Jump to content

מכבי בטופ-16

itan17

Recommended Posts

אני לא כזה מבין בכדורסל אבל איך זה יכול להיות שיש שחקנים שכאלה גרועים בזריקות מהקו?אז על מה הם עבדו בקולג'/בנוער?בייחוד בתפקיד של סנטר זה חשוב שיהיה לך זריקות טובות מהקו כי אתה סופג הרבה עבירות

מה עם יהיה עם הדווין סמית' הזה במאניטיים?

שנה הבאה ישחק ביול"ב.

היה ה MVP

אז החטיא בחדירה האחרונה, לשרוף אותו על זה? אתה יודע כמה פעמים מייקל ג'ורדן החטיא את הזריקה המכריעה?

אני לא כזה מבין בכדורסל אבל איך זה יכול להיות שיש שחקנים שכאלה גרועים בזריקות מהקו?אז על מה הם עבדו בקולג'/בנוער?בייחוד בתפקיד של סנטר זה חשוב שיהיה לך זריקות טובות מהקו כי אתה סופג הרבה עבירות

ככה זה בכל העולם, זה נדיר שיש סנטרים שקולעים טוב מהקו (אגב, מהצד השני בורוסיס קלע 5/5 מהקו + שלשה אחת)

היה ה MVP

אז החטיא בחדירה האחרונה, לשרוף אותו על זה? אתה יודע כמה פעמים מייקל ג'ורדן החטיא את הזריקה המכריעה?

אתה לא באמת מאמין לזה.

2 התקפות לפני הוא זורק אחרי התקפה של 5 שניות מ-3 על ידיים של שחקן. זה לא מקרי שדווין סמית' קורס במאני טיים, זה קרה גם בעונה שעברה.

אגב, הוא גם שומר רך מאוד.

יש 4-5 שחקנים בליגה שאני לוקח לפניו לפי הסדר: דונטה סמית', האניקוט, קרלון בראון, ברייסי רייט וקיצ'ן.

יש בעיות יותר גדולות אצלנו מאשר דווין סמית' (אין 4, גארדים עם אינטילגנציית משחק נמוכה, קבוצה נמוכה) אבל הוא תמונת ראי של מכבי של השנתיים האחרונות.

דונטה והאניקוט 3 היתר 2, עדיין הם היו תורמים יותר מדווין סמית'.

גם ככה אין צורה לחמישייה שלנו ופניני משחק פתאום כ-4.

אגב, מילאנו בינתיים מוליכה ב30 הפרש על ברצלונה. סמארדו סמואלס שחקן שהיה מתחת ליד שלנו בירושלים כאשר כבר אז חגג עלינו נותן שם משחק מצויין, על זה אני מדבר. דני פדרמן חוכמולוג, מביא לי שחקנים מהליגה הגרמנית ופנסיונרים קרואטים.

אגב, מילאנו בינתיים מוליכה ב30 הפרש על ברצלונה. סמארדו סמואלס שחקן שהיה מתחת ליד שלנו בירושלים כאשר כבר אז חגג עלינו נותן שם משחק מצויין, על זה אני מדבר. דני פדרמן חוכמולוג, מביא לי שחקנים מהליגה הגרמנית ופנסיונרים קרואטים.

ואם הוא היה בא ולא היה מצליח במכבי.... שחקן פח שהגיע מירושלים, לא שווה כלום וכד' וכד' וכד'...

בארסה משחקת עם הילדים, לא באמת משקף לדעתי.

גם די טוב אם הם יגיעו עם 8 ניצחונות רצופים.

ואם הוא היה בא ולא היה מצליח במכבי.... שחקן פח שהגיע מירושלים, לא שווה כלום וכד' וכד' וכד'...

בארסה משחקת עם הילדים, לא באמת משקף לדעתי.

גם די טוב אם הם יגיעו עם 8 ניצחונות רצופים.

"בשביל מה יש מחלקת סקאוטינג אם בסוף מביאים זרים בינוניים מהליגה הישראלית?"

ברצלונה אוכלת במילאנו 30 הפרש. לברצלונה היה רצף של 24 ניצחונות טופ 16 רצופים שנקטע. מילאנו ניצחה את כל 7 משחקי הבית שלה בטופ 16. קיט לנגפורד הפצוע לא שיחק. גם אלופת אירופה אולימפיאקוס אכלה שם את אותה מנה בתחילת השלב השני. בנוסף מכבי תתארח במלחה 3 ימים לפני המשחק הראשון בסדרה (בהנחה שנסיים במקום השלישי) בעוד מילאנו לא תשחק בליגה שבוע לפני.

שיהיה לנו בהצלחה.

ברצלונה אוכלת במילאנו 30 הפרש. לברצלונה היה רצף של 24 ניצחונות טופ 16 רצופים שנקטע. מילאנו ניצחה את כל 7 משחקי הבית שלה בטופ 16. קיט לנגפורד הפצוע לא שיחק. גם אלופת אירופה אולימפיאקוס אכלה שם את אותה מנה בתחילת השלב השני. בנוסף מכבי תתארח במלחה 3 ימים לפני המשחק הראשון בסדרה (בהנחה שנסיים במקום השלישי) בעוד מילאנו לא תשחק בליגה שבוע לפני.

שיהיה לנו בהצלחה.

ובהחלט נצטרך את זה עד סוף העונה.