיקה, שמקטיקה, מקום ראשון, דרבי שני בכיס, בדרך לאליפות שנייה ברציפות.

ז י י נ ו את אמא שלהם!!!

איך בן אדם שכשחקן לקח 2 גביעי ליגת אלופות כל כך מתרגש וכל כך בטירוף מניצחון דרבי בליגה הישראלית הנידחת..?!

הבנאדם הזה מרגש, חוץ מזה שלדעתי הוא מאמן ענק.