Jump to content

ראדי

סהר_בכר

Recommended Posts

צריך לתמוך בו, לאנשים יש זיכרון קצר.

עם כל הכבוד לטיבי ולעטר, ראדי היה שחקן השנה שלי, כבר שכחו לו את הכינוי המנוע?

שכחו? הפוך! האכזבה דווקא כי מדובר באחד משני המצטיינים של העונה שעברה.

לדעתי הראש שלו לא בכדורגל. אלהים יודע איפה כן.

לא מזכיר בשיט את ראדי של שנה שעברה, לא נתן שני משחקים טובים ברצף.

אבל בכל זאת הייתי משאיר אותו כשחקן רוטציה לשנה הבאה, ולהביא זר תותח ספרדי/גולסה/סומך על ג'ורדי .

אני לא מאמין שאנשים כאן משווים את ראדי או טיבי לפני שהגיעו למכבי לכל מיני בקל/עזאם למיניהם.

להזכירכם, ראדי נתן מעל 10 גולים בעונה (וגם כמה בישולים), וטיבי היה שחקן נבחרת. השוואה פשוט הזויה בעיניי.

רועי בקל שחקן מצוין, תמיד הולך לעומק, חשבתי עליו גם בשבועות האחרונים כאופצייה, מאמין שהוא בפנקס של ג׳ורדי.

התלבטתי אם להגיד, אבל ראיתי קצת דקות של הפועל חיפה בצמד המשחקים האחרון שהיה להם, הישאם כיוואן, עשה כמה פעולות לא רעות בכלל(גם כבש צמד) שווה מעקב אולי. מישהו ראה אותו קצת יותר ויודע לתת תגובה רצינית שהיא לא ״חחחחח״?

יש כמה קשרי אמצע בכלל לא רעים בליגה

תפסיקו לחשוב שחוץ ממכבי הכל פח

שחקנים שראיתי כמה משחקים ברצף שלהם ולדעתי יש להם מקום במכבי :

בקל (שחקן מצוין ומאוד אנדרייטד)

ברנדאן

מרוואן קבהא (מחזיק מאוד מהשחקן הזה, מאוד)

רוצ'ט היה נהדר כ50-50 עד לפני שנה, מאז הוא גם נפצע והוא גם חייב להתחזק פיזית

אני לא מאמין שאנשים כאן משווים את ראדי או טיבי לפני שהגיעו למכבי לכל מיני בקל/עזאם למיניהם.

להזכירכם, ראדי נתן מעל 10 גולים בעונה (וגם כמה בישולים), וטיבי היה שחקן נבחרת. השוואה פשוט הזויה בעיניי.

לבקל יש שישה שערים העונה, לא שזה נתון שצריך יותר מדי להתחשב בו כשמדברים על קשר אמצע כן (אפרופו הזיות) ?

אף אחד לא אמר שהוא עילוי או הטיף להבאתו למכבי, אבל הוא שחקן טוב מאוד, שבכושרו הנוכחי לא רואה את ראדי ממטר.

רועי בקל שחקן מצוין, תמיד הולך לעומק, חשבתי עליו גם בשבועות האחרונים כאופצייה, מאמין שהוא בפנקס של ג׳ורדי.

התלבטתי אם להגיד, אבל ראיתי קצת דקות של הפועל חיפה בצמד המשחקים האחרון שהיה להם, הישאם כיוואן, עשה כמה פעולות לא רעות בכלל(גם כבש צמד) שווה מעקב אולי. מישהו ראה אותו קצת יותר ויודע לתת תגובה רצינית שהיא לא ״חחחחח״?

האמת שהוא שחקן חלש מאוד, העונה הבקיע צמד נגד סכנין ואלה היו הגולים הראשונים שלו בליגת העל, הוא בן 27 וכבר 10 שנים בהפועל חיפה.. לא כל אחד שנותן גולים זה אחד ששווה לעקוב אחריו, במיוחד לא הישאם כיוואן שהוא באמת חתיכת שחקן חלש.

חלש מאוד,שחקן תחתית/לאומית טיפוסי.

מחרפן אותי שמזכירים את שיטת המשחק של מכבי כאמתלה ליכולת העלובה שלו.

אין שום קשר למיקום שלו על המגרש. פס. פס הוא מתקשה לתת.

אני לא נוהג לחתוך שחקנים, אבל במקרה שלו, פשוט נמאס לי.

בדיוק !!

בושה שאתם מזכירים כאן שמות כמו בקל,רוצ׳ו ודומיהם.אלו השאיפות שלכם? אלו השחקנים שאתם רוצים שיהיו במכבי? מוות לבינוניות.

הוא לא גרוע אבל יש ירידה דרסטית מהעונה שעברה.

נראה לי שבשלב הזה של העונה כבר אין מה לקוות ולייחל לזה שהוא יחזור לעצמו. הסיכויים די אבדו, אלא אם כן הוא מתכנן לנו הפתעונת לפלייאוף.

לבקל יש שישה שערים העונה, לא שזה נתון שצריך יותר מדי להתחשב בו כשמדברים על קשר אמצע כן (אפרופו הזיות) ?

אף אחד לא אמר שהוא עילוי או הטיף להבאתו למכבי, אבל הוא שחקן טוב מאוד, שבכושרו הנוכחי לא רואה את ראדי ממטר.

כמעט בטוח ש3~4 מהשערים זה מפנדלים ככה שנתון השערים לא כזה מרשים.

ואני חושב שצריך זר לעמדה הזאת. אם אנחנו מכוונים לצ'מפיונס בעונה הבאה אז רועי בקל לא יהיה הפתרון בעמדת הקישור.

כמו שאדיר כתב - רוב השערים שלו בפנדלים.

קשר 50-50 חייב לתת מספרים - גולים ובישולים. לדעת לעשות תנועה נכונה ללא כדור לעבר הרחבה ולאיים על השער. ליצור מצבי הבקעה לשאר השחקנים. או בקיצור, ראדי של העונה שעברה.

אף אחד לא אמר שרועי בקל יביא אותנו לצ'מפיונס

הוא כרגע יותר טוב מראדי

לדעתי גולסה יכול להיות השחקן הכי טוב בתפקיד שלו, הרבה יותר מנאתכו . הלוואי ויבוא .

קצת הגזמתם.. זה לא ראדי של העונה שעברה ובהחלט עובר עליו משהו... אבל הוא לא כל כך נורא. 2 שערים ו 7 בישולים בליגה זה ממש לא כל כך נורא. מי שיקרא את מה שרשמו עליו פה יחשוב שדיברתם על אייבינדר או מיטרוביץ...

קצת הגזמתם.. זה לא ראדי של העונה שעברה ובהחלט עובר עליו משהו... אבל הוא לא כל כך נורא. 2 שערים ו 7 בישולים בליגה זה ממש לא כל כך נורא. מי שיקרא את מה שרשמו עליו פה יחשוב שדיברתם על אייבינדר או מיטרוביץ...

דווקא המספרים זה נתון לא כל טוב להסתכל עליו .. כי כימעט רוב הבישולים שלו זה מקרנות אאל"ט (2 מול חיפה עולה לי לראש)

דווקא המספרים זה נתון לא כל טוב להסתכל עליו .. כי כימעט רוב הבישולים שלו זה מקרנות אאל"ט (2 מול חיפה עולה לי לראש)

גם קרן צריך לדעת להרים.. זה לא פנדלים שאנשים פה נותנים את דוגמת בקל.. ורוב הקרנות מרים אצלנו זהבי.. ובוא לא נשכח את הרוטציה...

אני לא אומר שהוא ענק.. ובטוח לא קרוב לעונה שעברה.. אבל קצת פרופורציות

הייתי "ככה" קרוב להכניס את וובה בראון לרשימה, אני לגמרי בעדו, אבל בסופו של יום, הוא קצת אפור מדי כדי לתפוס את העמדה במכבי.

עזאם עושה עונה לא רעה, אבל לא סגור על התפקוד הכי טוב עבורו.

במשחקים שהוא הכי הרשים אותי הוא שיחק על קו ימין ופירפר מגנים (זוכר במיוחד מהלך עצום שלו ב 6-2 עונה שעברה).

אפרופו הפועל חיפה, מי שנראה כמו פרוסקפט טוב לאמצע הוא שוקרני, שהוא גם חזק פיזית יחסית וגם טכני, חוצפן וחושב עומק. שחקן מעניין.

גם אוסטווינד שחקן טוב.

אבל אם יש מישהו, פרט לצמד הזרים החדשים של בית"ר (שיחקו טוב בכמה משחקים בודדים, רובן מול קבוצות חלשות), שבאמת הרשים אותי השנה בעמדה הזו, זה ללא ספק בקל.

שחקן שחקן בעיניי.

הייתי מוסיף לרשימה הזאת גם את חנן ממן. מאוד התלהבתי ממנו גם כשהיה בהפועל חיפה ובמיוחד בתחילת שנה שעברה בהפועל, פליימייקר מאוד איכותי ודינאמי.

עזוב נו, הם נזכרים בהם כי בקל נתן נגדנו שתי גולים בפנדל והשני נתן צמד נגד סכנין.

זה בסדר,קמחי גם טוען שכליבאת חלוץ ענק..