Jump to content

העונה של באר שבע

Recommended Posts

זה כבר לא אמיתי הדבר הזה. אי אפשר לנתח את מה שקורה שם מקצועית\סטטיסטית\whatever. זה נדמה שככל שהיכולת שלהם יותר גרועה ככה הסיכוי שלהם לנצח עולה. זה נהיה כבר הפועל ב"ש נגד המציאות.

שיאבדו נקודות כבר פעם אחת וכל המומנטום המזדיין הזה ייעצר.

האמת שאחרי שהם הפסידו לנו הייתי בטוח שתצא להם הרוח מהמפרשים. מסתבר שטעיתי. הנבלות האלו, בלי הרבה כדורגל, עם 1344 טון מזל והרבה רוח גבית מכל מי שלא אוהד מכבי, הולכים להיות איתנו ראש בראש עד הסוף. הזוי אבל זה מה יש.

האמת שאחרי שהם הפסידו לנו הייתי בטוח שתצא להם הרוח מהמפרשים. מסתבר שטעיתי. הנבלות האלו, בלי הרבה כדורגל, עם 1344 טון מזל והרבה רוח גבית מכל מי שלא אוהד מכבי, הולכים להיות איתנו ראש בראש עד הסוף. הזוי אבל זה מה יש.

אני לא מבין למה אנשים בפאניקה

נכון שיש מאבק צמוד, אבל המצב שלנו טוב מאוד. לא כל עונה לוקחים אליפות עם גארבג' טיים ארוך, כשהצלחת מונחת על מגש של כסף

גם לפני המשחק איתם אמרתי שאם ננצח הסיפור לא גמור, כי 6 הפרש זה כלום, כמו שהיה לפני המשחק עם ק"ש.

אתם צריכים לזכור שבמידה ואנחנו ננצח את בית"ר ונחזיר ל 4 הפרש, המצב יהיה טוב יותר מאשר טרם המשחק עם ב"ש, שהפער עמד על 3 נק'.

לא הבנתי את הפואנטה שניסית להעביר.

שאם פלט היה מגיע אלינו בקיץ אין מצב שבאר שבע כל כך קרובים אלינו עכשיו

1) ברדה ובוזגלו הם לטעמי השחקנים היחידים של באר שבע עם איכות של שחקנים של קבוצה אלופה

2) פלט היה משדרג לנו את ההתקפה משמעותית, במיוחד עכשיו עם הפציעה של יצחקי והעזיבה של דאבור

אגב , גם בפברואר פורסם שג'ורדי רוצה אותו לעונה הבאה אבל בטח עכשיו באר שבע ישחררו לנו אותו רק בחלום

1 ) בוזגלו וברדה הם השחקנים היחידים לטעמי שבאמת נותנים להם את האפשרות להקרא קבוצה שראויה להתמודד על אליפות , פלט נתן להם את הערך המוסף

2) אחרי הפציעה של יצחקי והעזיבה של דאבור החלק הקדמי שלנו דליל ובדש עם כל הכבוד לדעתי נותן מפלט בהרבה

שחקן על, יא אללה.

איך לא החתמנו אותו?

חביבי, אין ולא תהיה שום סיבה להחתים שחקן זר נוסף במשבצת החלוץ, במיוחד ברמתו של פלט שלבטח לא ישדרג אותנו בכלום, אולי להפך.

איך לעזאזל לא החתמנו את דורה ובוזי?!

1) ברדה ובוזגלו הם לטעמי השחקנים היחידים של באר שבע עם איכות של שחקנים של קבוצה אלופה

2) פלט היה משדרג לנו את ההתקפה משמעותית, במיוחד עכשיו עם הפציעה של יצחקי והעזיבה של דאבור

אגב , גם בפברואר פורסם שג'ורדי רוצה אותו לעונה הבאה אבל בטח עכשיו באר שבע ישחררו לנו אותו רק בחלום

פלט בדיוק באותו סגנון של פריצה. שילוב של שניהם אפילו פחות טוב משילוב של פריצה ובדש.

מה שחסר לנו בהתקפה זה שחקן גולר כמו עטר. אולי טב"ח יתפתח לכזה עוד שנתיים, אבל אני בספק אם הוא יישאר כאן כל כך הרבה זמן.

שחקן על, יא אללה.

איך לא החתמנו אותו?

חביבי, אין ולא תהיה שום סיבה להחתים שחקן זר נוסף במשבצת החלוץ, במיוחד ברמתו של פלט שלבטח לא ישדרג אותנו בכלום, אולי להפך.

איך לעזאזל לא החתמנו את דורה ובוזי?!

סבבה נשמה ,

אז אני לא מסכים איתך

לדעתי פלט שחקן גדול עם הרבה איכויות : פריצה מהמקום, משחק ראש, בעיטות מרחוק , וגם דריבל לא רע.

היה יכול להוסיף לנו המון

אבל זו לא הנקודה העיקרית : הנקודה העיקרית שלי ומה שניסיתי להגיד זה שבלי פלט באר שבע לא נמצאת איפה שהיא נמצאת עכשיו

סבבה נשמה ,

אז אני לא מסכים איתך

לדעתי פלט שחקן גדול עם הרבה איכויות : פריצה מהמקום, משחק ראש, בעיטות מרחוק , וגם דריבל לא רע.

היה יכול להוסיף לנו המון

אבל זו לא הנקודה העיקרית : הנקודה העיקרית שלי ומה שניסיתי להגיד זה שבלי פלט באר שבע לא נמצאת איפה שהיא נמצאת עכשיו

לדעתי פלט שחקן עם איכות אחת - הוא גבוה ממש.

כן הגובה עזר לו לתקוע לך גול מ30 מטר

ארז מסיקה הבקיע מחצי מגרש. זה הופך אותו לשחקן?

ארז מסיקה הבקיע מחצי מגרש. זה הופך אותו לשחקן?

עם שוער מחוץ לשער

אתה מתחיל להשמע קצת מגוחך ולא ממש מבין בכדורגל כדי להגיד שפלט לא שחקן טוב

מוזר אתה הרבה שנים בפורום ואני מתאר לי שלא איזה ילד

צחוק צחוק אבל יש תחושה שמישהו למעלה החליט שבאר שבע לוקחים אליפות השנה

כי לפי איכות המשחק שלהם מקסימום היו מקום 4-5 אפילו בני יהודה משחקת יותר יפה

עם שוער מחוץ לשער

אתה מתחיל להשמע קצת מגוחך ולא ממש מבין בכדורגל כדי להגיד שפלט לא שחקן טוב

מוזר אתה הרבה שנים בפורום ואני מתאר לי שלא איזה ילד

פלט לדעתי שחקן מעולה, אבל למה למכבי להביא אותו ולבזבז עמדה של זר עליו כשיש לך שחקן באותו סגנון בדיוק?

אתם מתעלמים ממשהו אחד זה לאו דווקא פלט או פריצה ,הרענון מגיע מהתפקיד החדש-ישן שמכבי הביאה לארץ בתקופה המודרנית . תשע קלאסי גבוה לחזק . שמכוון לך את ההתקפה עם השמירת כדור שלו. זה בעיקר התוספת שלו לבאר שבע ולאו דווקא גול מקרי משלושים מטרים .

יש פה עוד עניין שלא דיברו עליו, וזה אם וכאשר תגיע ההזדמנות של באר שבע לעבור אותנו, האם היא תיקח אותה.

כי ראינו שהיה פער 3 הם הגיעו לבלומפילד וחרבנו במכנסיים, המשחק הוכרע תוך 7 דקות מהפתיחה.

לדעתי אין להם את האופי הזה להוביל את הטבלה מהמקום הראשון. סוג של מכבי חיפה.

זה הכי קל ונוח לקבוצה כמו באר שבע לבוא ממקום שני ולשמור על פער סביר מהמוליכה. השאלה אם הם יצליחו לגנוב.