Jump to content

הדרבי התל-אביבי הגדול

דקסטר

Recommended Posts

18:15, יד אליהו

במסגרת ה"בית העליון" המיותר מכבי תארח את הפועל לדרבי השלישי בליגה העונה.

אלכס טיוס שלא שיחק מול נתניה וז'לגיריס ערך אימון מלא וצפוי לשחק ביום שני.

אצל ההם בעקבות ה"חוק הרוסי-או-4 זרים" אדלשטיין יצטרך להחליט מי מהשחקנים לא יירשמו בטופס, אחד מבין קאונסיל או הגארד החדש מארשל.

וסתם ככה על הדרך - אם נפגוש את הפועל גם בפלייאוף (לפחות 3 משחקים) וביחד עם רבע-גמר גביע ווינר בתחילת העונה,

נגיע למצב של לא פחות מ8 (מינימום) מפגשי דרבי בעונה, וזה אחרי ש"נמנע" מפגש בגמר גביע המדינה.

פשוט מגעיל, מוציא את כל העוקץ וההתרגשות מהמשחק הזה.

20:00, אולם תיכונט

אחרי 2 הפסדים רצופים (בגמר הגביע ): ומול בני הרצליה בחוץ), מכבי חזרה לנצח בליגה 32-26 את חולון, עלתה למאזן 19-1 מטורף,

והבטיחה את הביתיות לכל אורך הפלייאוף.

בגדול המשחק הזה לא ממש 'קריטי' בעקבות הבטחת המקום הראשון, אבל בכל זאת, וגם אם זה רק אס"א דרבי זה דרבי.

20:55, בלומפילד

אין הרבה מה לכתוב על המפגש הזה כאן, יש מספיק נושאים ב'מדינת היהודים'.

אבל סתם כיף להוסיף את זה לפה ולראות איזה מועדון עצום יש לנו.

שיהיה לנו בהצלחה, בכל הענפים :wubyellow3:

איזה קטע שרשום לסופו שחורציאניטיס על החולצה (אם אני זוכר נכון כמה פרשני כדורסל הגו את השם כך: סכורציאניטיס)

איזה אידיוט ארי שמאי

כותב שהקבוצה הצעירה והישראלית של הפועל הפסידה רק ב15 לקבוצה העשירה והמיובאת (שחורים יהודים הם מיובאים לעומת יהודי שבדי לבן שחולם לחזור לשבדיה, תנו לי עוד מהנאורות הזאת)

שמישהו יספר לו שההפרש היה באזור ה30 וירד ל15 רק כי בלאט הכניס לגארבג׳ את הילדים הישראלים.

איזה אידיוט ארי שמאי

כותב שהקבוצה הצעירה והישראלית של הפועל הפסידה רק ב15 לקבוצה העשירה והמיובאת (שחורים יהודים הם מיובאים לעומת יהודי שבדי לבן שחולם לחזור לשבדיה, תנו לי עוד מהנאורות הזאת)

שמישהו יספר לו שההפרש היה באזור ה30 וירד ל15 רק כי בלאט הכניס לגארבג׳ את הילדים הישראלים.

בדיוק, בדרבי שהיה לפני זה ביד אליהו העבירו ביקורת על מכבי שלא שיתפה צעירים בגארבאג' טיים, ועכשיו מבקרים את מכבי על זה

מה שלא יהיה תמיד יבקרו את מכבי, מה שלא יהיה, הפועל זונה

רק רציתי לציין שכדי להשלים ערב צהוב לאדומים, גם הפועל ראשון התגייסה למאמץ והפסידה אתמול במוצקין. לא שזה משנה משהו מבחינת המיקום הסופי לקראת הפלייאוף אבל עדיין תמיד כיף כשהפועל מפסידים.

פאקינג 3/3 ! מדהים

איזה אידיוט ארי שמאי

גם מקווה שיספרו לו שבקבוצה הצעירה והישראלית שלו (ממש שונא לעשות את ההשוואה הזאת, אבל הם דורשים) הזרים שיחקו 120 דק' לעומת 80 של הישראלים, והם גם קלעו פי 1.67 יותר מהישראלים, במכבי 115 דק' לישראלים לעומת 85 של הזרים.

אהההה אצלנו זה מתאזרחים לא ישראלים שכחתי.

תל אביב צהובה צהובה צהובה :yahoo:

איזה אידיוט ארי שמאי

בטוח שקרלון בראון,הארפר ומארשל ציונים מלידה