Jump to content

נושא הימורים - האם אדלשטיין יזמן את פניני לנבחרת?

חןחן

Recommended Posts

רביד, השנאה לשבדית נובעת מהצביעות שלו

וואלה אני לא שונאת לא את רביב לא את מתן וגם לא את הקאונסילים למינהם, לא עשו לנו כלום

השבדית לעומתם? בכתה בכל כלי התקשורת על מה שפניני אמר לה, אבל לעולם לא יוצאת על הקהל שלה למרות שהקהל הזה משתמש בלי ההפסקה בטרמינולוגיה של השואה

הצביעות הזו שלו היא זו שגורמת לאנטגוניזם כלפיו

מצטער לא קונה את זה.

השחקן היחיד בהפועל סל שהקהל שלנו מקלל זה שולדברנד. לא נאור, לא בר תימור בשנה שעברה, לא לימונד, לא אף אחד אחר. זה לא צירוף מקרים. הוא פשוט לא מספיק חשוב או טוב או מזוהה עם הפועל כדי שיקללו אותו. אף אחד שם לא למען האמת. בלי התקרית עם פניני לא היו מקללים ושונאים אותו ועובדה שהקללות התחילו בדרבי הראשון אחרי שהפרשה הזאת התפוצצה.

אין מה לשנוא שחקנים פרטנית, זה לא שהם התסיסו נגד הקהל או עשו משהו נגד מכבי. הם יריבים ספורטיביים וברגע ששחקן לא מתייחס לצד השני אין שום סיבה להקדיש לו דברים מיוחדים.

אני אקח את משחק האליפות של חיפה כדוגמא- קוז'יקרו שזו אליפות ראשונה שלו בקריירה עשירה בא ולחץ ידיים לשחקני מכבי ומחא כפיים לקהל שלנו, מקל לעומת זאת החליט לעשות גלגלון מול הפנים שלנו. זה חלק מהעניין של ספורטאי לדעתי.

אתה רוצה הוכחות לצביעות שלו?

אני אביא כאן כמה ציטוטים מראיון שנערך לפני חודש

מה דעתך על זה שפניני שוב קפטן של מכבי?

"זו בושה וחרפה!", הוא מרים את הקול.

מה זה אומר על מכבי כמועדון?

"להגיד לכם שאני אוהב את זה? לא אוהב את זה. זה לא מהלך נכון, אבל הם עושים מה שהם רוצים".

האם העונש של פניני על מה שעשה לך היה ראוי?

"תראו מה קרה איתו עכשיו ביורוליג. תארו לכם שהוא היה עושה את מה שעשה לי ביורוליג. הוא היה מורחק להרבה מאוד זמן. לא יודע אם לכמה חודשים, לא יודע, אולי לכמה עונות. זה מה שהיה קורה במקום שהוא לא ישראל. פה מטאטאים הכול מתחת לשטיח מהר מאוד".

מה דעתך על קריאות האוהדים שלכם, שגם משתמשים בהקשרי שואה?

"זה לא בסדר, לא משנה איפה ואיך אומרים את זה. לא משנה אם אוהד או שחקן, זה חמור. זה שיש מלחמה, מכבי נגד הפועל, גם לא משנה. לא צריך להגיד דברים כאלה".

נתחיל מזה שלדעתי הוא לא היה צריך להיכנס לזה בכלל. מדובר על ראיון שנערך שנה אחרי האירוע. הרי אם הוא היה אומר שהוא לא רוצה לדבר על המקרה זה היה מובן.

אני לא חושב שאדון שולדברנד הפך להיות שופט שצריך להחליט מה יהיה העונש (הרחקה לכמה עונות מהיורוליג? הרחקה מהנבחרת לצמיתות?), אני לא חושב שהוא צריך להחליט מי יהיה קפטן מכבי ואני לא מבין איך הוא בכלל מגיב על החלטות של מכבי (זה כמו שגיא יגיד שבגלל שיותם גדל במכבי הוא לא צריך להיות קפטן ירושלים...)

הוא אומר שמכבי טאטאה את המקרה מתחת לשטיח? הוא רציני? השעיה, הדחה מסרט הקפטן, קנס, עבודות שירות...

אבל שמדובר על הקהל (שהם גם הבעלים) שלו? זה לא בסדר...לא צריך להגיד דברים כאלה... אם אתה כ"כ גבר תטפל בבעיות קודם כל בבית שלך ואח"כ תטיף למכבי ולהחלטות שלה.

הייתי ממשיך (עצם העובדה שהוא פעם מדבר כאילו הוא ישראלי, פעם כאילו הוא לא ובסוף מודיע שהוא כנראה יעבור לחיות בשבדיה בסוף הקריירה גם מראה משהו...)

אבל אין לי כח לדוש בבן אדם הזה.

הפאול שהוא עשה על סילבן יכל לגמור קריירה. אני עד היום לא מבין איך הוא לא הורחק.

הלינק לראיון:

http://sports.walla.co.il/?w=/196/2716915

עוד טור בנושא:

http://www.kick.co.il/article/5431