Jump to content

העונה של באר שבע

Recommended Posts

אז רק תסביר לי איך הגעת למצב שבו קבוצה שנחותה ממך בצורה משמעותית בכל הנקודות שנתת, רחוקה ממך בסה״כ נקודה למרות שאתה באחוזי הצלחה חסרי תקדים.

אתה לא שולט בתוצאות שלהם.

תמשיך לעשות את העבודה שלך.

מאה ושמונים הדקות מולם היו מאד חד משמעיות. יותר חד משמעיות מצמד המפגשים מול חיפה.

עד עכשיו, זאת עונה אדירה של מכבי. אל תיתן לקצב צבירת הנקודות ההזוי שלהם להשכיח לך את זה.

להיות מרוכזים ולשחק כדורגל. אנחנו הכי טובים בזה.

סבבה, אז תחליף את הנושא קארמה שלך ב"מזל".

אוקיי.

אבל ההבדל הוא שמזל זה דבר מקרי. שקרה עכשיו ויכול לא לקרות פעם הבאה.

והמזל סטטיסטית - נגמר.

לעומת ה"קארמה" שלכם שרק נבנת עד שהיא מתפוצץ לנו בפנים עם אליפות שלהם.

יש?

העיקר קאלה תפס נגדנו יום מטורף ונגדם עשה טעות אחת יותר מדי.

צאו מזה, זה ממש לא שלנו, אפילו לא קרוב.

מצד שני, יש לנו עכשיו מסגרת אחת להתרכז בה.

Forza MTA

כן, אם היינו 13 הפרש עליהם הייתי רגוע. אבל אנחנו נקודה אחת מהם, כשעוד יש לפנינו דרבי שהולך להיות קשה מאוד, וכשהקבוצה כבר מותשת לגמרי.

אני אמנם בד״כ בכיין, אבל פחות או יותר חודש וחצי אני כל הזמן אומר לחברים שלי לאן אני חושב שהעונה הזאת הולכת. בהתחלה 100% צחקו עליי, לאט לאט זה ירד, היום זה כבר 0%.

אני בינתיים רק מקווה שנגיע לפלייאוף כשאנחנו 4 הפרש מהם.

אני צוחק עלייך, 0% זה בטח לא.

הכל טוב, תרגעי נשמה.

כן, אם היינו 13 הפרש עליהם הייתי רגוע. אבל אנחנו נקודה אחת מהם, כשעוד יש לפנינו דרבי שהולך להיות קשה מאוד, וכשהקבוצה כבר מותשת לגמרי.

אני אמנם בד״כ בכיין, אבל פחות או יותר חודש וחצי אני כל הזמן אומר לחברים שלי לאן אני חושב שהעונה הזאת הולכת. בהתחלה 100% צחקו עליי, לאט לאט זה ירד, היום זה כבר 0%.

אני בינתיים רק מקווה שנגיע לפלייאוף כשאנחנו 4 הפרש מהם.

קשה, כן. מה קרה מה?

באר שבע מתחילים להזכיר לי את חיפה של העונה שעברה אבל עם פתיחה יותר טובה.

מנצחים במזל עד לשלב שבו הם יצטרכו לשחק כדורגל.

כמו חיפה של העונה שעברה גם הם יקרסו בפליאוף כי מזל לא נמשך לנצח

מצפים ממכבי להיות קבוצה דורסת, מרתיעה, עם הפתוס והאתוס של ימי התהילה

ומחרבנים במכנסיים מקצת תחרות!

אל תצפו שמישהו ייתן לכם משהו תאמיו בו, תיקחו אותו!

זה שלנו לא רק כי זה מגיע לנו אלא כי זה לא יכול להיגמר אחרת!

תכניסו את זה לעצמכם לראש ותביאו את זה למגרש

12 מחזורים לסוף העונה עם טירוף, אמונה וגאווה. וזה הולך להיות כל כך מתוק

לגמרי.

קצת תחרות ועושים פה שילשול.

מכבי כמעט לא יכלה לעשות יותר טוב עד עכשיו.

אוקיי.

אבל ההבדל הוא שמזל זה דבר מקרי. שקרה עכשיו ויכול לא לקרות פעם הבאה.

והמזל סטטיסטית - נגמר.

לעומת ה"קארמה" שלכם שרק נבנת עד שהיא מתפוצץ לנו בפנים עם אליפות שלהם.

יש?

לא אכפת לי איך מגדירים את זה, משהו פה לא הגיוני. אנחנו אמורים לנצח כל משחק, אנחנו אמורים לקחת אליפות, הם אמורים להפסיד. לא כל שבוע, לא כל חודש, אבל מדי פעם, כן, זה אמור לקרות. זה לא קורה. לא במשך שבוע, לא במשך חודש. זה לא שער מקרי, זה לא כדור חופשי מקרי, זה לא פנדל מקרי. מקרי זה התיאור האחרון שניתן להצמיד לזה, זה עקבי להפליא. מה זה כן אני לא יודע, אבל כל ההסברים הרציונליים שאנחנו אמורים לקחת אליפות ושהם ממש אוטוטו יפסידו, לא ממש משכנעים כשההיגיון כבר לא משחק תפקיד מזה זמן רב.

צאו מהפניקה הם קבוצה עם מזל

אם לוקחים פה אליפות רק בזכות מזל אפשר לסגור את הכדורגל

זה שלנו ואנחנו לוקחים את זה

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

תבינו כבר שזה לא מזל.

מזל קורה פעם-פעמיים-שלוש גג. אחרי זה הוא מתחיל להתאזן.

לא הגיוני 10 פעמים מזל. הם קובעים את המזל שלהם. תפסיקו עם הזלזול בהם כבר שלא יתפוצץ לנו בפרצוף אחרי שבטעות נפסיד להם ואז נתבכיין פה שוואלה "הם ניצחו אותנו כי היה להם מזל"

לא אכפת לי איך מגדירים את זה, משהו פה לא הגיוני. אנחנו אמורים לנצח כל משחק, אנחנו אמורים לקחת אליפות, הם אמורים להפסיד. לא כל שבוע, לא כל חודש, אבל מדי פעם, כן, זה אמור לקרות. זה לא קורה. לא במשך שבוע, לא במשך חודש. זה לא שער מקרי, זה לא כדור חופשי מקרי, זה לא פנדל מקרי. מקרי זה התיאור האחרון שניתן להצמיד לזה, זה עקבי להפליא. מה זה כן אני לא יודע, אבל כל ההסברים הרציונליים שאנחנו אמורים לקחת אליפות ושהם ממש אוטוטו יפסידו, לא ממש משכנעים כשההיגיון כבר לא משחק תפקיד מזה זמן רב.

מקרי.

אחרת איך תסביר את עכו לדוגמה?

תבינו כבר שזה לא מזל.

לא הגיוני 10 פעמים מזל. הם קובעים את המזל שלהם. תפסיקו עם הזלזול בהם כבר שלא יתפוצץ לנו בפרצוף אחרי שבטעות נפסיד להם ואז נתבכיין פה שוואלה "הם ניצחו אותנו כי היה להם מזל"

+1

תבינו כבר שזה לא מזל.

מזל, סטיית תקן, אין הגיון. תקרא לזה איך שאתה רוצה זה לא משנה.

שום דבר לא ישכנע אותי אחרת שהם משחקים כדורגל שונה משאר קבוצות הליגה. הם אותה הרמה כמו השאר והצבירת נקודות שלהם זה משהו שלא נראה בחיים שתואם את היכולת.

איך לעזאזל קבוצה שנשארה בליגה מחזור אחרון עונה שעברה מגיע למצב כזה עונה אחרי?

טפיי מאיפה הם באו?

מי היה מאמין שבאר שבע תהיה שנואה ככה.

ביסטר אל תהיה מהמבאסים, זה לא מתאים ליוזר מרגש כמוך.

אני לא מבין איך בתוך מה שאתה כותב אתה לא מזהה את המובן מאליו, זה לא משנה מה הם עושים כל עוד אנחנו עושים את זה טוב יותר

ובינתיים העונה אנחנו עושים את זה טוב יותר. אין שום "סיבה" שזה יתהפך. זה תלוי בנו. אני לא מאלה שחושבים שלקחנו את האליפות אבל

אני מאמין באמונה שלמה שניקח אותה! כדאי שכולנו נאמין, פחות צ'וקרים בבלומפילד רק יעשו את זה יותר קל.

כל טוב נחמות וישועות, עושה רושם שאנשים פה צריכים אותן...

אל תתבלבלו.

עם כל האהבה לביסטר, הוא הכי פחדן פסימי בפורום פה.

אתם אולי לא זוכרים אבל בתקופות הרעות עוד במשחקי האימון לפני העונה הוא היה אומר שהכל אבוד וצריך לחתוך ורידים

עזבו הכל,

שמעו לי. זה שלנו. מילה.

אם לא?

לא עושה מנוי כל החיים + עושה פה מדי שבוע הגרלה על חולצה שלי לכל חברי הפורום. יהיה פה משהו כמו 200 שבועות של הגרלות, כל חולצה בצבע. מילה.

איך לעזאזל קבוצה שנשארה בליגה מחזור אחרון עונה שעברה מגיע למצב כזה עונה אחרי?

לפני הרבה שנים אנחנו לקחנו דאבל עונה אחרי שהבטחנו השארות במחזור האחרון :)

מקרי.

אחרת איך תסביר את עכו לדוגמה?

לא אמרתי שהם בלתי מנוצחים, גם אנחנו לא להזכירך, אבל אחוזי ההצלחה שלהם לא מקריים. תייחס את זה ל"מזל", "קארמה", סופר בוזגלו, אבל לבטל את הכל, כל שבוע מחדש ב"זאת היריבה שלנו? פףףף איזה כיף, לוקחים אליפות בהליכה" זה קצת מנותק.

הם קבוצה טובה. (ביחס לליגה)

תוסיף לזה 4 נצחונות שהם מזל נטו. מעבר למזל הרגיל שאמור להיות.

תקבל פה איזה 9 נקודות של מזל נטו טהור, ואת היישור של הסטטיסטיקות.

אל תתבלבלו.

עם כל האהבה לביסטר, הוא הכי פחדן פסימי בפורום פה.

אתם אולי לא זוכרים אבל בתקופות הרעות עוד במשחקי האימון לפני העונה הוא היה אומר שהכל אבוד וצריך לחתוך ורידים

אפילו העונה אחרי אינגולשטדט ניסיתי לתלות את עצמי במקלחת.

מה שמדאיג זה לא ב"ש אלא מכבי, היינו הרבה יותר איכותיים עד לפני חודש, כרגע אני לא בטוח מה מצב הכוחות.

במקום להתחזק בינואר(כמו בש) הלכנו אחורה באיכות הסגל, הקישור האמצעי שלנו לא פוגע תקופה (עד מתי נחכה לראדי של פעם?) ולא הביאו לשם חיזוק, ועכשיו עקב החסרון של ברק ומונאס גם החוד דליל מאוד ולא מאיים.

צמד המשחקים עד הפלייאוף ייתן תמונה הרבה יותר ברורה לאיכות שלנו, ובסופו של דבר צמד המשחקים הישירים יקבעו לאן העונה הזאת הולכת.

תאכלס, הכי מטריד אותי שיש לנו עוד שלושה דרבים ושני מפגשים נגד חיפה, זאת אומרת 15 נק' מול קבוצות שיעשו הכל כדי שלא נקח אליפות.