Jump to content

כרטיסים לדרבי ליציע של הפועל

BMTA

Recommended Posts

אני ממליץ לכל אוהדי מכבי שמגיעים לשם לקנות כרטיסים לעמוד ביחד בגוש יפה ולהתחיל לשיר:

״לא תשברו אותנווווו״

אם אפשר לקנות שלוש כרטיסיפ עם מנוי אחד

זה אומר שלא צריך מנוי פשוט להוכיח שאתה אוהד הפועל

אני מאמין שרקע של הפועל בפלאפון

ואם תשיגו חולצה של אולטראס הפועל....

יש מצב טוב שיתנו לכם לקנות

ואם יש לכם זמן אז גם לעשות קעקוע של פטיש ומגל ולהצטלם עם רמון או משהו

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

לא אחי, לא יעזור העולם אתה צריך מנוי ומותר 2 כרטיסים על מנוי

דרבי חוץ אחרון לא עליתי בהגרלה והזמנתי לשמונה, שעה וקצת לפני המשחק באתי לאסוף את הכרטיס מהקופות ולא שחררו לי אותו(ראו בהיסטורית אשראי הזמנות של מכבי) למרות שעמדתי ארבעים דקות וצעקתי ולא נתתי לאף אחד לעקוף אותי בתור ולהוציא מאותה עמדה את הכרטיסים שלהם.. בסוף אוהד מכבי אחר שגם לא שחררו לו את הכרטיס אמר לי שבחוץ מוכרים ליציעים של הפועל בחמישים אז אמרתי להם שיזכו אותי וקניתי בחוץ(ואז עברתי מתוך היציע ל11).. מסקנה מהחפירה זה שאם איכשהוא תפתח מכירה דרך הטלפון/אינטרנט כמו שנה שעברה ואין לכם מנוי של הפועל עדיף שלא תזמינו ותגיעו למגרש בלי כרטיס ותקנו שם..

דרבי חוץ אחרון לא עליתי בהגרלה והזמנתי לשמונה, שעה וקצת לפני המשחק באתי לאסוף את הכרטיס מהקופות ולא שחררו לי אותו(ראו בהיסטורית אשראי הזמנות של מכבי) למרות שעמדתי ארבעים דקות וצעקתי ולא נתתי לאף אחד לעקוף אותי בתור ולהוציא מאותה עמדה את הכרטיסים שלהם.. בסוף אוהד מכבי אחר שגם לא שחררו לו את הכרטיס אמר לי שבחוץ מוכרים ליציעים של הפועל בחמישים אז אמרתי להם שיזכו אותי וקניתי בחוץ(ואז עברתי מתוך היציע ל11).. מסקנה מהחפירה זה שאם איכשהוא תפתח מכירה דרך הטלפון/אינטרנט כמו שנה שעברה ואין לכם מנוי של הפועל עדיף שלא תזמינו ותגיעו למגרש בלי כרטיס ותקנו שם..

בדרבי חוץ באחרון אם אתה מתכוון ל4-2 כל אוהד מכבי שישב בשער 8 או 13 הוציאו חוץ אם גילו שהוא אוהד מכבי לא ניראלי שהעבירו אף אחד ל11

הייתי שם היום, אחד האוהדים שלהם זיהה אותי והלשין למוכרת שם.

באתי מוכן עם רקע אדום בפלאפון ואלף תירוצים

היא אמרה שהיא יודעת שאני אוהד מכבי רק אם אני ישיג מנוי ות.ז של בעל המנוי היא תמכור לי.

חבר שלח לי את התמונה של המנוי והת.ז שלו וגם אחרי זה היא ביקשה לדבר איתו בפלאפון!!

היא איימה עליו שאם יתפסו אותי אז יחרימו לו את המנוי וכל מיני שטויות כאלה, הוא אמר לה בסדר והיא מכרה לי 4!!

היא ידעה שאני אוהד מכבי ומכרה לי! ככה שזה אפשרי מאוד לקנות פשוט תבואו מוכנים, ועם הרבה כוח שכנוע, היא מכרה שם ללא מעט אנשים שלא הציגו מנוי. הכי הרבה תשכנעו מישהו שם שיקנה לכם, כל מנוי יכול לקנות 4.

ראיתי שאפילו היא נכנסה שם לפייסבוק של אנשים כדי לראות אם אוהדי הפועל.

אה ואם את קוראת את זה לכי זדייני!

הייתי שם היום, אחד האוהדים שלהם זיהה אותי והלשין למוכרת שם.

באתי מוכן עם רקע אדום בפלאפון ואלף תירוצים

היא אמרה שהיא יודעת שאני אוהד מכבי רק אם אני ישיג מנוי ות.ז של בעל המנוי היא תמכור לי.

חבר שלח לי את התמונה של המנוי והת.ז שלו וגם אחרי זה היא ביקשה לדבר איתו בפלאפון!!

היא איימה עליו שאם יתפסו אותי אז יחרימו לו את המנוי וכל מיני שטויות כאלה, הוא אמר לה בסדר והיא מכרה לי 4!!

היא ידעה שאני אוהד מכבי ומכרה לי! ככה שזה אפשרי מאוד לקנות פשוט תבואו מוכנים, ועם הרבה כוח שכנוע, היא מכרה שם ללא מעט אנשים שלא הציגו מנוי. הכי הרבה תשכנעו מישהו שם שיקנה לכם, כל מנוי יכול לקנות 4.

ראיתי שאפילו היא נכנסה שם לפייסבוק של אנשים כדי לראות אם אוהדי הפועל.

אה ואם את קוראת את זה לכי זדייני!

אותו סיפור בדיוק השרמוטה הזאת החזיקה אותי שם חצי שעה ואני רק מת להקיא מהצחנה של המקום הזה...

לי היא נתנה לקנות רק 2 כנראה שהם הבינו שאין להם סיכוי למכור בחיים את כל הכמות הזאת.

המלצה למי שיושב בשער 8 אל תכנסו מוקדם !!!

יוציאו אותכם אם יראו שאתם קצת חשודים

בדרבי 4-2 ראיתי שהוציאו כאלה שהיו עם שחור וישבו קרוב ל11 כי עוד יכלו להוציא אותם כי הם היו קצת.

עדיף להכנס כמה שיותר קרוב לשריקה

ולהיות כבר עם הרבה אנשים ככה לא יוציאו אתכם

כשאתה אומר "צעקתי" אתה בעצם מתכוון "כמעט הבאתי לה מכות?

אני זוכר איך עפת עליה שם, זה היה מרגש.