Jump to content

משטרה/אבטחה מטומטמים

Recommended Posts

רבתי עם 3 שוטרים אהבלים שניסו להצדיק תהחלטה לא להכנס עם הקפוצני נינגה..אני אומר לו שאין חוק נגד זה והוא אומר לי שחוק הספורט קובע שהוא לא חייב לתת דין וחשבון ומי שנראה להם בעייתי לא חייב להכניס אותו...עד מתי החלטות הזויית? עוד מעט יגידו אסור להכנס עם צעיפים כי אפשר לכסות איתם את הפנים

אם כבר, שמישהו יסביר לי למה חצי שעה לפני ואחרי המשחק כל הרמזורים מסביב לאצטדיון פעלו רגיל, כך שהירוק היה ל- 10 שניות ועברו בו 4 מכוניות, כש- 3000 מכוניות מחכות בתור.

לא חשבו לווסת אותם קצת אחרת או להשבית אותם ולשים שוטר במקום?!?!

אם כבר, שמישהו יסביר לי למה חצי שעה לפני ואחרי המשחק כל הרמזורים מסביב לאצטדיון פעלו רגיל, כך שהירוק היה ל- 10 שניות ועברו בו 4 מכוניות, כש- 3000 מכוניות מחכות בתור.

לא חשבו לווסת אותם קצת אחרת או להשבית אותם ולשים שוטר במקום?!?!

היו להם התרעות על גדודים של נינג'ות שאמורים להגיע לאיזור האיצטדיון ולעשות בעיות.

ככה הם ניסו לווסת את זרם האנשים...

צריך לתת עונש למי שתכנן את דרכי הגישה לאיצטדיון. מישהו יודע אם יש בסוף שיפוץ בבלומפילד בעונה הבאה ? אם בזמן השיפוץ משחקים שם הם יכול לשכוח מהרבה מנויים.

צריך לתת עונש למי שתכנן את דרכי הגישה לאיצטדיון. מישהו יודע אם יש בסוף שיפוץ בבלומפילד בעונה הבאה ? אם בזמן השיפוץ משחקים שם הם יכול לשכוח מהרבה מנויים.

ע"פ מה שאני זוכר היה פרסום שהשיפוץ נדחה בעוד שנה

אתם חיים בסרט...

אתם הולכים לצפות במשחק כדורגל או לשחק בנינג'ות בחצר האחורית של בית הספר?

הייתם הולכים לעבודה מחופשים לדרקון?

מכבי אחראית על ביטחונכם בתחומי האצטדיון, למכבי הזכות המלאה לדרוש כל דבר שעומד עם חוקי המדינה במטרה להבטיח זאת

ואם מסכות הנינג'ה פוגעות ביכולת האכיפה של מכבי לגבי אותם פושעים שמתפרעים ביציע, היא יכולה לאסור את הכנסת המסיכות ובצדק!

תפסיקו בבקשה, זה לא מגניב להיות "חוליגן". ילדים.

גונסון ידידי. אם ברצוני להסתיר את הפנים אני יכול להוריד חולצה ולשים אותה על הראש, האם תאסור עליי ללבוש בגדים בכלל? הטיעון שלך בנוגע לפגיעה באכיפה שטחי מאד.

גם אני חושב שאין שום דבר טוב בקפוצונים האלה, אבל לאף אחד אין זכות להגיד לאף אחד אחר מה ללבוש.

העיקר קפוצונים לא מכניסים, אבל הבידוק הכי ביזיוני שעברתי ב3 שנים האחרונות לפחות במגרשי כדורגל, יכולתי להכנס עם חגורת נפץ גם

צודק מאה אחוז עברתי את הסדרן הראשון שבודק שאתה באמת בשער שאתה אמור להיות, הייתי עוד עם תיק באתי כבר להניח אותו על הרצפה כדי שיעשה קודם לי בדיקה ואחר כך לתיק הוא עוד צועק עלי:״מה אתה שם את זה על הרצפה?? כנס כבר אתה מעכב את כולם״ והוא לא בדק את התיק ולא עשה לי בכלל בדיקה גופנית...

גונסון ידידי. אם ברצוני להסתיר את הפנים אני יכול להוריד חולצה ולשים אותה על הראש, האם תאסור עליי ללבוש בגדים בכלל? הטיעון שלך בנוגע לפגיעה באכיפה שטחי מאד.

גם אני חושב שאין שום דבר טוב בקפוצונים האלה, אבל לאף אחד אין זכות להגיד לאף אחד אחר מה ללבוש.

אסור לכל אחד להחזיק אקדח, זה אומר שהוא לא יוכל לרצוח עם סכין?

הטיעון שלך ידידי, הוא דמגוגיה. אתה יכול להגיד את זה על כל מאורע בעולם.

אף אחד לא אומר לך מה ללבוש, אך אם תרצה לצפות במשחק כדורגל שמארחת אותו מכבי תל אביב, הם כן יגידו לך איזה אמצעים אסור לך להכניס לתחומי האצטדיון.

אני לא חושב שפגיע האכיפה זה טיעון שיטחי. אני גם דיי בטוח שישנם עוד כמה טיעון לדבר (סתם זורם... אולי לנסות להפחית את הליצנים עם המסיכות כדי להראות לדור הצעיר שלהיות חוליגן זה דבר שלילי וכו').

מה אתם מנהלים עם הקוקסינל הזה ויכוח בכלל?!

17 באוגוסט 2013 והוא עוד קורא לאנשים פה ליצנים .

בושה שהפורום הזה עדיין פעיל,נהיו פה כל כך הרבה משתמשים שהם פיקטיביים שמתחבאים אחרי מסיכות(עברייני מקלדת) כל מיני שוטרים למיניהם ואוהדי קבוצות אחרות שזורקים פה רעל.....עצוב

נכון, לפתוח את הפה רק בשביל לשרוק בוז ולקלל את יואב זיו, סוזה ואת דוד האפסנאי זאת הדרך הנכונה, עלו והצליחו, ידידיי לא לפחד כל 8 מאחוריכם.

נכון, לפתוח את הפה רק בשביל לשרוק בוז ולקלל את יואב זיו, סוזה ואת דוד האפסנאי זאת הדרך הנכונה, עלו והצליחו, ידידיי לא לפחד כל 8 מאחוריכם.

תודה בשם כל שער 8.

דרך אגב, שמח להיות משתמש מאחורי מסכה.

הטיעונים פה חוזרים על עצמם-כל מי שלא יושב שער 11 הוא נבלה וטרפה, ואלו שמעיזים להביע את דעתם הם לכל הפחות שוטרים/מלשינים/אוהדי הפועל/נבלות אדם/תת אדם/בוגדים במדינה.

בחיי, תתבגרו.

תודה בשם כל שער 8.

דרך אגב, שמח להיות משתמש מאחורי מסכה.

הטיעונים פה חוזרים על עצמם-כל מי שלא יושב שער 11 הוא נבלה וטרפה, ואלו שמעיזים להביע את דעתם הם לכל הפחות שוטרים/מלשינים/אוהדי הפועל/נבלות אדם/תת אדם/בוגדים במדינה.

בחיי, תתבגרו.

גונסון מקטלג כל לובש נינגה כחוליגן שורף פחים ומרסס צלבי קרס כשיותר מחצי מ11 לובשים את הנינגה הצהוב\שחור שהפנאטיקס מכרו, אל תתבכיין לי על המשפט שכתבתי, יש לי משפחה וחברים שיושבים ב8, תתעסק במדיניות החדשה של חברת האבטחה להגיד לי מה ללבוש.

גונסון מקטלג כל לובש נינגה כחוליגן שורף פחים ומרסס צלבי קרס כשיותר מחצי מ11 לובשים את הנינגה הצהוב\שחור שהפנאטיקס מכרו, אל תתבכיין לי על המשפט שכתבתי, יש לי משפחה וחברים שיושבים ב8, תתעסק במדיניות החדשה של חברת האבטחה להגיד לי מה ללבוש.

שנייה, המשפחה והחברים עוברים אצלך סלקציה? זה ממש פיחות במעמד. תפסיק לטעון ולהכליל קהל שלם על בסיס טענות של ילד שעדיין מסניף דבק ואולי אני אתייחס ברצינות.

לגבי הקפוצ׳ון-חל איסור להסתיר או לעוות תווי פנים ופרטי זיהוי במהלך בידוק, כניסה ונוכחות בשטח ציבורי או כל שטח שהוא שנמצא בפיקוח ממשלתי, בדגש על משטרתי.

למרות הנכתב-אני לא רואה סיבה יוצאת דופן להגביל כניסה של קפוצ׳ון נינג׳ה עקב הבידוק הקפדני(יחסית) והיעדר אירועים פליליים או אלימים ביציעים אל מול הנורמה.

מהכרות ומניסיון עם משטרת נתניה-ההוראה היא מקומית לאור החיכוכים והעיסוק היומיומי שלהם. אני בספק גדול אם יש או הייתה הוראה מצד המועדון לפיקוח נקודתי בעניין.

במידה והייתה הוראה שכזו מצד המועדון-ואני מדגיש שלדעתי זה לא היה מעולם, זה מסריח אבל כשר. רוחב היריעה של אמצעים שצריך להגביל את הכניסה שלהם מונעת אפילו בצורה תיאורטית את ההגבלה הזו.

אגב-לגבי ההכללה של המשתמש המדובר, לפעמים מוטב לסנן שטויות. תאמין לי גיבור-זה רק יועיל לך בחיים ובשימוש בפורום( גם אצלי זה יסנן לך הרבה חפירות)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.