Jump to content

שער 13 להתפקד

Recommended Posts

מה הם יעשו, יבטלו כרטיס לפי איי פי?

יקבלו איזשהו אומדן לכמה אוהדי מכבי יהיו בשער 13 ולפי זה ידעו להיערך ולתגבר את האבטחה שם

יש מספיק אנשים, אני מאמין שיעשו חציצה כמו בדרבי הראשון בשנה שעברה.

שום חציצה, יהיה כמו בדרבי חוץ האחרון יביאו מאבטחים שתפקידם להוציא אוהדי מכבי.

הייתי בשנה שעברה בדרבי 4-2 בשער 8

תתאפקו!!! בהתחלה עשו חציצה ומי שהיה ליד 11 פשוט באו אנשי אבטחה והוציאו אותו בלי לשאול

תאמינו לי אין יותר כיף מלשבת ליד אוהדי הפועל ולראות אותם אוכלים תלב מקרוב

תתאפקו ובסוף תחגגו להם בפנים

הייתי בשנה שעברה בדרבי 4-2 בשער 8

תתאפקו!!! בהתחלה עשו חציצה ומי שהיה ליד 11 פשוט באו אנשי אבטחה והוציאו אותו בלי לשאול

תאמינו לי אין יותר כיף מלשבת ליד אוהדי הפועל ולראות אותם אוכלים תלב מקרוב

תתאפקו ובסוף תחגגו להם בפנים

חשוב מאוד לא לאכול את התרגיל של המאבטחים שמציעים לכם לעבור ל11!!!

אם פעם היינו מציעים לפני הדרבי לבוא עם פתיחת השערים, ללכת לסדרנים ולבקש לעבור היום צריך לעשות בדיוק ההפך.

בגלל שאנחנו עושים את זה לאוהדי קבוצות אחרות אין סיבה שהם לא יעשו את זה לנו.

תבואו יחסית קרוב לשריקה (חצי שעה לפני זה בסדר), בגדים ניטרליים, אם אתם רואים גוש מלוכד של מעל 100-200 איש תצטרפו אליהם, אם זה פחות מזה, תעמדו איפה שאתם (לא צמוד מדי ל11) ופשוט תפתחו עיניים ותראו מה קורה עם הסדרנים, אם באים אליכם אישית ומציעים לכם לעבור אל תסכימו.

שיהיה לכולנו בהצלחה, ואם לא הייתי מקבל הודעה במזל שזכיתי בכרטיס, הייתי קונה ל8/13.

אל תשרפו את עצמכם מוקדם מדי. כמו שכתבו פה להתאפק, לפחות עד לגול הראשון שלנו(כן נאחס אני יודע) ולא להירתע להצטרף לגוש כשאתם רואים שיש בו יותר מ50 איש. במקסימום אם המאבטחים ישאלו אותכם למה אתה יושבים קרוב ל11 תגידו שאתם יושבים לפי הכרטיס המסומן שלכם(רוב הכרטיסים שנמכרו זה לפינה ב9).

בכל אופן לא משנה מה גם במצב הגרוע ביותר כבר מדקה 60 תתחילו לשיר עם 11, ביחד זה כוח הם לא יוציאו 300 איש, אלא יתקפלו כמו בדרבי 4-2 ויעשו חיץ בין הפינה ל8.

וחידודים שצריכים להיות ברורים לכל: בכניסה הסדרן ישאל את מי את אוהדים, להיכנס מהכניסה של 8 ולא מ9 בשביל להימנע מהפתעות למינהם, והכי חשוב לסרב להצעות של המאבטחים שיעבירו אותכם ל11(כן גם אם יפתחו את השער במעבר, אל תהיו שפן ניסינות, אלא אם אתם באמת רואים שעוברים שם אוהדי מכבי בלי ששולפים אותם אחרי זה).

יקבלו איזשהו אומדן לכמה אוהדי מכבי יהיו בשער 13 ולפי זה ידעו להיערך ולתגבר את האבטחה שם

שום דבר. אנשים עם שכל ידעו לא לבלוע את הפיתיון והכל יהיה בסדר.

יציעו לכם לעבור לשער 11 - דירבאלק אל תסכימו! תשארו בשמונה ותעשו שם טרור מהמחצית השניה. אף אחד לא יכול להתגבר על 300 אוהדים ובטח שלא יוציאו את כולכם.

וואלה מה שהייתי עושה במקומכם זה יושב בין אוהדי הפועל בתוך שער 8. ממש בפנים אבל, לידם. סובל מחצית אחת, ומחצית שנייה כולם קמים ועוברים לכיוון 11 ביחד. אם נהיה ביתרון זה בכלל יהפוך לחגיגה.

וואלה מה שהייתי עושה במקומכם זה יושב בין אוהדי הפועל בתוך שער 8. ממש בפנים אבל, לידם. סובל מחצית אחת, ומחצית שנייה כולם קמים ועוברים לכיוון 11 ביחד. אם נהיה ביתרון זה בכלל יהפוך לחגיגה.

חבל רק שאנחנו בצד השני של המגרש, אחרת זה היה יכול להיות מגניב וזה

כבר באני מודה יהיה גוש ויתחילו להצטרף ל11.. הם לא יוציאו אחרי השריקה 500 איש החוצה

נראלי 500 מוגזם, ב8 אני חושב יהיה פחות מ200, בדרבי 4-2 היה המון אוהדי מכבי בגלל שהפועל מכרו כרטיסים חופשי באינטרנט, הפעם היה קשה לקנות כי הם ביקשו מנוי וגם מי שבא עם מנוי עשו לו בעיות.