Jump to content

תוצאות ההגרלה - מי זכה בכרטיס לדרבי?

Recommended Posts

ואללק באמת מה אכפת לנו אנשים משועממים שכמונו שיושבים שעות על גבי שעות כדי להילחם בתופעה הזאת

על הזין שיהיה כאוס, אוהד יזיין אוהד ואז בטוח שיהיה תענוג להגיע לבלומפילד כשלקבוצה לא ילך מבחינה מקצועית

הלו תתעורר על עצמך ותשנה גישה ומהר. ספסרים מחוץ לקהל זה עוד ניחא וזמנם קצוב (ותבדוק את זה גם) אבל לגיטימציה לספסרות מבית זה משהו שאסור לקבל אותו ואני לא רואה מקום בכלל להסביר את זה, זה אמור להיות מובן מאליו אז דחילק

אתה צודק אבל אתה יודע שאם נרצה או לא יהיה ספסרים נכון?והלוואי ואני טועה...

אתה צודק אבל אתה יודע שאם נרצה או לא יהיה ספסרים נכון?והלוואי ואני טועה...

כל עוד אתה מעודד את התופעה הזו אין שום סיבה שלא יהיו. תפסיק את זה, אחרים יפסיקו, לאט לאט התופעה תמוגר. לזה שואפים

אי אפשר להעלים את היצורים האלה לחלוטין אבל אפשר להפחית את הכמות שלהם עם שינוי הגישה בקרב האוהדים. בינתיים זה מצליח יופי ויש שינוי אבל זה תהליך ארוך והדרגתי (ובתכלס גם לא כזה פשוט, אבל לא הולכים לוותר) קיצר נראה לי שהבנת תפואנטה.

מה אכפת לכם אם באנדם קונה ב200 שקל כרטיס או לא?בסך הכל זה כסף שלו והוא יכול להחליט על מה לבזבז אותו,אם תרצו או לא בסופו של דבר יהיה ספסרות ואם הוא לא ימצא מישהו מהפורום הוא ילך לבלומפילד ושם יהיה בשפע..

1. בגלל אפסים כאלה יש את תופעת הספסרות... אם יש ביקוש המחיר עולה..

2. שילך לקנות בבלומפילד, שם לפחות יש סיכוי שיפול על סמוי שיזיין אותו...

הספסרים זאת אחת המחלות הגדולות בכדורגל הישראלי.. הלקוחות שלהם עוד מחלה גדולה עוד יותר...

כל האנשים פה שמדברים ומביעים את הדעה שלהם נגד אין לי בעיה רק אפשר לדבר יפה,הבנת אריה8?

כמה הגרלות היו עד עכשיו כולל היום?

4

כוסאמא של פלאפון אני שומע שיש לי הודעה כולי באטרף מחפש ת'נייד בסוף "פלאפון חוגגת 5 שנים ויש לך הטבה של5GB חינם" לכו תזדיינו!

אני באמת לא ישב בבית בזמן דרבי זה או שאני יהיה בשער 8 או שיקנה כרטיס ל11 בסכום של 200 שקל שהקצבתי לזה

איזה גבר אתה, תאמין לי הפנאטיקס צריכים לעשות דגל פריסה עם דיוקן שלך, המכביסט האולטימטיבי שלא מפסיד משחק.

אם הייתם חושבים טיפה מה אתם יכולים לעשות כדי להשפיע ולמנוע או להפחית את תופעת הספסרות המצב אצלנו היה נראה יותר טוב, אבל כנראה שאתה משתייך לאוהדי בית"ר שנמצאים אצלנו ביציע, הבחורים חסרי המוח.

עוד אין נושא על המשחק.

השופט הוא חכמון החלש, הבעיה שהוא חלש כמו כל השאר.

בצד האדום כבר התחילו לטפטף שהוא הולך לדפוק אותם והזכירו פנדל על תמוז מלפני עשרים שנה.

כוסאמא של פלאפון אני שומע שיש לי הודעה כולי באטרף מחפש ת'נייד בסוף "פלאפון חוגגת 5 שנים ויש לך הטבה של5GB חינם" לכו תזדיינו!

חחחחחחחחחחחח

מה אכפת לכם אם באנדם קונה ב200 שקל כרטיס או לא?בסך הכל זה כסף שלו והוא יכול להחליט על מה לבזבז אותו,אם תרצו או לא בסופו של דבר יהיה ספסרות ואם הוא לא ימצא מישהו מהפורום הוא ילך לבלומפילד ושם יהיה בשפע..

שאוהד אחד עושה ספסרות זה עוד ניחא ואפשר לחנך אוהדים בודדים כנגד ספסרות כי היום מישהו קונה כרטיס ב200 שקל מחר אתה תתקע בלי כרטיס באיזה משחק חוץ ותשלם 300.

ספסרים שלוקחים מלאן 40 כרטיסים זה הבעיה והם המחלה הגדולה ולצערנו המשטרה וגם מכבי לא מטפלת בהם למורות שכולם יודעים מי הם.

מספיק לראות ספסר בצמות ליד בלומפילד מול השוטרים שמוכר כרטיסים בלי להתבייש.

קרה גם לי. בני זונות. הפלאפון האלה

איזה גבר אתה, תאמין לי הפנאטיקס צריכים לעשות דגל פריסה עם דיוקן שלך, המכביסט האולטימטיבי שלא מפסיד משחק.

אם הייתם חושבים טיפה מה אתם יכולים לעשות כדי להשפיע ולמנוע או להפחית את תופעת הספסרות המצב אצלנו היה נראה יותר טוב, אבל כנראה שאתה משתייך לאוהדי בית"ר שנמצאים אצלנו ביציע, הבחורים חסרי המוח.

בגלל שאני מוכן לקנות כרטיס ב200 שקל אין לי מוח ואני אוהד ביתר שנמצא ביציע?זדיין זדיין יאהבל מי אתה בכלל

עוד אין נושא על המשחק.

השופט הוא חכמון החלש, הבעיה שהוא חלש כמו כל השאר.

בצד האדום כבר התחילו לטפטף שהוא הולך לדפוק אותם והזכירו פנדל על תמוז מלפני עשרים שנה.

4-0

בגלל שאני מוכן לקנות כרטיס ב200 שקל אין לי מוח ואני אוהד ביתר שנמצא ביציע?זדיין זדיין יאהבל מי אתה בכלל

כשאני אומר אוהד בית"ר אני מתכוון לחבורת הסתומים שנמצאים ביציע, וכן אתה אחד מהם.

אתם יכולים להיות רגועים היום - ההודעה תשלח מחר אחה"צ (זה ממש מאוחר...)

ההרשמה להגרלת הכרטיסים עבור משחק הדרבי הסתיימה. הודעה תישלח מחר לעולים בגורל

עקב הביקוש הרב למשחק נערכה הגרלת כרטיסים בין בעלי המנויים כאשר ההרשמה הסתיימה היום (שלישי) בשעה 10:00 בבוקר. בעלי המנויים שיוגרלו צפויים לקבל הודעה על כך באמצעות SMS או דואר אלקטרוני ביום רביעי אחר הצהריים

יואוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו