Jump to content

מכבי בטופ-16

itan17

Recommended Posts

כל כך חבל

היינו קרובים, באמת משחק נהדר של רוב הקבוצה, ולפספס את זה שתי שניות לסיום בגלל זריקת עונשין... כואב!

הבעיה שעכשיו חייבים לנצח את באיירן בחוץ שבגדול הם קבוצה מעט טובה מאיתנו.

הפסד שם ומול צסק"א בבית וחוטפים סוויפ מברצלונה בהצלבה.

לא שאני חושב שאפשר לעשות משהו בסדרה בלי ביתיות מול מילאנו אבל עדיין שם עוד קיים סיכוי מסויים.

טוב,כנראה שטעיתי,לא קורה הרבה.

למרות זאת,משחק טוב של מכבי,מהיחידים שנהנתי מהם העונה. סמית סופסוף הגיע למשחק "גדול",וכמובן שאין מה להאשים את טיוס(שהביא משחק מעולה,כרגיל) עם ההחטאה,וכמו שאמרו פה,הייתי מוכן לשים את הבית שלי על זה שהוא יחטיא.

מה שלא מובן זה ההכנסה של אינגלס בדקות האחרונות,בכנות? הייתי רוצה לראות את לנדסברג

לעמוד ולמחוא להם כפיים, אחרי תבוסה ביתית לירושלים. התרוממו יפה והיו רוחקים סל מניצחון. חוץ מזה שבהיכל היה עידוד שלא היה הרבה זמן.

הבעיה שעכשיו חייבים לנצח את באיירן בחוץ שבגדול הם קבוצה מעט טובה מאיתנו.

הפסד שם ומול צסק"א בבית וחוטפים סוויפ מברצלונה בהצלבה.

לא שאני חושב שאפשר לעשות משהו בסדרה בלי ביתיות מול מילאנו אבל עדיין שם עוד קיים סיכוי מסויים.

גם אם נפסיד פעמיים, באיירן צריכה לנצח גם בקובאן במחזור האחרון, כשקובאן תהיה חייבת ניצחון בשביל להעפיל.

רוב הסיכויים שמכבי תסיים במקום השלישי גם אם תפסיד פעמיים.

גם אם נפסיד פעמיים, באיירן צריכה לנצח גם בקובאן במחזור האחרון, כשקובאן תהיה חייבת ניצחון בשביל להעפיל.

רוב הסיכויים שמכבי תסיים במקום השלישי גם אם תפסיד פעמיים.

יותר מזה, מכבי תעלה למשחק נגד צסק"א אחרי שהמשחק בקובאן יסתיים- ז"א שהיא תדע מה היא צריכה בשביל להעפיל ואם למשחק יהיה חשיבות. (ביזיון של היורוליג אבל זה לטובתנו)

בכל מקרה- אנחנו מנצחים במינכן לדעתי.

קובאן וגלא לא מאיימות יש לאחת צסקא בחוץ ולשניה ריאל בחוץ, הסיכוי היחיד לאבד מקום 3 זה במידה ונפסיד בגרמניה מעל 2 וגם נפסיד בבית לצסקא ובאיירן תנצח בקובאן במחזור האחרון.

היכולת של היום תספיק לניצחון במינכן

היכולת הזו תספיק לדעתי גם בסדרה מול מילאנו.

הבעיה היא שמכבי לא מצליחה לשמור על יכולת כזו לאורך זמן.

סרחיו רודריגז עשה מה שהוא רוצה על המגרש

אמנם קיבל קצת יותר מדי קרדיט מהשופטים לדעתי, וגם סיים עם 11/11 מהעונשין, אבל פשוט כל פעם שחדר לסל הוא עבר בקלילות את המגן שלו וגרר שחקן נוסף, מה שהשאיר שחקנים שלהם לקליעות חופשיות, וזה קרה גם במאני טיים עם רודי לשלוש ובורוסיס ל 2 נק' קלות 3 מטר מהטבעת.

איזה הבדל בינו ובין יול לבין הגארדים שלנו. רייס ואוחיון פשוט לא הופיעו אתמול (מה חדש?), והיקמן התעקש לחרב את המשחק הטוב שהיה לו עם שלשות שלא קשורות למשחק וחדירה עם זריקה קשה. בפעמים שהתבצע חילוף, ושמר עליו שחקן גבוה ראו איזה הבדל זה שהוא יכול לחדור עליו ואז אין עזרה מתחת לסל שתשנה את הזריקה שלו (רבאק כמה פעמים אפשר לחדור, לזרוק ולא לפגוע אפילו בטבעת?)

שוב, חבל. עלינו עליהם לגמרי בכל פן במשחק, ובסופו של דבר הם ניצחו בעזרת אחוזים מהעונשין ומהשלוש.

איבדנו פחות, מסרנו יותר אסיסטים, אפילו לקחנו יותר ריבאונדים בהתקפה! (ושמרנו אותם רק על 7)

סרחיו רודריגז פשוט שחקן אדיר.

אני לא מבין למה המאמן שלהם לא הביא לו יותר דקות, אבל אני מאמין שאם הוא היה משחק יותר ההפרש היה יותר גבוה.

היקמן חירב לנו את המשחק במו ידיו. לא ברור למה בלאט ממשיך לו קרדיט.

רודריגז אדיר כהרגלו, פשוט שחקן ענק.

חייבים לנצח שבוע את באיירן כדי לא להסתבך, אנחנו עלולים עוד לגמור במקום 4 או חס וחלילה לעוף כבר בשלב הזה

היקמן חירב לנו את המשחק במו ידיו. לא ברור למה בלאט ממשיך לו קרדיט.

רודריגז אדיר כהרגלו, פשוט שחקן ענק.

חייבים לנצח שבוע את באיירן כדי לא להסתבך, אנחנו עלולים עוד לגמור במקום 4 או חס וחלילה לעוף כבר בשלב הזה

בלאט נותן להיקמן קרדיט כי אין משהו יותר טוב על הספסל.

אתמול היקמן היה במשחק די טוב אבל כמו שאמרת חירב את המשחק בדקות הסיום אבל זה היה דווקא בהגנה- עשה על רודריגז 3 עבירות שנתנו לו 7 זריקות עונשין ב-4 הדקות האחרונות כשאחת העבירות אחרי שהוא כבר החטיא שלשה.

יוגב היה חלש וחסר ביטחון, רייס לא טוב כבר תקופה. אבל הכי חשוב והחיסרון הכי משמעותי של מכבי הוא שמאז העזיבה של אליהו אין לנו עמדה 4. בלו גרוע בהתקפה ומחטיא שלשה אחרי שלשה (אפילו אתמול בהתקפה האחרונה זרק איירבול משלוש), אינגלס נדיר מאוד שעובר את ה-2 נקודות למשחק. קשה לשחק בלי תרומה התקפית מהעמדה הזו.

לקחים לעונה הבאה. לשמור על טיוס של ילך לקבוצה אחרת. הוא שחקן מחליף מצויין.

אם אינגלס לא נותן שיפור משמעותי, צריך לחשוב על איזה 4 אמריקאי אתלטי